999 rezultate për

kotorri

Aksidenti me 4 humbje jetësh në Elbasan, arrestohet drejtuesi i mjetit, burri i njërës prej viktimave Policia e Elbasanit ka arrestuar shtetasin Gëzim Kotorri, drejtues i mjetit ku po udhëtonin katër femra, të cilat mbetën
DETAJE/ Si ndodhi aksidenti me 4 viktima në Elbasan Katër persona humbën jetën në një aksident tragjik, pasditen e kësaj të hëne në aksin nacional Elbasan-Peqin, pranë fsha
EMRAT/ Ekzekutoi tre persona, lirohet nga burgu Elidon Kotorri Një tjetër personazh i njohur i kronikes së zezë në fillimin e viteve 2000 ka fituar lirinë. Elidon Kotorri ka lënë qeli
Vrau 3 persona në vitin 2000 dhe u dënua me 25 vite burg, Gjykata e liron Një tjetër personazh i njohur i kronikes së zezë në fillimin e viteve 2000 ka fituar lirinë. Elidon Kotorri ka lënë qeli
Akuza të rënda nga Mali i Zi: Erogen Brajoviçi pjesëtar i grupit kriminal të Kotorrit E përditshmja malazeze ‘Vijesti’ ka shkruar sot për grupin kriminal të Kotorrit, i cili drejtohet nga Ranko Raduloviç.
Familja me tre të vrarë në ish-Armatën Jugosllave Familja Hajrizi, nga Kotorri i Skenderajt, mbase është familja me më së shumti dëshmorë në rajonin e Drenicës pas familj
Trafikonte mina, ky është 18-vjeçari që ra në kurthin e policisë (FOTO LAJM) Djali që shikoni në galerinë më lart është djali I biznesimetit Hikmet Kotorri ekzekutuar 4 vite më parë. Ai quhet S
Elidon Kotorri, i dënuari me 25 vjet burg ka një mesazh për Nishanin “Kam kryer 21 vite burg e kërkoj që ato vite që më kanë mbetur t’i kryej në një burg të sigurisë së ulët”. Kështu sh
Tenton të grabisë makinën e sportistes Shala, arrestohet 31-vjeçari Një 31- vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të vjedhë makinën e sportistes Klodiana Shala. Sipas policisë
Vrasja, biznesmeni Kotorri u kërcënua para atentatit Dy javë para se të vritej me katër plumba në hyrje të pallatit të tij në Tiranë, biznesmeni i ndërtimit Hikmet Kotorri k
Ekzekutimi i biznesmenit, dyshime për prishje pazaresh në ndërtim Policia e kryeqytetit ka shoqëruar dy vëllezër si të dyshuar për vrasjen e biznesmenit të ndërtimit Hikmet Kotorri. Ngja
Tiranë, ekzekutohet biznesmeni Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e kaluar në kryeqytet ku një biznesmen është ekzekutuar në fare pr
Jep dorëheqje sekretarja e MKK-së Sekretarja e përhershme në Ministrinë e Komuniteteve dhe Kthimit, Zana Kotorri ka dhënë sot dorëheqjen nga posti që mban