999 rezultate për

krasta

Kërcënohet Adi Krasta: Do të t'i thyej kockat! Kërcënimet ndaj zërave kritike të qeverisë nuk kanë munguar kurrë. Gazetari Adi Krasta është kërcënuar. Krasta e publ
Ju ka munguar? Adi Krasta rikthehet së shpejti në ekranin shqiptar Një nga gazetarët dhe moderatorët më të kuotuar në Shqipëri, Adi Krasta që pas dekadash si drejtues i spektakleve, vitet
Në Shqipëri i "mbyllën" dyert, Adi Krasta nis emisionin e tij në Kosovë Gazetari i njohur, Adi Krasta i rikthehet ekranit. Këtë herë ai ka zgjedhur të bëhet pjesë e një televizioni në Kosov
Rikthehet Adi Krasta, kritika të forta qeverisë: Shteti nuk ekziston! Nese fakti eshte nje informacion i verifikueshem atehere mosekzisteenca e shtetit shqiptar pas termeteve eshte fakt. Dhe
Është i pa punë, Andi Krasta mer ofertë zyrtare nga ky TV Drejtuesi i Gazetës Express dhe T7, Berat Buzhala, i ka bërë ofertë publike moderatorit shqiptar Adi Krasta të vijë në K
Mbyllja e emisionit të Krastës e Rakipit, reagon Këshilli i Europës Këshilli i Evropës me anë të deklarate për mediat ka reaguar pas mbylljes së emisionit të gazetarit Ylli Rakipi dhe Adi
Përballja me propagandën nga Adi Krasta Askush nuk do kishte menduar se dy qeverisje te dy partive qe pretendojnë se jane aq te ndryshme nga
Operacioni "Krasta", lihet në burg Florenc Çapja Gjykata ka vendosur masën arrest me burg për Florenc Çapja të arrestuar në orët e para të mëngjesit të 14 qershorit. Sea
Operacioni "Krasta", prokuroria jep vendimet Operacioni "Krasta", vendos arrest shëpie për Adem Borici dhe Suela Musta për pjesën tjetër arrest me burg. Të ar
"Krasta", shtyhet gjyqi për Florenc Çapjan Gjykata shtyn gjyqin për vendimin e Florenc Çapjes për ditën e nesërme në orën 10:00. Vendimi pritej të jepej sot për
Operacioni "Krasta" / Jepet sot masa e sigurisë për të arrestuarit Sot do zhvillohet masa e sigurisë për të arrestuarit e Operacionit “Krasta”, ndërsa seanca pritet të zhvillohet me dyer
Dalin pamjet e super operacionit të RENEA-s në Elbasan (VIDEO) Disa pjesëtarë të fisit Çapja në Elbasan janë arrestuar si dhe janë shpallur në kërkim nga policia e Shtetit gjatë një o
Adi Krasta: Turp të kesh Borchardt (VIDEO) Nga Adi Krasta Për publikun shqiptar, bëri jo pak përshtypje shprehja “Shame on you”, që shqipërohet “të të v
"Rama pickoi ministren, asaj i rrodhën lot por nuk foli" Aktivistja e Shoqërisë Civile, Sevim Arbana, ishte e ftuar në programin “A show” të Adi Krastës për të komentuar momente
Aktivistja bën deklaratën e fortë: Rama pickoi një deputete sa i dolën lot Aktivistja e shoqërisë civile, Sevim Arbana ka deklaruar se ka parë “Live”, Edi Ramën duke dhunuar një grua. Ajo tha
Adi Krasta: Madhëria i pafuqishëm ka zgjedhur të bëhet i keqinformuar! Pse nuk e lë fronin? Adi Krasta Shpeshherë, në romanet që kanë pasur në qendër jetën dhe sjelljen e mbretërve të Francës, është folu
Adi Krasta tregon si e ndihmoi Berisha të bëhej gazetar Dy netë më parë, në emisionin ‘A Show’, Adi Krasta zbuloi se ishte Sali Berisha, ai që e kishte ndihmuar të niste punë s
Krasta ia thotë Bushatit në sy: Gabim i rëndë, qasje disfatiste Moderatori Adi Krasta ka pasut sot në studio ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati. Ata kanë pasur edhe një konflikt të
Si rrallëherë, Krasta i uron 22 vjetorin e martesës gruas së tij Adi Krasta tashmë prej vitesh është i martuar. Por sesa vite nuk e dinim. Këtë gjë e ka treguar vetë gazetari me
Krasta thumbon kolegët e tij: Bëjnë show në "prime time", nuk është e bukur Gazetari i njohur Adi Krasta i ftuar në News 24 ka pasur një kritike të drejtëpërdrejtë në lidhje me kolegët e tij. A