999 rezultate për

kraja

Nga jugu i vendit, Lei Kraja ngre temperaturat me bikini (FOTO LAJM) Moderatorja e “Supersport” Lei Kraja po shijon pushimet në jug të Shqipërisë. Dhe ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa f
Si u bë Shqipëria vendi i parë ateist në botë (FOTO LAJM) Regjimi komunist i Shqipërisë e shpalli fenë të paligjshme dhe zhvilloi një fushatë të gjatë shtypjeje kundër besimtarëv
"E teprova", Lei Kraja i kërkon ndjesë ndjekësve për fotot provokuese me bikini (FOTO LAJM) Me tu rritur temperaturat, Instagrami mbushet me fotot e vajzave me bikini. Ndër to edhe Lei Kraja e ka mbuhur profil
"Po provoj ta kap", Lei Kraja në pushime me gazetarin shqiptar (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit Lei Kraja po shijon fundjavën në bregdetin e Vlorës , por nën shoqërinë e prezantuesit Er
"Kemi nisur hetimet", SPAK i përgjigjet Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit SPAK i ka kthyer përgjigje Adriana Kalas juristes së Aleancës për Teatrin në lidhje me kërkesën e dërguar për informacio
"Në emision dal pa mbathje", Lei Kraja rrëfen si e ngacmojnë futbollistët shqiptarë Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është shprehur se me futbollistët nuk ka pasur asnjëherë më shumë sesa shoqëri
Lei Kraja lë nam në stadium, hap këmbët dhe i grisen pantallonat (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në Rtv Ora. Gjatë intervistës m
U infektua me COVID-19, Dhimitër Kraja tregon si u rikthye në frontin e "luftës" Profesor Dhimitër Kraja u infektua me COVID-19 dhe pastaj pas shërimit u kthye sërish në front. Kraja thekson se e ki
Lei Kraja "tërbon" fqinjët, me bikini "për plazh" në ballkon (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
Fitoi betejën me Covid-19, rikthehet sërish në "front" mjeku i njohur Profesor Dhimitër Kraja ka marrë vendimin e madh për t'u rikthyer në spitalin Infektiv dhe për të luftuar betejën ndaj C
Lei Kraja "tërbon" fqinjët, me bikini "për plazh" në ballkon (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
U infektua në shërbim por e mundi COVID-19, mjeku Kraja rikthehet me vendosmëri në detyrë Doktor Dhimitër Kraja i është kthyer shërbimit në repartin infektiv, pasi u përball me sëmundjen e koronavirusit. Ai
Lei Kraja e thotë ''troç'', dua të martohem me Frenki De Jong ose me... (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
Lei Kraja tërbon fansat dhe hap polemika, veshja e fundit ishte shumë hot Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
U shërua nga COVID-19 pasi u infektua në punë, mjeku dëshiron të kthehet prap në shërbim Pasi u lajmërua infektimi i tij, mjeku i njohur Dhimitër Kraja la Spitalin Infektiv për t’u rikthyer në banesë pasi kish
U infektua me koronavirus, shërohet mjeku i njohur shqiptar Ai u infektua vetëm pak ditë më parë, por fatmirësisht është shëruar. Mjeku i njohur Dhimiter Kraja, qe u infektua te
Pas lajmit të trishtë për babain, Vik Kraja ka këtë kërkesë për të gjithë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u bë i ditur lajmi se babai i Dj të njohur, Vik Krajës, doktor Dhimitër Kraja ishte infektuar me virus
U kthye vullnetar por u infektua me COVID-19, mjeku është babi i DJ të njohur shqiptar Mjeku i kthyer vullnetarisht në punë, Dhimitër Kraja, është prekur nga koronavirusi, dhe është shtruar në spital me shen
Lufta ndaj koronavirusit, doktori i njohur rikthehet pas 48 vitesh pune në Infektiv Mjeku i njohur Dhimiter Kraja, pas 48 vitesh punë në Infektiv është rikthyer sërish për të ndihmuar në luftën e ashpër m
DJ shqiptar bën postimin prekës: Ai në mes është baba im, po i rrezikoni jetën (FOTO LAJM) DJ i njohur Vik Kraja ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale, teksa ka zbuluar se babai i tij edhe pse tashmë në p