999 rezultate për

krasnodar

Chelsea "poker" Krasnodarit (VIDEO) Chelsea ka mposhtur 4-0 Krasnodar-in në javën e dytë të Champions League dhe është ngjitur në vendin e parë të Grupit E.
Chelsea e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Krasnodar (VIDEO) Pjesa e parë e Krasnodar-Chelsea, e vlefshme për javën e dytë të Grupit E të Champions League, është mbyllur 1-0 në fav
Penallti në ndeshjen Krasnodar-Chelsea (VIDEO) Chelsea nuk e ka shfrytëzuar mundësinë për të kaluar në epërsi ndaj Krasnodarit në minutën e 14 të ndeshjes. Nga pika
Formacionet zyrtare, Krasnodar-Chelsea Chelsea luan në 18:55 në transfertë ndaj Krasnodar në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Champions League. Blutë
Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, ja rezultatet Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Champions League. Skuadra e Barcelonës ka shkuar në pushim me epërsi pre
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve Janë mësuar emrat e 32 skuadrave që do të jenë pjesëmarrëse në garën më të madhe për klube në Evropë për sezonin 2020/20
Villareal mposht Zurichun e Sadikut (VIDEO) Skuadra spanjolle Villareal ka shënuar fitore kundër Zurichut me rezultat 2:1 në kuadër të Grupit L të Europa Leagues.
Policia vendos kufizimet për ndeshjen Partizani-Krasnodar Me anë të një deklarate për mediat, policia e Elbasanit ka bërë publike masat që ka marrë për zhvillimin normal të ndesh
Krasnodari dyfishon epërsinë ndaj Partizanit (VIDEO) Skuadra ruse ka dyfishuar epërsinë ndaj Partizanit. Goli erdhi pas një topi të gjatë, ku mbrojtja e Partizanit u treg
Krasnodar fiton kundër Dortmund (VIDEO) Ekipi i Krasnodar ka surprizuar me rezultatin në përballjen me Dortmund, duke e mposhtur ekipin gjerman në fushën e vet
Ergys Kaçe mungon ndaj Kosovës Fabtazisti i Kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe, do të mungojë në miqësoren e 17 nëntorit ndaj Kosovës. Ylli i PAOK në
Statistikat e Januzajt në Borussia-Krasnodar (FOTO) Borussia Dortmund fitoi 2-1 përballë Krasnodar në ndeshjen e parë të Europa League, ndërsa Adnan Januzaj luajti 90 minut
Shokuese! Ja aksidenti i frikshëm i futbollistit (VIDEO) Ky është momenti kur futbollisti i njohur rus, Andrey Yeshchenko përplas makinën e tij në një shtyllë elektrike teksa is
Gana publikon listën: Ja 23 lojtarët e Botërorit Edhe 11 ditë kanë mbetur nga starti i Kupës së Botës "Brazil 2014" dhe teknikët e 32 kombëtareve po i japin dorën e fund
171 viktima nga përmbytjet, Rusia në zi Rusia po kalon një ditë zije kombëtare për viktimat e përmbytjeve që përfshinë rajonin jugor të Krasnodarit, duke shkakt