999 rezultate për

krishtlindjet

Nuk ju pëlqejnë Krishtlindjet? Psikologët ju tregojnë si t’i përballoni Sapo vjen dhjetori, çdo gjë dekorohet për festat e fundvitit. Ka disa persona që mezi e presin këtë muaj, por ka edhe ng
Berbatov: Krishtlindjet me Sir Alex-in ishin shumë argëtuese Tifozët e Manchester United nuk po kalojnë një periudhë shumë të mirë. Shumë shpresojnë që në ndeshjet e ardhshme të shi
Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë
Cristiano Ronaldo uron Krishtlindjet (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, kanë zgjedhur një vend të veçantë për të festuar Krishtlindje
Kapiteni i Kombëtares feston Krishtlindjet në Finlandë (FOTO LAJM) Në Serie A kanë nisur pushimet e festave të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, teksa lojtarët e klubeve italiane janë shpërn
Si festohen Krishtlindjet në disa vende të botës Atmosferë magjike që vjen nga larg…Krishtlindje që festohen në mënyra të ndryshme, e të cilat bëjnë që shumë familje të
50 fakte të pabesueshme, çfarë nuk dini për Krishtlindjet Origjina e Krishtlindjeve që nga momenti kur filloi të festohej lindja e foshnjës Jezus dhe deri në ditën e sotme, ka sh
Të "sëmurë" pas luksit, kështu po i presin Krishtlindjet të rinjtë më të pasur në botë (FOTO LAJM) Shpesh kemi parë fotot e të rinjve miliarderë në Instagram teksa ndajnë momente nga jeta e tyre lukzoze. Makina të sh
Gjel deti dhe puding, Boris Johnson u shërben drekën e Krishtlindjeve ushtarakëve Kryeministri britanik, Boris Johnson vizitoi bazën ushtarake pranë Tapës, në afërsi të kryeqytetit estonez, Talin, ku u
Johnson u shërben drekën e Krishtlindjeve trupave britanikë Kryeministri britanik, Boris Johnson vizitoi sot bazën ushtarake pranë Tapës, në afërsi të kryeqytetit estonez, Talin, k
"E enjtja e etjes", këshu po i presin të rinjtë britanikë Krishtlindjet (FOTO LAJM) “E enjtja e etjes”, kështu është quajtur nata e mbrëmshme nëpër rrugët e Britanisë, të cilat janë mbushur plot me person
Habit deputeti i opozitës: Të festojmë Krishtlindjet më 7 Janar! Deputeti i opozitës së re, Vasil Sterovski, ka kërkuar në Kuvend që në 7 janar të festohet dhe Krishtlindja Kjo festë
Ish e dashura e Dybalas, urim "hot" për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Antonella Cavalieri, ish-e fejuara e Paulo Dybalas, është larguar për momentin nga Milano, për të shijuar pushimet e fun
Zhvishen dhe puthen rrugve, si u festuan Krishtlindjet në Angli (FOTO LAJM) Të rinjtë britanikë janë botërisht të njohur për shpirtin e tyre festiv si në verë ashtu edhe në dimër, po përveç shpirt
Futbollisti i Barcelonës feston Krishtlindjet me një pjatë makarona (FOTO LAJM) Të gjithë futbollistë në llogaritë e tyre në rrjetet sociale kanë uruar fansat për ditën e Krishtlindjeve. Por lojta
Një ditë plot bekime, shqiptarët festojnë Krishtlindjet Dita e sotme konsiderohet në të gjithë botën si një nga festat më të rëndësishme. Krishtlindjet janë simbol i paqes,
Nuk pyet për temperaturat me minus, 27 vjeçarja uron Krishtlindjet zhveshur (FOTO LAJM) Duket se dita e sotme edhe pse një ditë me temperatura në minus në shumë vende të botës, vajzat e bukura të Instaramit k
Bagjyshi uron me gishtin e mesit, urimi çmendur i Ibrahimovicit për Krishtlindjet Zlatan Ibrahimoviç është unik në llojin e tij. Ai ka turbulluar rrjetin teksa urimi në "Instagram" për Krishtlindjet is
Emily Ratajkowski fansja e Romës, i feston Krishtlindjet me bikini (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkowski ka vendosur të ngrejë temperaturat, në këto ditë të ftohta dimri, në vigji
Nga Ronaldo te Beckham, futbollistët festojnë dhe urojnë Krishtlindjet (FOTO LAJM) Është festa e Krishtlindjes, dhe pushimet dimërore kanë ardhur për disa kampionate, me tifozët e futbollit në botë që p