999 rezultate për

krelani

"Më imagjino mbi trupin tënd", reperi amerikan i "çmendur" pas Flaka Krelanit (VIDEO) Flaka Krelani publikoi së fundmi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Young Noble, reperin e grupit të 2Pac "Outlawz"
Flaka Krelani sjell këngën me shokun e 2Pac (VIDEO) Në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja e njohur Flaka Krelani ka suprizuar të gjithë ndjekësit e saj. Ajo ka njof
Qeqa: Nuk rri për të mbushur numrin dhe as për të zbukuruar Bordin Gazetarja dhe komentatorja e sportit, Qëndresa Krelani – Qeqa, ka dhënë dorëheqje nga detyra e anëtares së Bordit të Sho
Qeqa tregon si po e përjeton kaosin në FFK Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kës
Flaka Krelani festoi fitoren e Kosovës së bashku me nënën në stadium (FOTO LAJM) Kosova ka shënuar fitore ndaj Çekisë me rezultat 2 me 1. Mijëra tifozë ishin të pranishëm në tribunat e stadiumit "Fa
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Qeqa Krelani për Albeu.com, përveç futbollit më pëlqen të udhëtoj: Për Flakën jap jetën, ëndërr të komentoj Kosovën në "Euro 2020" (FOTO) Komenatorja e parë femër Qeqa Krelani, e cila prej dy vitesh komenton ndeshje futbolli, ka folur në një intervistë ekskl
"E jotja", Flaka Krelani e pranon publikisht kujt i përket (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Flaka Krelani së fundmi ka vendosur të ndryshoj look duke ardhur me flok të shkurtër stil "bob" me
Nga Naploni në Soprano, Flaka Krelanin e frymëzon pishina për akapella (VIDEO) Flaka Krelani është ndër këngëtaret e njohura shqiptare e cila njohet për aftësitë e forta si këngëtare. Këngëtarja k
Instagrami i Flaka Krelanit në "zi", çfarë po ndodh me këngëtaren (FOTO LAJM) Flaka Krelani përveçse këngëtare e njohur është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale e sidomos në Instagram. Shpeshhe
Çfarë po ndodh me Flaka Krelanin, "Instagrami" i saj "zhytet në zi" (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një prej këngëtareve me vokal unik në botën e artistëve shqiptarë. Gjithmonë ka ditur të jetë në
Flaka Krelani me bikini i vë "flakën" Instagramit, e quan veten Lamborghini (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare ka bër një përshkrim interesant pranë fotografisë që ka postuar. Flaka në profilin e saj në Inst
Shpërthen Flaka Krelani, iu ndihmon ta nisni ditën mbarë me foto provokuese (FOTO LAJM) Flaka Krelani shfaqet "Flakë" përsëri në imazhin e ri. Flaka Krelani vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale me post
Është Flaka Krelani apo Kim Kardashian? Shikoni ngjashmërinë (FOTO LAJM) Kim Kardashian është kthyer në "fenomenin" e këtyre kohërave. Shumë vajza inspirohen nga Kim për look-un e tyre dhe numë
Befason Flaka Krelani: Këngët më të mira i bëj kur jam tapë (VIDEO) Nëse për shumicën e këngëtarëve apo kompozitorëve frymëzimi vjen nga natyra apo qetësia e natës, këngëtarja Flaka Krelan
Provokon përsëri, Flaka Krelani shfaq format në bregdet (FOTO LAJM) Flaka Krelani dinë si të qëndroj në qendër të vëmendjes. Ajo mjaft shpesh kujdeset t’i tregojë linjat e saj joshëse n
Flaka Krelani flet hapur për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një na këngëtaret më zë më potent që ka Kosova. Ajo numëron shumë këngë në repertorin e saj muzikor
Motrat Krelani "gatuhen" në emision (FOTO & VIDEO) Motrat Krelani kanë qenë të ftuara në puntatën e fundit të emisionit "Xing me Ermalin". Përveç intervistës, ku nuk mungu
Flaka Krelani tregon se kushi i "vodhi" zemrën (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një nga këngëtaret me vokal më të fortë. Ajo ështu shumë e dashur për publikun, jo vetëm shqiptar po
Provokon Flaka Krelani, vesh fustanin pa të brendshme (FOTO LAJM) Këngëtarja Flaka Krelani është mjaf aktive në rrjetet sociale. Së fundmi fotot e saj kanë pak a shumë të njëjtin format
Habit gazetarja: Mashkulli duhet të vijë erë djersë (FOTO LAJM) Qëndresa Krelani është e para komentatore sportive në Kosovë. Ajo është edhe motra e këngëtares së njohur Flaka Krelani