999 rezultate për

kreshnik

Kreshnik Spahiu: Mafia italiane ka frikë nga mafia shqiptare Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu ka dhënë një ide tjetër lidhur me përgjimet e antimafias për lidhjet e Ndrangheta-s me
Kreshnik Spahiu: Zgjedhjet e 25 prillit janë shitur, kjo parti do t'i fitojë! Nga Kreshnik Spahiu Zgjedhjet e 25 Prill nuk do ndryshojnë asgjë. Ky është basti im publik. Populli e ka shumë të vë
Kreshnik Spahiu: Pse u harrua për 7 ditë Klodian Rasha? Nga Kreshnik Spahiu Që çudia më e madhe zgjat 3 ditë këtë e di gjithë Shqipëria, por që të harrohen “Revolucionet” pë
Kreshnik Spahiu: Efektivi që vrau Klodianin kishte pirë kokainë, e rrahu dhe e qëlloi Kreshnik Spahiu ka bërë një denoncim tepër të fortë për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë, Nevaldo Hajdar
Kreshnik Spahiu bën deklaratën e fortë: Rama jep dorëheqjen! Pas kërkesës publike të Presidentit Meta ndaj Rama, që ky i fundit të japë dorëheqjen, një deklaratë e fortë është bërë
Kreshnik Spahiu ironizon keq Rudina Hajdarin: Të thashë që do dalësh në pension 30 vjeç! Pas zërave për një largim të deputetes Rudina Hajdari, ka reaguar Kreshnik Spahiu. Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kr
Kush janë kandidatët për deputetë të PD në qarkun e Vlorës Qarku i Vlorës do të votojë të dielën për 12 deputetë nga 39 kandidatë. Demokratët kanë të drejtë të votojnë në bllok
"Më bëj bllok mua!", kush është politikani që futi në sherr Kreshnik Spahiun me mikun e tij? Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu, ka postuar në Facebook pjesë nga biseda e tij private me një mik të ti
Kreshnik Spahiu plas "bombën": Kërkesat e Greqisë për detin, mund të sjellin situatë lufte Deklarata e kryeministrit grek për zgjerimin me 12 milje në detin Jon, ka ngjallur jo pak debat në vend. Me një lidhj
Vrasje e prostitucion, OFL vë në shenjestër 3 fierakët Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularët për deklarimin e burimit të pasurive tre ish-të dënuarve për shfrytëzi
U plagos momentin e ekzekutimit të dy biznesmenë në Laç, Gjykata rikthen në burg Kreshnik Tushën Gjykata e Apelit të Tiranës ka rikthyer në burg Kreshnik Tushën. Shkalla e Parë në Kurbin i kishte caktuar “arrest s
Një muaj në burg pa asnjë faj, i riu i arrestuar për atentatin e bujshëm sot merr lirinë Dhe pse u arrestua me bujë për atentatin me dy viktima në Lac, ku u vranë biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Marku, i riu
Kreshnik Spahiu: Ilir Meta do zgjidhet dy mandate si President i Shqipërisë Nga Kreshnik Spahiu: Nuk kishte si ndodhte ndryshe…. Sot Presidenti Meta ka marrë të gjitha garancitë e mundsh
Habit Kreshnik Spahiu: Teatri u shemb nga Rama, Basha e Meta për t'ja hedhur Amerikës Juristi Kreshnik Spahiu ka zbërthyer detaje që sipas tij kanë shkaktuar përplasjen për Teatrin Kombëtar qëndrimet e Yuri
"Më gjej një mik për prokuroren F.V", dalin përgjimet e grupit të kanabisit në Kukës Aksioni i disa muajve është finalizuar me shkatërrimin e një grupi që merrej me mbjelljen dhe shpërndarjen e lëndëve nar
E trishtë! Ndahet nga jeta motra e Kreshnik Spahiut (FOTO LAJM) Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka humbur motrën ditën e sotme. Zamira Spahiu, është ndarë nga jeta në
"Puthja e parealizuar" si u hoq figura e Tartarit për shkak të lidhjes së Silva Turdiut me djalin e Mehmet Shehut Aktorja Anisa Markarian, e njohur dhe e dashur per publikun me rolet e spikatur ne shume filma, në një intervistë të fun
Kreshnik Spahiu bën deklaratën e fortë: Bashës i është pezulluar viza për në SHBA Kreshnik Spahiu hodhi deklarata të forta në Open në Top Channel teksa po flitet për një pakt të mundshëm mes Ramës dhe B
Shqipëri e vogël apo shqiptarë të vegjël? Nga Kreshnik Spahiu* Ishte mbrëmje nëntori 2006. Papritmas mora një telefonatë nga “Patricia” shefja e projekteve am
E linte vajzën në gjumë dhe e gjente në gjumë, historia e trishtë e Kreshnikut që u gjet i vrarë në Vlorë Kreshnik Dashaj u gjet i vdekur me një plagë në shpatull ditën e djeshme duke lënë edhe një vajzë 7 vjeçe jetime. Ai