999 rezultate për

kriss

Kriss Jenner zbulon arsyen pse Kylie shiti 51% të biznesit të saj të kozmetikës (FOTO LAJM) 51% e aksioneve të biznesit të kozmetikës së Kylie Jenner, janë tashmë më zotërim të “Coty”. Kjo kompani kontrollon g
Ka shtëpi dhe një punë, biznesmeni i ndryshon jetën të pastrehut Një njeri i pastrehë tani ka një punë, ka hequr dorë nga droga dhe ka një një jetë të re falë mirësisë së një biznesmeni
Motrat Kardashian-Jenner shtatzënë në të njëjtën kohë, një strategji për të fituar para Kim Kardashian, Khloe Kardashian, dhe Kylie Jenner janë shtatzënë në të njejtën kohë dhe kjo në fakt i habiti të gjithë
Identifikohet gruaja që kërcënonte me jetë nënën e Kim Kardashian Mamaja e Kim Kardashian ka marrë kërcënime me vdekje nga një grua, tashmë e indentifikuar. Policia në kohë reale ka bërë