999 rezultate për

krasic

Milos Krasiç te Feberbahçe Milos Krasiç më në fund mund të buzëqeshë pas shumë momenteve aspak të lumtura te Juventusi duke mbyllur kështu një aven
Shkëmbim Pazzini-Krasiç Inter dhe Juventus janë gati të lënë pas mëritë që lidhen më cështjen e titujve kampion në mënyrë që ti japin zgjidhje n
Juve ofron Krasiç dhe Elia për Robben Skuadra italiane e Juventusit po planifikon të bëjë një megamerkato në verë. Teksa u renditën në Itali si klubi me më sh
Party says Sheshel was "clinically dead" Officials of Vojislav Sheshel's opposition Serb Radical Party (SRS) claim that their leader experienced "clinical death"
Inter, Ranieri zgjedh Krasiç para Farfan Inter është në kërkim të një mesfushori për krahun e majtë i cili të jetë teknik dhe i shpejtë. Sipas asaj që raporton "
Juventus, Afellay në vend të Krasiç Sipas asaj që raporton spanjollja "Cadena Ser", Juventus i rikthehet sërish në gjurmët e hollandezit të Barcelonës, Ibra
Krasiç te Inter? Thjesht zëra Ndeshja e së mërkurës ishte ndeshja e rradhës të cilën Milos Krasiç duhej ta shihte nga tribuna. Futbollisti serb u ble
PSG, në janar vjen Milos Krasiç Leonardo vazhdon të "gjuajë" në Itali. Pas Pastore, Menez, Sirigu dhe Sissoko, Drejtori Sportiv i Paris Saint Germain ës
Manchester United kërkon Milos Krasiç Sipas asaj që raporton "Daily Mail", Juventus ka hapur portat për një transferim të mundshëm të serbit Milos Krasiç te M
Juventus, shkëmbim Krasiç-Walcott Ëndrra e Juventus për merkaton e ardhshme mban emrin e Theo Walcott. Prej kohësh emri i talentit anglez të Arsenaë qarku
Walcott-Bale, "ëndrrat" e skudetos Juventine Nuk është vetëm talenti brazilian Leandro Damiao dhe mesfushori axurr i Fiorentinës Ricardo Montolivo "ëndrrst" e merkat
Krasiç: Jam në krizë por klubi nuk do të më shesë Milos Krasiç ka folur nga mikrofonat e B92 për periudhën e tij të zezë te Juventus. tuttosport ka raportuar deklaratat e
Milos Krasiç shumë pranë Lazios Ndeshja e së shtunës Lazio-Juventus, nuk është vetëm super sfida që mund të përcaktojë rrugën drejt titullit kampion por
Ikën Krasiç, vijnë Iliçiç dhe Ramirez Me shumë siguri, mesfushori serb i Juventusit, Milos Krasiç, këtë janar do të largohet nga Torino dhe destinacioni i rra
Ikën Krasic, vjen Walcott Tashmë duket se largimi i serbit Krasic drejt anglisë ose më saktë ekipit të Chelseat është i pashmangshëm. Por për këtë
United është vënë pas Krasic Agjenti ka konfirmuar se skuadra angleze, United është duke monitoruar anësorin e Juventusit, Milos Krasic. Ky i fundit
Juventus: Largohet Krasic vjen Palacio Juventusi është skuadra e momentit, kryesuesja e renditjes bashkë me Udinesen, dhe vjen nga një fitore shumë e rëndësish
Conte-Krasic nuk kuptohen me njëri-tjetrin (VIDEO) Mesfushori serb Milos Krasic, ka filluar të jetë standart në pankinën rezervë të Juventusit. Me ardhjen e trajnerit Anto
Krasic: Duhet të mendojmë për sezonin tjetër Mesfushori i Juventusit, Milos Krasic është tepër i zhgënjyer me këtë sezon te klubit të tij duke thënë se shpreson shum
Juventus-Chievo, formacionet e mundshme Sonte duke filluar nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja e fundit e xhiros së 36-të të kampionatit italian, Serie A ndë