58 rezultate për

krishtlindjeve

Ja disa ide pėr zbukurimin e pemės sė Krishtlindjeve (FOTO-LAJM) Ēdo vit ne mendojmė se si tė zbukurojmė pemėn e Krishtlindjeve tė vendosur nė shtėpi. Shpesh jemi tė pavendosur pėr tė z
Yjet e United me partneret nė darkėn e Krishtlindjeve (FOTO LAJM) Katėr fitoret rradhazi duket se i kanė bėrė mirė Manchester United. "Djajtė e Kuq" janė mbledhur sėrish dje nė "The Plac
Pema e Krishtlindjeve mė e lartė nė botė lundron mbi ujė (FOTO LAJM) Pema e Krishtlindjeve dhe e Vitit tė Ri mė e lartė nė botė ėshtė 85 metra dhe ajo ėshtė lundruese, pasi qėndron mbi njė
Pema e Krishtlindjeve mė e gjatė nė botė (FOTO-LAJM) Me njė lartėsi prej 85 metrash dhe me njė peshė prej 500 ton, kjo pemė Krishtlindjesh qė shihni nė foto ėshtė pema e Kri
Buzmi dhe Krishtlindjet, ditė jopune nė Maqedoni Qytetarėt nė Maqedoni do tė kenė shumė ditė pushimi gjatė javės sė parė tė vitit 2014. Pėrveē fundjavės dita e hėn, 6 ja
Papa Franēesku kėrkon ndihmė pėr Sirinė Papa Franēesku dje nė ditėn e parė tė Krishtlindjeve ka kėrkuar mė tepėr aksion pėr ndihmė humanitare nė Siri. Ai u k
Pemėt e Krishtlindjeve mė spektakolare nė botė (FOTO-LAJM) Pemėt e Krishtlindjeve nuk duhet tė jetė tradicionale nėse dėshiron tė dhurosh spektakėl. Nė shumė vende shpenzohet shum
Ema dhe Jonida, "zjarr" pėr Krishtlindje (FOTO LAJM) Jonida Maliqi dhe Ema Andrea kuqėlojnė me rastin e festės sė Krishtlindjeve. Njėra prezantuese e "Dancing with the Stars
Nė meshėn e Krishtlindjeve thirrje pėr mė shumė dashuri Besimtarėt e krishterė, ortodokse e katolike, festojne sot Krishtlindjet. Nė Katedralen nė Prishtinės Ipeshkvi i Ipeshkv
Plaku i Krishtlindjeve nė versionin e polumbarit (FOTO-LAJM) Zakonisht Plaku i Krishtlindjeve i shpėrndan dhuratat pėrmes slitės sė tij tė udhėhequr nga drerėt por nė kėtė rast drer
Kartolina e Google pėr festat Njė slitė e tėrhequr nga njė kalė e cila ka nė bord dy persona ndėrsa sfondi ėshtė i mbuluar nga dėbora. Kjo ėshtė karto
Moti i keq, Amerika e Veriut pa energji gjatė Krishtlindjeve Njė stuhi e akullt ka pėrfshirė Kanadanė gjatė ditės sė djelė. Si pasojė qindra mijėra banorė nė Kanada dhe nė veri tė S
Jahjaga uron kosovarėt pėr festėn e Krishtlindjeve Me rastin e Festės sė Krishtlindjes, presidentja Atifete Jahjaga ka uruar nėpėrmjet njė telegrami Ipeshkvin e Ipeshkvisė
Angelina Jolie le Sydney para Krishtlindjeve (FOTO LAJM) Aktorja Angelina Jolie prej kohėsh po qėndron nė Australi sė bashku me gjashtė fėmijėt e saj, pėr shkak tė xhirimeve tė
Thirrje pėr armėpushim gjatė Krishtlindjeve nė Sudanin Jugor Unioni Afrikan ka bėrė thirrje gjatė ditės sė djeshme pėr armėpushim tė menjėhershėm nė Sudanin Jugor, ku sipas personel
Real Madrid shtron darkėn e Krishtlindjeve (FOTO LAJM) Update - Me rastin e festave tė fundvitit dhe kur jemi rreth njė javė larg Krishtlindjeve Futboll Klub Real Madrid ka sh
Dhjetė vendet mė tė mira pėr tė kaluar Krishtlindjet 2013 (FOTO-LAJM) Ēdo qytet ka nisur prej disa ditėsh punėn pėr tė sjellė njė atmosferė festive nė prag tė festave. Zbukurimet e Krishtlin
Pema e Krishtlindjeve me 365 slita dėrrase (FOTO-VIDE) Studio "Hello Wood" ka ngritur pėrpara Pallatit tė Arteve nė kryeqytetin hungarez Budapest njė pemė Krishtlindjesh me 36
Mertesacker: Javėt e ardhshme, test pėr Arsenalin Mbrojtėsi i Arsenalit, Per Mertesacker, thotė se shpresat e tyre pėr titull do tė testohen nė javėt e ardhshme. Arsen
Pemėt e Krishtlindjeve mė tė veēantė nė botė (FOTO-LAJM) Si ēdo vit tė gjithė nxitojnė pėr tė nxjerrė nga papafingo pemėn e Krishtlindjes dhe Vitit tė Ri pėr ta zbukuruaar atė.
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.