999 rezultate për

kristaq

Rama publikon monumentin e bërë nga i ati: Nuk e fsheh dot kënaqësinë! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar njq video në rrjetin social Facebook ku kujton 100 vjetorin e Luftës së Vlorës. Në
E quajti bir komunisti, Rama i përgjigjet ashpër Metës: Të të vijë turp! "Kur Ilir Meta përmend babain tim, ndiej thjesht keqardhje të thellë për Ilir Metën, t’i vijë turp..." Kryeministri E
Gruaja bie pa ndjenja në tokë para efektivëve, Berisha bën thirrje për mosbindje civile (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku shihen dy efektivë policie që komunik
"Dikur kishte lek e kaçurrela": Me emrin e ndryshuar dhe i dënuar, kush e fshehu të kaluarën e Kristaqit Nga Telnis Skuqi “Sikur “kaçurreli”, njëkohësisht kryetari i Partisë Emigracioni Shqiptar, aktualisht deputeti i Kuve
Berisha pasi SPAK u tërhoq nga dosja "Bajri": Mbështetja më e madhe ndaj një bande kriminale Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar tashmë disa herë vendimin e SPAK për të kaluar dosjen "Bajri" në Prokurorinë
Berisha sulmon ashpër Ramën pas padisë për Haradinajn: Tradhëtar i kombit! Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një reagim pas dorëzimit të padisë nga kryeministri Edi Rama për kryeministrin në
Berisha reagon për mësuesin turk: Rekord i zi për Shqipërinë! Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me një postim në rrjetin social Facebook në lidhje me deportimin e mësuesit tur
Gjykata greke liron bashkëpunëtorin e eleminimit të ish-kryekomisarit Artan Cuku, pse hesht Ministria e Drejtësisë? (VIDEO) Gjykata greke ka liruar bashkëpunëtorin e vrasjes se ish-kryekomisarit Artan Cuku. Kristaq Leci u arrestua në Greqi m
Një rrëfim i bëri "gropën", si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Kristaq Lecit në ekzekutimin e komisar Cukut Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe st
Arrestohet në Greqi Kristaq Leci, ndihmoi në vrasjen e komisar Artan Cukut Arrestohet në Greqi personi që ndihmoi Mikel Shallarin për të vrarë komisar Artan Cukun. Ngjarja e rëndë ndodhi në vi
Votimi familjar, shikoni si votohet sot (FOTO LAJM) Në fshatin Kranë të bashkisë së Finiqit qytetarët po votojnë familjarisht. Pamjet e siguruara nga Faxweb.al tregojnë fam
Arrestimi "live" i ish- deputetit të PD/ Berisha: Lirojeni menjëherë! Ish kryeministri Sali Berisha pak minuta më parë, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka reaguar lidhur me denoncimin që
Berisha tregon 11 arsyet pse Holanda vendosi kundër hapjes së negociatave Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj vendimit të Holandës, ku parlamenti dje vendoi kundër hapjes së negociat
Pak orë para protestës, paralajmëron Berisha: Do tmerrohet qeveria Opozita e bashkuar ka paralajmëruar se ditën e sotme në orën 19:00, do të zhvillohet protesta e rradhës. Ish-kryemini
Vetëm 5 muajsh! Del fotoja e Edi Ramës në studion e skulptorit të madh (FOTO LAJM) Edhe pse si kudo në botë dhe ashtu edhe në Shqipëri personazhet e njohur VIP dhe politikanët në përgjithësi mundohen që
Vëllai rrëfen të pathënat e Murataj, ja si i fshihej publikut (FOTO LAJM) Murataj filloi të marrë masat e tij sapo mbërriti në atdhe. Fillimisht nisi të rregullonte imazhin e tij duke bërë disa
Mediat greke nxjerrin 13 emrat e Murataj, ja shteti ku fshihej Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati.
Nga Kristaq në Admir, 11 identitetet që përdorte grabitësi i vrarë në Rinas Admir Murataj, personi i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes së ndodhur ditën e martë në aeroportin e Rinasit, rezulton s
Zbulohet të gjitha identitetet që përdorte Admir Murataj Admir Murataj ka përdorur plot 13 identitete për t’iu shmangur drejtësisë shqiptare dhe asaj greke. Ai zotëronte edhe nj
"Nuk jam djali i Kristaqit", Rama përplaset me të ftuarin në emision Ka agravuar situata sot në studion e Open. Rama në një lidhje të drejtpërdrejtë nga Kosova, ka pasur një përplasje me