999 rezultate për

krimeve

Zyrtari i lartë i policisë paralajmëron hapjen e dosjes së vrasjes së Artan Santos Drejtori i Drejtorisë për Hetimin e Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit Niko Brahimaj tha se në dosjet që ka në hetim
Tentoi të kalonte kufirin me letra fallco, kapet “mat” italiani në Durrës Një shtetas Italian është vënë në prangat e policisë kufitare pasi tentoi të kalonte kufirin me dokumanta false. Pol
Të gjithë nën përgjim, forcat operacionale kthejnë Elbasanin në "shtetrrethim" Pas takimit që kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda zhvilloi me drejtuesit lokalë të Policisë së Elbasanit, pas incide
“Lufta” në Elbasan, zbulohet plani i masave të Policisë: Mbani nën kontroll fiset Çapja dhe Çela Incidenti i ndodhur në Elbasan mbrëmjen e datës 18 shtator, zyrtarisht u tha se ndodhi gjatë zbatimin të planit operacio
Dosja "Xibraka", zbardhen përgjimet që fundosën Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Laboratori i kokainës në Xibrakë dhe përfshirja e nipit të Enver Hoxhës, Ermal Hoxha, ishte një prej operacioneve më të
“Kur më vranë djalin, shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro…” Në korrik të këtij viti në Lungomare, Vlorë, u ekzekutua një 35 vjeçar, ngjarje e cila tronditi të gjithë qytetin e Vlor
Detajet! Ja çfarë bëri biznesmeni shqiptar para se t’iu bllokonte 4 mln euro pasur Tregtari i hidrosanitareve Nikolin Janina, dyshohet se mund të ketë pasur dijeni mbi mbërritjen e letërporosive nga auto
Zeka: Kemi filluar mbledhjen e nënshkrimeve nga deputetët, i kemi 55 deri tani Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka, ka thënë, se ata kanë filluar të mbledhin nënshkrimet e deputetëve për ta fo
Krimi në Lushnje, burri i lë shtëpinë djalit të vogël të gruas që vrau me sqepar Tajar Kazanxhi, i penduar për vrasjen e bashkëshortes së tij ka deklaruar se do i linte pronësinë e banesës djalit të vo
Kërcënohen me jetë Thaçi, Kurti, Tërnava e Ahmeti (FOTO LAJM) Kërcënohen me jetë publikisht Hashim Thaçi, Albin Kurti, Naim Tërnava e Shpend Ahmeti. Kërcënimi drejt tyre është bër
I sulmohet makina për herë të dytë, zbardhet dëshmia e efektivit të Krimeve të Rënda Kërcënohet sërish oficeri i Krimeve të Rënda të Krujës, Trim Murataj. Para tre javësh, mjetit të tij i vunë eksploziv, n
321 mijë euro për 84 gjyqtarë të krimeve të rënda Qeveria në largim në mbledhjen e saj të rregullt ka ndarë 321 mijë euro për kompensimin e shtesave dhe stimulimin financ
Tritol në oborrin e shtëpisë, zbardhet dëshmia e oficerit të Krimeve të Rënda Ditën e djeshme në Tiranë ndodhi një shpërthim eksplozivi në oborrin e shtëpisë së një oficeri të Krimeve të Rënda të Po
I shpërthyen makinën me eksploziv, ja kush është oficeri i Krimeve të Rënda (FOTO LAJM) Ky është Polici Trim Murataj, makina e të cilit shpërtheu me eksploziv sot rreth orës 03:55 minuta të mëngjesit në rrugë
Eksploziv makinës së oficerit të Krimeve të Rënda në Krujë Një shpërthim ka ndodhur në Tiranë ku një makine i është vënë eksploziv dhe është dëmtuar në pjesën e përparme. Ng
Gjyqtari i Departamentit të Krimeve të Rënda kërcënohet me jetë Ish-kryetari i Gjykatës Themelore në Prishtinë, tani gjyqtar në Departamentin e Krimeve të Rënda, Hamdi Ibrahimi, është
Mbetet në burg “bosi” i drogës në jug të vendit, mik i Elton Çiços Lihet në burg biznesmeni Renato Çaushi, i cili akuzohet për trafik ndërkombëtar droge dhe është mik me Elton Çiçën, të v
Furnizonte me kanabis 2 familje në Siçili, zbulohet lidhja e “bossit” shqiptar me Elton Çiçën Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg pa afat Andrea (Renato) Çaushi i akuzuar për trafikim ndërkombëtar të narkotikëve
Prova të reja, shtyhet për në 23 maj seanca për Shullazin Gjykata e Krimeve të Rënda e ka shtyrë seancën për Shullazin më 23 maj pasi avokatët kërkuan të njihen me një provë të r
Furtunë në polici, shkarkohet shefi i krimeve Ardian Çipa Ardian Çipa nuk do të jetë më shef i Sektorit të Krimeve në Policinë e Shtetit duke nisur nga sot. Ai është shkarkuar