999 rezultate për

krimit

Flet dëshmitari okular i vrasjes së Santos: Isha 6-7 metra larg, ekzekutori ishte i shkurtër Në distancë prej 6-7 metrash nga skena e krimit ndodhej punonjësi i policisë rrugore Tonin Qepuri. Detyra e tij ishte mb
EMRAT/ Katër shqiptarë arrestohen me qindra mijëra paund e sasi të mëdha kokaine Katër anëtarë të dyshuar të një grupi të krimit të organizuar shqiptar janë akuzuar për pastrim parash dhe vepra të furn
Mashtroi një grua dhe i mori 270 mijë euro, arrestohet 51 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 5 persona, ku 3 prej tyre të shpallur në kërkim. Një ndër të arrestuarit
Plagosja e biznesmenit në Tiranë, arrestohen 5 persona Konflikti fizik mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim në zonën e ish-parkut të autobusëve në Tiranë ka përfunduar m
53-vjeçari u vra dhe djemtë ia plagosën, pistat e krimit tragjik ndaj familjes shqiptare në Greqi Në xhamin e kafenesë vrimat dhe shenjat e lëna nga plumbat shihen qartë. Edhe në ambientet e brendshme apo para hyrjes,
EMRI/ Vodhi mbi 1 milion paund, shqiptari duhet të paguaj vetëm 1 cent! Një hajdut “mendjehollë”, i cili kishte në shënjestër shtëpitë e njerëzve të famshëm u urdhërua të shlyente vetëm 1 £. A
Vjedhje, ndërtim i paligjshëm dhe dhunë: Pesë të arrestuar në kryeqytet Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar pesë persona, tre prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. Specialistët për
Avokati grek i ndihmonte në shitjen e fëmijëve, prokuroria e Selanikut nis hetimet pas krimit Prokuroria e Selanikut do të nisë hetimet për trafik fëmijësh nga Përparim Ademi në Greqi pasi dyshohet të jetë përfshir
"Nuk ishte vetvetja", motra e viktimave në Astir rrëfen momentet e krimit Flet për herë të parë motra e viktimave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, të cilat u vranë nga Përparim Ademi. Anxh
Si po vriten shqiptarët në Ekuador, mediat e huaja ngrenë "alarmin" për mafian nga Shqipëria Tashmë prej disa kohësh, dyshimet se tentakulat e krimit shqiptar janë zgjatur deri në Ekuador janë bërë konkrete, nxitu
1 vit më vonë! Artan Hoxha i rikthehet krimit të rëndë: Autorët dihen por nuk arrestohen (FOTO LAJM) Gazetari Artan Hoxha i është rikthyer krimit të ndodhur 1 vit më parë ku u ekzekutua Guxim Gjyriçi dhe autorët ende nuk
Dalin fotot: Si Përparim Ademi festonte me 3 gratë para krimit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotot ku Përparim Ademi, autori i krimit të dyfishtë në Astir shfaqet në krah të 2 grave që vrau, Kristin
Detaje nga vrasja e Xhulio Prelës, çfarë i tradhtoi autorët Detaje të reja janë zbardhur për vrasjen e efektivit të policisë Xhulio Prela. Autorët e krimit të rëndë janë identif
Zero tolerancë, dënohet me 2 vite burg ish-kampioni i botës me Italinë Konfirmohet dënimi me 2 vite burg për Vincenzo Iaquinta, ish-sulmuesin italian. Dy pistoleta dhe qindra fishekë iu gjetë
Neritan Ceka akuza të rënda Fatos Nanos: I pari që u afrua me botën e krimit Ish-ministri i Brendshëm, Neritan Ceka, i cili mori postin menjëherë pas luftës civile në vend, kur zgjedhjet u fituan n
Konflikti për stallën e derrave, kush është 41 vjeçari që u vra në Kuçovë Një person është vrarë me armë zjarri në Kucove. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në oborrin e një lokali, teksa ko
Ekzekutohet me armë zjarri 41 vjeçari në Kuçovë Një person është vrarë me armë zjarri në Kucove. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në oborrin e një lokali, teks
Shpëtoi nga burgimi i përjetshëm kokat e krimit, kërkohet shkarkimi i Enkeleida Hoxhës Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin e Enkeleida Hoxhës. Kjo është kërkesa më e fundit e paraqitur n
Arrestohen pesë burra dhe një grua në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Dy prej tyre, rezultonin të shpallu
"Spiunoi" dy bosat e mëdhenj të krimit, i penduari rrëfen si përgatiti bombën që vrau Vajdin Lamajn SPAK shpalli në kërkim Lulzim Berishën dhe Viktor Ymerin për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Artan Arsit me bombë me telekom