999 rezultate për

krenar

Itali, kapen 4 shqiptarë me 10 mijë euro, tentuan të qëllojnë policin Policia arrestuar 4 shqiptarë të akuzuar për disa vjedhje të banesave. Të arrestuar janë Kasem Stafa 42 vjeç, Krenar Xhe
Agolli ndihet krenar për Kombëtaren e sotme Kapiteni i Kombëtares shqiptare Ansi Agolli është krenar për futbollin që përfaqëson Kombëtarja jonë në ditët e sotme.
Arnold Schwarzenegger i del në krah Eliza Dushkut për abuzimin seksual: Jam krenar! Aktori i njohur Arnold Schëarzenegger ka reaguar publikisht pasi Eliza Dushku denoncoi se është përdhunuar në moshën 12-
A janë origjinale shpata dhe përkrenarja e Skënderbeut në Vjenë? A janë autentike shpata dhe përkrenarja e Skënderbeut? Drejtoria e Pergjithshme e Arkivave nxjerr sot disa dokumente për
Fansat e kritikuan “Depilohu”, Alban Ramosaj tregon se është krenar për qimet (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Alban Ramosaj u bë pjesë e mediave rozë pas kritikave të shumta që ai mori nga fansat pasi postoi në “In
Zidane krenar: Kam kampionë mbrapa që më ndjekin, di si të reagoj Zinedine Zidane është zgjedhur nga prestigjozja “France Football” trajneri francez i vitit. Dy Champions, Superkupa e Eu
Presidenti i Torinos krenar me marrjen e Mazzarrit, i bindur për blindimin e Bellotit Presidenti i Torinos vendosi sot shkarkimin e serbit Sinisa Mihajloviç nga pankina dhe emëroi menjëherë Valter Mazzarrin
Kida publikon foto me prindërit, vet është një kopje e së ëmës Këngëtarja Orhidea Latifi ka publikuar së fundmi një imazh shumë kuptimplotë. Në foton e postuar ajo shihet me prindë
Shameti krenar për Lufëtarin e sotëm Luftëtari, përtej çdo parashikimi, me paraqitjen e tij mbresëlënëse nën drejtimin e trajnerit Hasan Lika, e ka mbyllur g
Klopp flet krenar për blerjen e Van Dijk dhe nuk e mendon fare çmimin Virgil Van Dijk u bë mbrojtësi më i shtrenjtë në histori, pasi Liverpooli pagoi plot 83 milionë euro te Southamptoni, pë
Mavraj i lumtur me jetën në Gjermani dhe krenar që është pjesë e Hamburgut Nga Meka, ku ka zgjedhur të kalojë pushimet e fundvitit dhe që e cilëson të vetmin vend ku arrin të shkëputet disi nga f
Kane: Të krahasohem me ta, ose veç të jam aty me ta është një nder i madh Harry Kane e ka mbyllur vitin 2017 me 56 gola, dy më shumë se Leo Messi dhe tre më shumë se ylli portugez, Critiano Rona
Milinkoviç u tradhëtua nga ajo që sezonin e kaluar e bëri krenar E premtja e zezë e Milinkovicit. Humbja e kësaj të premteje rezultoi dhe fundi i trajnerit serb në krye të Kukësit, që i
Bëri krenar të gjithë shqiptarët në Botëror, ky është profesioni tjetër që ushtron Romela Begaj Romela Begaj, peshëngritësja shqiptare që më 3 dhjetor bëri krenar të gjithë shqipëtarët në Botërorin e Anheimit, duke f
Ambasadorja e Trump e thotë me krenari: Burri im është shqiptar! (FOTO LAJM) Ajo është një ndër femrat më të fuqishme dhe një ndër njerëzit më të besuar pranë Trump. Nikki Haley ka dhënë një la
Perez krenar për ekipin: Na njeh e gjithë bota që jemi fitues Presidenti Perez është paraqitur në konferencë për shtyp pas finales së sontme në të cilën klubi i tij e fitoi trofeun e
Letra e kampionit që të përlot: Unë jam Ilir Suli, dikur ju bëja krenar, tani jetoj me pensionin e nënës Ilir Suli ka qenë një ndër peshëngritësit më të mirë shqiptar duke na bërë krenarë një dekadë më parë, por tani shumica
Luana Vjollca në prag të martesës me Krenarin, planet e çiftit një vit pasi dolën hapur Në superformë, përvçse moderatore, Luana Vjollca paralelisht po punon edhe për vazhdimin e karrierës në muzikë, nën mena
Trajneri i Pordenones krenar: Ne e fituam Kupën e Italisë Trajneri i Pordenones, Leonardo Colucci, thotë se për skuadrën nga Serie C t’i shkaktosh probleme të atilla klubit zikal
Getoari një burrë krenar! (FOTO LAJM) Padyshim që Getoar Selimi, pa përkrahë një grua të bukur dhe të suksesshme. Reperi e pranon këtë gjë edhe e shpreh s