999 rezultate për

koxha

Tërhoqi zvarrë qenin nëpër Tiranë, goditja në zemër i merr jetën autorit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media bëri bujë videoja tronditëse e një qeni i cili po zvarritej nga një makinë në ecje. Për kë
"Fshesa" në burgje, pushohen nga detyra 24 drejtorë Skandalet nMë burgje u ka kushtuar shumMë drejtorMëve tMë cilMët janMë zvMënMëdMësuar me drejtues të rinj të cilët vijnë
E FUNDIT/ Masakra e Matit, burgim i përjetshëm për Kujtim Koxhën Ditën e sotme gjykata ka vendosur masën burgim i përjetshëm për Kujtim Koxhën. Kujtim Koxha është i akuzuar për vras
Prokurori kërkon burg të përjetshëm për vrasësin e Matit Ditën e some është mbajtur seanca gjyqësore për Kujtim Koxhën, 51 vjeçarin i cili në 11 tetor të vitin 2018, vrau dy pun
U mbajt sekret, autori i masakrës në Mat tenton vetëvrasjen Autori i vrasjes së trefishtë në Mat ka tentuar t’i japë fund jetës në ambientet e burgut të sigurisë së lartë të Burrel
Masakra me 3 të vrarë në Mat, autori braktiset nga gruaja dhe 4 fëmijët “Kujtimi na ka marrë fytyrën. Na ka turpëruar jo vetëm këtu në fshat e në zonë, por në të gjithë vendin. Që nga dita kur
"S’dalim dot te pragu i derës", ngujohet familja e vrasësit në Mat Mati është tronditur të ejten e 11 tetorit, ku Kujtim Koxha pas një sherri më punonjësit e bashkisë së Matiti hapi zjarr
Shoferi i kamionit e qëlloi me shuplakë, si ndodhi masakra në Mat Ngjarja e rëndë që tronditi sot tërë vendin, ka lënë pas tre viktima dhe një person të plagosur. Ndërkohë është zbard
U vranë me bukë në gojë, Mati shpall “Qytetarë Nderi” tre viktimat Një ngjarje e rëndë ka lënë sot pa fjalë jo vetëm Matin, por gjithë Shqipërinë. Kujtim Koxha, banues në Shëlli Mat dh
Vrau tre persona dhe plagosi një tjetër, autori është kryetari i PS në Mat Eshtë kthyer në masakër, ngjarja e ndodhur në Mat, ku kanë gjetur vdekjen 3 persona dhe është plagosur një person. Ng
Ky është autori i masakrës në Mat, policia i vihet pas MAti është tronditur pasditen e sotme nga disa të shtëna armësh në fshatin Shëlli. Nga të shtënat mësohet të ketë mb
Shqiptarja nga Kosova rrëmben kurorën e bukurisë amerikane (FOTO LAJM) 20-vjeçarja nga Kaçaniku i Kosovës, Leona Koxha është shpallur “Miss Collegiate America 2017”. Bukuroshja ka lënë pa
U hap në Koxhaxhik shtëpia përmendore e familjes së Ataturkut Shtëpia përmendore e Ali Riza Efendiut, babait të Mustafa Kemal Ataturk, është hapur për vizitorët. Shtëpia muze ndod
Leona Koxha, Miss Teen Escondido e Kalifornisë Në një konkurs bukurie në Kalifornia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, titullin Miss Teen Escondido të Kalifornisë e
Hoxhë Bekir Halimi: Tradhëtia ndaj Telit do të dalë në shesh (VIDEO) Hoxhë Bekir Halimi flet për luftëtarin e famshëm të UÇK-së, Komandant Telin, si dhe luftëtarët e tjerë të njësitit të ti
Heronjtë kërkojnë drejtësi (VIDEO) Sot mbushen plot 11 vjet nga vrasja e heroit të Luftës Çlirimtare Kombëtare, Lefter Koxhaj, i njohur gjërësisht si "Koma
Tiranë, vret gruan me thikë, arrestohet 26-vjeçari Një krim brenda familjes ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Një 26-vjeçar ka goditur me thikë bashkëshorten e t
Mbrojtja e gjuhës, pedagogët: Ligji mund të modifikohet Kushti për mbrojtjen e gjuhës angleze për përfundimin e studimeve të larta po kundërshtohet edhe nga pedagogët të cilët
Shijak, arrestohet autori i vrasjes UPDATE - Uniformat blu kanë arrestuar mbrëmjen e sotme personin që gjatë pasdites vrau kushëririn e tij në fshatin Koxha
21 vjeçarja që peshon më pak se 7 kilogramë Hatixhe Koxhaman është 21 vjeçe dhe është femra më e shkurtër në botë. Kjo turke e vogël është e lartë vetëm 71 centimet