999 rezultate për

kovacic

Chelsea me 3 mungesa të mëdha ndaj Crystal Palace Përpara ndeshjes me Crystal Palace, Chelsea ka konfirmuar tre probleme me lojtarët. Fikayo Tomori, Mateo Kovacic dhe
Ylli kroat rrëfen vështirësitë e kaluara te Reali Pas tre vjetësh tek Real Madrid, Mateo Kovacic iu bashkua skuadrës së Chelseat. Mesfushori tek “Blutë e Londrës” gjeti m
Chelsea bën goditjen e dytë në merkato Chelsea është shumë pranë blerjes përfundimatre të Mateo Kovacic për 50 milion euro nga Reali i Madridit. Kovacic pri
E BUJSHME/ Interi po mendon rikthimin e yllit kroat Mateo Kovaçiç është i gatshëm të rikthehet te Interi, raporton “La Repubblica”. Emri i kroatit është në qendër të vëmend
Conte nuk ndalet, kërkon një tjetër yll nga Reali Interi kërkon një tjetër lojtar të Real Madrid. Sikurse raporton "Corriere dello Sport", zikaltërit për sezonin e ardhsh
Real Madrid dhe Chelsea arrijnë një tjetër marrëveshje për mesfushorin kroat Skuadra e Real Madrid i ka ofruar Chelsea mundësinë që të vazhdojnë marrëveshjen në lidhje me huazimin e mesfushorit kro
Ylli kroat i Realit mund të përfundojë te Zenit Mesfushori kroat Mateo Kovacic është pranë transferimit te skuadra ruse e Zenit Shën Petërburg. Lajmin e ka konfirmuar e
Mateo Kovacic refuzon Realin dhe Interin, zbulon të ardhmen Mateo Kovacic, mesfushori 24-vjeçar kroat, ka deklaruar sot se dëshira e tij është që të vazhdojë të luajë në Premier Le
Kovacic kërkon të qëndrojë te Chelsea Mateo Kovacic dëshiron të qëndrojë te Chelsea edhe pas përfundimit të huazimit. Kroati i cili mbërriti në Londër ver
Interi bëhet gati për rikthimin e madh Interi pritet të rikthejë në skuadër Mateo Kovacic. Lojtari i cili këtë sezone është huazuar tek Chelsea-a por në pro
Chelsea është i bindur, fillon bisedimet me Realin për blerjen e Kovacicit Mesfushori kroat, Mateo Kovacic është huazuar te Chelsea deri në përfundim të këtij sezoni, shkruan Albeu.com. Siç ra
Kovacic: Liverpool nuk do e fitojë kampionatin për këtë arsye Mateo Kovacic i Chelseat është tallur me futbollistin e Liverpoolit, Dejan Lovren. “Liverpooli nuk do të jetë kampion
Kovaçiç sinjale rinovimi Chelseat Mesfushori i skuadrës së Chelsea, Mateo Kovaçiç ka theksuar se ndihet shumë i lumtur në skuadrën e Chelsea dhe se po lua
Ky është shkaku pse Kovacic la Realin për Chelsean Mateo Kovacic së fundmi ka deklaruar se aryeja pse u bashkua me Chelsean është prania e trajnererit italian. Maurizio Sa
Chelsea–Arsenal gjithçka gati, Xhaka e nis si titullar (FOTO LAJM) Sonte në orën 18:30 do të luhet derbi i Anglisë, Chelsea vs Arsenal. Ndërkohë së fundmi janë publikuar edhe formacio
Mesfushori kroat falenderon Realin: Faleminderit për gjithçka por tani duhet të shikoj përpara Mateo Kovacic është larguar nga Reali për tek Chelsea para pak ditësh. Nëpërmjet një statusi në Facebook ai ka falenderu
Kovacic tregon arsyet e largimit nga Real Madridi Mateo Kovacic u largua nga Reali i Madridit në drejtim të Chelseat ku një vit do të luaj si lojtar i huazuar dhe më pas
Zyrtare: Thibaut Courtois tek Real Madrid, Mateo Kovacic tek Chelsea Chelsea dhe Real Madrid kanë arritur marrëveshjen si për Thibaut Courtois dhe për Mateo Kovacic. Portieri belg prej
Lopetegui shkatërron ëndrrat e interistëve, ka diçka edhe për Kovaçiç Trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, ka lënë të kuptohet se Mateo Kovacici do të largohet nga klubi madrilen pas i
Nuk ka fund drama për Real-in, një tjetër yll kërkon largimin Telashet me largimet janë shqetësimet më të mëdha për trajnerin Julen Lopeteguai te Real Madrid. Pas Luka Modric, që