Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

krasniqit

Zbulohet data, ja seanca e radhës ndaj Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Në faqen zyrtare të Dhomave të Specializuara të Kosovës në Hagë, është bërë e ditur se me 11 shkurt, me fillim nga ora 1
Dëshmia rrënqethëse e motrës së Albert Krasniqit: Jemi lodhur nga ai, dikush duhet të bëhej kurban Pas vrasjes së Albert Krasniqit, për të cilën dyshohet babai i tij, Skender Krasniqi, mësohen detaje të reja. Gazeta
Avokati tregon momentin e vështirë në seancën e sotme për vrasjen e Albert Krasniqit Ramiz Krasniqi, avokati i Skënder Krasniqit, i cili dyshohet për vrasjen e djalit të tij, thotë se klienti i tij më me d
Nga tradhtia e bujshme e misit te vrasja nga i ati, çfarë ndodh sot me babain e Albert Krasniqit Ka bërë bujë vrasja e Albert Krasniqit nga babai i tij Skënder Krasniqi dy ditë më parë në Prishtinë. Mediat e Kosov
Vëllai i Albert Krasniqit mesazh rrëqethës: Do takohemi në botën tjetër! Vëllai i Albert Krasniqit, biznesmenit që u vra nga i ati një ditë më parë ka bërë dedikim prekës për të vëllain. Tek
Vrasja e Albert Krasniqit, flet xhaxhai: Babai nuk donte t'a vriste! Ismet Krasniqi ka thënë se vëllai i tij, Skender Krasniqi, e ka vrarë pa dashje djalin e tij, Albertin. Ai ka thënë p
U përfol se ishin ndarë, Besa Gashi dhe vajza shkojnë në varrimin e Albert Krasniqit Ish-gruaja e Albert Krasniqit, Besa Gashi së bashku me vajzën kanë shkuar sot në varrimin e të ndjerit. Në media ësht
Gruaja e gjeti në motel me këngëtaren shqiptare, detaje të reja nga vrasja e Albert Krasniqit Detajet e reja për ngjarjen e rëndë që tronditi mbrëmjen e djeshme shqiptarët, duket se nuk po i vjen fundi. Marrëdhë
Vrasja e Albert Krasniqit, reagon i prekur Stresi Reperi i njohur, Stresi ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi pasditen e djeshme në Kosovë, ku Albert Krasniqi
Vrau djalin pas sherrit: Kush është babai i Albert Krasniqit, ish-luftëtar i UÇK-së (FOTO LAJM) Një krim i rëndë tronditi Prishtinën pasditen e sotme ku babai qëlloi për vdekje djalin e tij. Viktima është shtetas
LIVE/ Nis seanca gjyqësore ndaj Thaçit, Veselit, Selimi dhe Krasniqit Ka filluar seanca e re gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit dhe Rexhep Selimit. Kjo është sea
Gjykata Speciale sot mban seancë për rastin e Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Gjykata Speciale do të mbajë seancë të re ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit. Seanca
Specialja publikon dosjen e plotë: Plot 235 faqe ndaj Thaçit, Veselit, Krasniqit dhe Selimit Në pikat e aktakuzës, për të cilat ish-krerët e UÇK-së i dërguan në fillim të muajit nëntor në Hagë, janë për vrasje, to
Nis konferenca në Hagë ndaj Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Ka nisur konferenca mbi ecurinë e çështjes gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit, Jakup Krasniqit.
"Tortura e zhdukje të kundërshtarëve”, çfarë përmban aktakuza ndaj Thaçit, Veselit, Selimit e Krasniqit Ish-presidenti I Kosovës, Hashim Thaçi, kryetari I Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselit dhe kreu I grupit parla
Jakup Krasniqi niset për në Hagë Pas nëntë orësh kontrolli me dhunë nga Gjykata Speciale, ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi
EULEX i hyri në shtëpi në 6 të mengjesit, reagon familja e Jakup Krasniqit: Jemi të terrorizuar Nga ora 06:00 e mëngjesit të sotëm, zyrtarë të EULEX-it dhe Policisë së Kosovës janë duke kryer bastisje në shtëpinë e i
EULEX në shtëpinë e Jakup Krasniqit, nuk dihen arsyet Forcat e shumta policore nga njësia EULEX-it në mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, kanë shkuar në shtëpinë e Jakup Kras
"Dua që dy brezat të kthehen", Bosel kërkon revanshin ndaj Robin Krasniqit Të shtunën mbrëma, Haxhi Krasniqi, u shpall Kampion i Botës në pesha të mesme pasi rrëzoi përtokë Dominic Boselin. Bo
Fitorja e Krasniqit, Mavraj bën komentin epik: Ia ke fik dritat Robin Krasniqi është kampioni i ri i botës, në WBA (regular – i thjeshtë) dhe IBO. Djaloshi nga Juniku i Kosovës bëhe