999 rezultate për

krejt

Zbulohet në detaje ngjarja e rëndë, si mësuesi abuzoi me nxënësen (FOTO LAJM) 9 vjeçari Shkëlzen Xhekaj, mësimdhënës në shkollën e mesme “Skënderbeu” në Drenas, dyshohet se për gati dy vite ka kryer
Krejtësisht e zhveshur? Balerina ruse shkakton debat me performancën e saj (FOTO & VIDEO) Shikuesit janë ndarë më dysh në lidhje me faktin nëse balerina ruse Aleksandra Spepanova ishte e veshur apo krejtësisht
Nuk njihet fare, Enca ndryshon krejtësisht look (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka lajmëruar ndjekësit e saj në rrjete sociale se së shpejti do të publikojë baladën e saj më të
Kjo vezë mori 28 milion pëlqime dhe theu rekord për një arsye krejt banale (FOTO LAJM) Një vezë, krejt e zakonshme, është ajo që ka thyer rekordin e vendosur nga Kylie Jenner për foton më të pëlqyer në histo
Befason Rita Ora, del pa reçipeta dhe nxjerr gjoksin jashtë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar një imazh në rrjete sociale, ku i shihet krejtësisht gjoksi.
Fisi tallet me Albin Kurtin, krenohet që ju bashkua dialogut me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili p
Fuga: Një profesor ka më pak kompetenca se sa pastruesja e fakulteteve Nga Artan Fuga I gjithë sistemi menaxhues i arsimit të lartë në Shqipëri ka rënë, është jofunksional, pa përgjeg
Lista Serbe: Nëse formohet ushtria, do të ngrihet tym në rajon Lista Serbe pret që BE-ja dhe gjithë bashkësia ndërkombëtare deri të premten të bëjë presion të fuqishëm ndaj Kosovës që
Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti ës
Fake News në Greqi: "Shqiptarët hoqën flamurin grek", por e vërteta është krejt ndryshe Një pjesë e mediave greke e nxitur nga racizmi ndaj shqiptarëve nuk rreken të verifikojnë lajmet kur bëhet fjalë për ndo
Prifti pedofil kërkoi shkurtim dënimi për një arsye krejtësisht të çuditshme Një prift pedofil në Australi, i cili ka abuzuar seksualisht me 27 djem të mitur, ka kërkuar që t’i shkurtohet dënimi se
"Pjesën e ranës merre krejt q* motrën", dalin përgjimet e vëllait të Arben Ndokës Prokuroria ka arritur ta zbulojë abuzimin me pronat ne Lezhe, falë përgjimeve që po bëheshin për bandën e Shijakut për d
Hoxha nga Kosova sfidon NASA-n: Ia futni kot me zbulimet tuaja (FOTO LAJM) Hoxhë Shefqet Krasniqi, në një paraqitje live në kanalin e tij zyrtar në Youtube, është pyetur nga një shikues se Univer
Elvana Gjata reagon në mënyrë krejt origjinale pas vrasjes në Bllok (VIDEO) Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ndërs
Provokuese dhe e zezë, Dafina vjen krejt ndryshe me këto foto (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më në zë shqiptare duke thyer çdo rekord me hitin e saj të fundit. Por, përte
Duket krejtësisht normale, por kjo foto fsheh një të vërtetë të rrezikshme Blogerja e udhëtimit Harimao Lee është një yll në Instagram, por këtë herë nuk goditi me postimin e saj. Reagimet online
Dasmë e rrallë shqiptare kosovare nën sundimin jugosllav (VIDEO) Këngëtari Xhavit Zhuniqi ka publikuar një video të dasmës së tij të vitit 1985. "... 30-vite me pare, nga dita e Dasm
Haradinaj sërish: Prokurori është hajn, do të bëhet si Tomë Gashi Në konferencën e tij pas mbledhjes së qeverisë Ramush Haradinaj ka folur për qëndrimin e tij rreth listave të veteranëve
Dauti përdor luftën dhe sakrificën për të mbuluar mashtrimet e Çekut Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe njëherit ish-komandanti i UÇK-së, Daut Haradinaj ka folur për për fryrj
Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM) Këngëtarja pa komplekse, e vërtetuar kjo, ka dalë nudo ditët e fundit dhe fotot e saj fillimisht janë shpërndarë në medi