999 rezultate për

krenarin

Afrona Dika se fsheh krenarinë për origjinën: Traditat i kam në zemër (FOTO LAJM) Afrona Dika ka treguar me fotografinë e fundit se ndihet krenare që është shqiptare. Partnerja e Bleros ka publikuar dis
Janë ndarë? Luana sapo i tregoi botës se është "arratisur" me Krenarin (FOTO LAJM) Krejt papritur ditët e fundit në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dy ish
Luana i ka dhënë fund lidhjes me Krenarin? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë kthyer prej kohësh në një ndër çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale.
Planet për dasmën luksoze me Krenarin, si ndryshuan gjërat për Luanën Moderatorja Luana Vjollca është në një dilemë të madhe nëse duhet ta organizojë këtë vit dasmën e planifikuar me Krenar
Paskemi dasmë, Luana Vjollca gati të kurorëzojë dashurinë me Krenarin (FOTO LAJM) Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fot
Për pushime me Krenarin, Luana merr dhuratën më të bukur në Dubai (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca po i kalon ditët e para të vitit 2020 në Dubai, në shoqërinë e partnerit të saj Krena
Getoari nxjerr zbuluar Luanën, publikon foton me Krenarin në Dubai (FOTO LAJM) Prej ditësh, dy çiftet më të pëlqyera në showbiz, motrat Vjollca bashkë me partnerët e tyre, po pushojnë në një prej ven
E tha vetë Luana, martohet me Krenarin Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj do i japin fund beqarisë shumë shpejt. Mbrëmjen e sotme në puntatën e parë të “Shiko kush
3.5 milion euro makinë, njihni krenarinë e Bugattit (FOTO LAJM) Bugatti ka publikuar fotografi të Chiron Super Sport 300+, një model i ri prototipi i të cilit kohët e fundit arriti shp
Dikur përfunduan në gjykatë, motrat Vjollca bëjnë shok të ngushtë Getoarin dhe Krenarin (FOTO LAJM) Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj sot janë shumë miq të mirë, por dikur nuk kanë shkuar dhe aq mirë. Dënimi i Krenarit me 6
Këtë herë me destinacion luksoz, Luana "arratiset me Krenarin për pushime (FOTO LAJM) Këngëtarja Luana Vjollca po shijon suksesin e këngës “Yalla Habibi”, një këngë që erdhi në bashkëpunim me këngëtarin e f
Rama thyen krenarinë dibrane, nuk pranon titullin "Qytetar Nderi" Kryeministri Edi Rama refuzoi titullin "Qytetar Nderi" të dhënë nga Këshilli Bashkiak i Dibrës duke shënuar kështu një s
Në Maldive me Krenarin, Luana pendohet pasi postoi fotografitë Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e
Merr fund lidhja e Luanës, moderatorja ndahet me Krenarin (FOTO LAJM) Lidhja e Luanës dhe Krenarit gjithnjë ka shkaktuar shumë bujë në median rozë. Por këtë herë duket se kemi një lajm jo
Luana pranon për herë të parë vështirësitë në lidhjen me Krenarin Autorja dhe moderatorja e show-t të argëtimit “Shiko kush Luan” në Top Channel është përfolur shpesh për historinë e saj
Luana e mban të fshehur, Getoari nxjerr foton me Krenarin Moderatorja Luana Vjollca tashmë i ka hyrë seriozisht muzikës dhe tashmë po zhvillon edhe koncerte. Ndërkohë, nëpër m
Solli në jetë një vajzë, Emina i tregon botës krenarinë për Shqipërinë Supermodelja Emina Çunmulaj as këtë herë nuk është kursyer me fotografitë e vajzës së sapolindur. Tashmë pjesë e shtë
Grimieri i Kim Kardashian ka një pyetje për të gjithë shqiptarët (FOTO LAJM) Mario Dedivanovic është grimieri personal i se famshmes Kim Kardashian. Mario punon nderkohë edhe me personazhe te t
Luana Vjollca ''çmend'' Krenarin për Shën Valentin (FOTO LAJM) Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë padyshim një ndër çiftet më të ndjekura. Dyshja simpatike është kapur mat vetëm nga
Luana Vjollca në prag të martesës me Krenarin, planet e çiftit një vit pasi dolën hapur Në superformë, përvçse moderatore, Luana Vjollca paralelisht po punon edhe për vazhdimin e karrierës në muzikë, nën mena