999 rezultate për

krasniqi

Tifozi shqiptar i Liverpoolit do t’i shkurtojë flokët pas 17 vitesh Tifozi shqiptar i Liverpoolit do t’i shkurtojë flokët pas 17 vitesh Njëri nga tifozët më të zjarrtë të Liverpoolit ës
E RËNDË/ Aksidenti fatal i merr jetën presidentit të klubit të futbollit Mbrëmë pas një aksidenti te rëndë ka ndërruar jetë Albert Krasniqi. Krasniqi përvec politikës ishte i angazhuar në sp
Dorëheqja e mundshme e Vjosa Osmanit nuk mund të zvarrisë formimin e qeverisë Seancën për votimin e qeverisë së re, nuk mund të pengojë dorëheqja e mundshme e kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani. Në
Ndërron jetë doktoresha dhe aktivistja e përkushtuar e LDK-së Në moshën 65 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë ka doktoresha Xhyle Krasniqi, një nga aktivistet më të hershme të LDK-së
Qytetarët falen në sheshin Skënderbeu Një grup qytetarësh është duke kryer faljen, siç edhe kishte paralajmëruar, në sheshin “Skënderbeu” të Prishtinës. Qy
KOSOVË/ Refuzoi t’u japë dokumentin identifikues, qytetari përleshet ashpër me dy policë që duan ta arrestojnë (VIDEO) Policia e Kosovës sot ka ndaluar një person në sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet, me të cilin më pas edhe është konfron
Lajme të mira nga Kosova, 4 pacientë lënë sot spitalin Lajme te mira vijne nga Kosova, ku 4 paciente pritet te lene sot spitalin Infektiv. Lajmi eshte bere i ditur nga mjeku V
Të arratisurit që assesi të kapen! Gruevski, Krasniqi, Vojminovski bashkë në listën e të kërkuarve (VIDEO) Gjatë është lista në faqen e Ministrisë së Brendshme me emrat e personave që kërkohen me fletëarrest ndërkombëtar. Janë
Skandali diplomatik shkon në duart e Kunjofcës, përfshihet edhe Konsullata dhe Ambasada e Kosovës në Tiranë Shefi i Konsullatës së Përgjithshme në Tiranë, Halim Krasniqi, në përfundim të mandatit, është ballafaquar me akuzën për
KOSOVË/ Më shumë të shëruar, më pak në spital Infektologu Valbon Krasniqi, thotë se sot janë bërë 6 javë prej se Kosova ka nisur të numërojë të infektuarit e parë me
Kuvendi mban të martën seancë të jashtëzakonshme, Krasniqi: Kurti nuk është serioz Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi ka bërë të ditur se Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e saj mori vend
Krasniqi: Kushtetuta e Kosovës lejon Qeveri të re edhe pa zgjedhje Me rrëzimin e qeverisë, kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka duke kërkuar zgjedhje të jashtëzakonshme. Sipas Kurt
PDK-ja voton pro mocionit të mosbesimit të Qeverisë Kurti Në Kuvendin e Kosovës, po mbahet seanca plenare për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti, të inicuar nga Lidhja Dem
Shkon në 20 numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë Ka shkuar në 20 numri i personave të prekur me koronavirus në Koosvë. Ditën e djeshme i është shtuar listës një 55-v
Krasniqi: Virusi më i rrezikshëm për qytetarët është Albin Kurti Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka thënë se virusi më i rrezikshëm për qytetarët është Albin
Krasniqi: Vlerat e UÇK-së janë të arta, nuk mund t'i baltosë askush Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka thënë se
Sherri në Prishtinë, Policia arreston disa persona Një sherr ka ndodhur sot rreth orës 17:30, në lagjen ‘Dardania’ Prishtinë, saktësisht tek vendi i quajtur ‘Te Ora’. R
Infektologu kosovar tregon si mund të transmetohet koronavirusi Infektologu Valbon Krasniqi, në T7, ka treguar se si mund të transmetohet koronavirusi. “Një numër i madh i rasteve j
E pandalshme xhudistja kosovare, i siguron Kosovës medalje në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ia ka siguruar Kosovës një medalje në kategorinë deri në 52 kilogramë në Grand Slami
Xhudistja kosovare kalon në gjysmëfinale në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi vazhdon me formën e saj fantastike në rrugëtimin e deri në 52 kilogramë në Grand Sl