999 rezultate për

kreu

Mbyllen dy ndeshjet e sotme të Superligës, Ballkani ruan kreun (VIDEO) Janë mbyllur tashmë dy ndeshjet e fundit të javës së 15-të të Superligës së Kosovës. Ballkani ka mposhtur Arbërinë m
6 pikë nga kreu dhe më dobët se Sarri, çfarë po ndodh me Juven dhe Dybalan Minus 6 pikë nga kreu. Distanca rritet dhe Juve tani me të vërtetë duhet të ndryshojë ingranazhet për të arritur qëllimi
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
Fshehu apartamentin në Tiranë, KPA shkarkon kreun e Gjykatës së Tropojës Kolegji i Posaçëm i Apelimit, ka lënë në fuqi vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për shkarkimin nga detyr
Akuzat ndaj Bashës për UÇK-në, kreu i Komunës së Mitrovicës: Janë shpifje të ulëta Kryetari i Komunës së Mitriovicës, Agim Bahtiri i ka dalë në mbrojte kreut të PD, Lulzim Basha pas akuzave të qeverisë s
Napoli-Milan, superpërballje për kreun në "San Paolo" Napoli-Milan është supersfida e javës së së 7-të në Serie A, një sfidë për kreun e renditjes mes dy skuadrave që e kanë
Chelsea e nis aty ku e la, mposht Newcastle dhe merr përkohësisht kreun e Premierligës (VIDEO) Chelsea është kthyer me pikë të plota nga udhëtimi i vështirë në St. James’ Park, duke mposhtur vendasit e Newcastle Uni
Koronavirusi i merr jetën kreut të Kishës Ortodokse Serbe Patriarku i Kishës Ortodokse Serbe (SOC) Irinej ka humbur betejën me koronavirusin. Irinej u shtrua në një spital ush
Lidhje me vrasësin e komisarit Lamaj? Merret vendimi për kreun e SHÇBA-së Kreu i SHCBA, Muhamet Rrumbullaku është konfirmuar në detyrë, pasi ka rezultuar i pastër në të treja shtyllat e vlerësim
Shqipëria triumfon në "Air Albania" dhe merr kreun e grupit (VIDEO) Shqipëria ka bërë një paraqitje mjaft pozitive në Air Albania. Kuqezinjtë mposhtën 3-2 Bjellorusinë duke marrë kësht
Challandes drejt shkarkimit? reagon kreu e FFK-s: Nuk po e mendojmë, duam rezultate Kosova ka një seri negative prej 10 ndeshjesh pa fituar, ndërsa sigurisht ajo që djeg më shumë është disfata në gjysmëfi
Humbi! Trump shkarkon kreun e agjencisë për sigurinë e zgjedhjeve Presidenti Donald Trump shkarkoi të martën drejtorin e agjencisë federale që garantoi besueshmërinë e zgjedhjeve të viti
Kreu i Urgjencës: Nuk kemi arritur ende pikun, infektimet do të rriten në Shqipëri Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive pranë ISHP-së, Silva Bino foli nëse vendi do t’i nënshtrohet masave kufiz
Spanja dhe Gjermania diskutojnë kreun, Kroacia kërkon mbijetesën ndaj Portugalisë 10 javë pas barazimit në takimin hapës Spanja dhe Gjermania do të përballen sërish, këtë herë në Sevilje në orën 20:45 p
Shkarkohet nga detyra kreu i prokurorisë së Apelit në Shkodër Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra kreun e prokurorisë së Apelit në Shkodër, Brahim Dragjoshi.
Koronavirusi i merr jetën kreut të Institutit të Ndërtimit Kreu i Institutit të Ndërtimit, Agron Hysenlliu ka humbur betejën me koronavirusin. Hysenlliu ishte i shtruar prej di
1.5 milion dollarë dëm shtetit, ish-kreu i AKBN shpëton nga burgu Gjykata e Apelit të Tiranës, ka ndryshuar masën “në arrest shtëpie” për ish-drejtorin e Hidro-karbureve në AKBN, Klodian
Kamera fikson momentin e sikletshëm, mjeku Kraja tenton të lërë mbledhjen me Manastirliun dhe kreun e OBSH Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme para kamerave teksa Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu z
Meta takon kreun e OBSH-së, premton rimbursim të ilaçeve për qytetarët e infektuar me COVID-19 Presidenti Ilir Meta u takua sot me Drejtorin Rajonal të Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Europën, Hans Kluge.
"Jemi lodhur ne, por jo virusi": Kreu i OBSH-së paralajmëron krizë tjetër globale Edhe pse ne mund të jemi lodhur nga Covid-19, virusi nuk është lodhur me ne. Kështu deklaroi shefi i OBSH, Tedros Adhano