E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

kotevski

Jep dorëheqje drejtori i burgut të Shutkës Drejtori i Entit Ndëshkimor Korrigjues “Shkupi”, apo siç njihet - burgu i Shutkës - Gjoko Kotevski sot deklaroi se e pra
Ky është drejtori i ri i burgut të Shutkës Gjoko Kotevski është drejtori i ri i Burgut Hetues të Shkupit në Shutkë, ndërsa Bore Erkeçov i Inspektoratit të Ndërtimt
Grujovski dhe Kotevski po merren në pyetje në PSP Ish eprori i Drejtorisë së pestë, Goran Grujovski dhe zëdhënës i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Ivo Kotevski, momentalish
Rasti "Talir": PSP fillon me Kotevskin Ivo Kotevski, drejtori i Qendrës për komunikime të VMRO-DPMNE-së, para pak çastesh mbërriti në Prokurorinë Speciale Publ
Ivo Kotevski: Jemi të gatshëm për qeveri teknike Drejtori i Qendrës për komunikime të partisë në pushtet, Ivo Kotevski, në një prononcim për “META” ka deklaruar se VMRO
Kotevski: Gruevski nuk ka probleme shëndetësore! Drejtori i qendrës së komunikimit, Ivo Kotevski ka thënë se është krejtësisht i pavërtetë dhe i shpikur informacioni se
Kërcënimet ndaj Gruevskit, MPB dyshon te "Komandant Kushtrimi" Komunikata kërcënuese e adresuar te kryeministri Nikolla Gruevski dhe ish shefi i parë i DSK-së, Sasho Mijalkov, po ana
Maqedonia shpall gjendjen e jashtëzakonshme Qeveria e Maqedonisë ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme në seancën e së enjtes, për shkak të situatës së krijuar nga
Pamje nga aksioni policor në Vaksincë (VIDEO) Në aksionin policor në fshatin Vaksincë janë arrestuar 128 migrantë nga Siria, Iraku dhe vende tjera. Policia gjithashtu
Kotevski: Kemi informacione për sulme hakmarrëse për "Kumanovën" Zyrtarë të MPB-së japin alarmin për sulme dhe rrëmbime të mundshme zyrtarësh policorë. Një gjë e tillë raportohet nga di
Kotevski: Mes të arrestuarve të Kumanovës edhe një polic "Mes të arrestuarve të grupit të Kumanovës është edhe një polic". Kështu ka thënë për Meta zëdhënësi i Ministrisë së Pun
Kotevski: Eleminuam një prej grupeve më të rrezikshme në Ballkan Zëdhënësi i MPB-së, Ivo Kotevski, doli në një konferencë për shtyp ku dha detaje nga aksioni policor në Kumanovë, cili s
Kotevski: Grupi i armatosur donte të sulmonte institucionet shtetërore Zëdhënësi i Ministrisë së Brendshme të Maqedonisë, Ivo Kotevski, ka dalë në konferencë për shtyp ku ka dhënë informacion
Policia rrethon fshatin Hotël, Kotevski: Operacioni vazhdon Banorë të fshatit Hotël të Likovës thonë për "Lajm" se policia është futur në shtëpinë e Qenan Isenit nga ky fshat, ku k
Jankullovska dhe Kotevski tallen me vdekjen e Mlladenovit: "Kush e ka radhën" Lider i LSDM-së, Zoran Zaev ja bër publike një bisedë mes Jankullovskës dhe Koteskit, të cilët tallen me humor të zi me
"Bomba 29", Jankullovska: Neshkovski ka qënë narkoman Në bisedat midis Gordana Jankulloskës dhe Ivo Kotevskit, si dhe Gordana Jankulloskës dhe Martin Protugjer, ministrja e b
Kotevski: Nuk ka patur përplasje të armatosur në Goshincë Ivo Kotevski shprehet se, Ministria e Punëve të Brendshme nuk ka regjistruar incidente apo ndonjë përplasje të armatosur
Kotevski sqaron rastin e pajisjeve izraelite Ndihmësministri i Punëve të Brendshme, Ivo Kotevski, ka thënë se qëllimi kryesor i rrjetit të agjentëve dhe personave të
MPB akuzon për korrupsion Zaevin teksa ai publikon "bombën" në sallë Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë përmes një konference për shtyp, ka njoftuar se është krijuar një lëndë e r
Vetëm MPB s'ka dëgjuar gjë! Zv.ministri i MPB-së, Ivo Kotevski ka deklaruar për TV Nova se ai nuk ka dëgjuar dhe nuk dinë për filmimet dhe materiale