999 rezultate për

kramaric

Dortmundi "turpërohet" në ndeshjen e fundit nga Hoffenheim (VIDEO) Hoffenheim kanë siguruar fitore 0:4 në udhëtim te Dortmund, duke siguruar kështu një vend në garat evropiane. Më i mi
Hoffenheim po shkatërron Dortmundin, Kramaric "poker" golash (VIDEO) Borussia e Dortmund është duke u turpëruar në shtëpi nga Hoffenheim. Miqta janë duke udhëhequr me rezultatin 0-4, me
Hoffenheim befason Cityn (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është Kramaric në minut
Croacia kaloi në avantazh kundër Anglisë vendos goli kramaric (VIDEO) Kroacia ka kaluar në avanatzh falë një super goli të Kramaric në minutën e 57. /albeu.com/
Nuk ka fitues, Rusia dhe Kroacia në shtesë (VIDEO) Ndeshja mes Rusisë dhe Kroacisë ka përfunduar në barazim me shifrat 1-1 në "Fisht Olympic Stadium". Të parët që kalu
Kroatët nuk ngopen, shënojnë edhe golin e katërt (VIDEO) Kroacia ka shënuar edhe golin e katërt kundër Greqisë në ndeshjen që po luhet në "Stadio Maksimir" të Zagrebit Goli
Bayerni i bën "gropën" Hoffenhemit, kërkon t'i marrë dhe bomberin në sulm Bayern Munchen kërkon sulmuesin e Hoffenheim, Andrej Kramaric. Mediat kroate raportojnë se kampionët e Gjermanisë janë v
Milan, dopio dhuratë për Inzaghin (FOTO LAJM) Milani do të bëejë në janar. Sipas asaj që shkruan "TuttoSport", klubi kuqezi ëahtë shumë pranë transferimit të Suso, të
Ali Ahmeti: BDI mbështet aspiratat euro-atlantike Ali Ahmeti ka pritur sot në zyrat e BDI-së në Tetovë ambasadorin e Kroacisë në Maqedoni, Zlatko Kramariç. Ahmeti dhe
Ahmeti takon ambasadorin kroat, diskutohet integrimi në BE Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti është takuar sot me ambasadorin e Kroacisë në Maqedoni, Zlatko
Besimi-Kramariç: Bisedojnë për marrëdhënien e ndërsjelltë mes dy vendeve Sot, Zëvendëskryeministri përgjegjës për çështjet evropiane Fatmir Besimi realizoi takim protokolar me Ambasadorin e Rep
Ahmeti takohet me ambasadorin kroat Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti u takua me ambasadorin e Kroacisë në Maqedoni, Zlatko Kramariç. Kryetari i Bashkimit Demokr
Kroacia do ndihmojë Kosovën me njohjet Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu e ka pritur në një takim të mërkurën ambasadorin e Kroacisë në Prishtinë, Zllatko Kr