E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

kosturi

Rëndohet bilanci në Greqi, shkon në katër numri i viktimave nga koronavirus Koronavirusi ka mbërthyer botën teksa ka shkaktuar viktimën e katërt në Greqi. Bëhet e ditur se viktima është një burrë
Shisnin ikona kishtare të vjedhura, në pranga dy persona nga Korça Dy persona janë arrestuar nga policia e Korcës pasi akuzohen për vjedhjen e ikonave kishtare me qëllim shitjen e trafiki
Zbardhen detajet, agjenti shqiptar i FBI pësoi atak në Tiranë Ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur, në moshën 39-vjeçare, agjenti shqiptar i FBI-së, Hamdi Kosturi. Sipas miqve
Atak në zemër, ndahet nga jeta agjenti shqiptar i FBI-së Është ndarë nga jeta agjenti shqiptar në FBI. Mësohet se shtetasi shqiptar Hamdi Kosturi, 39 vjeç ka ndërruar jetë.
Arrestohet i “forti” i Durrësit pas tre vitesh në arrati I shpallur në kërkim ndërkombëtar për pjesëmarrje në organizatë kriminale që trafikonte drogë në Itali, prej rreth tre v
Arrestohen dy shqiptarë në Kostur, transportonin drogë më mushkë Policia greke ka kapur një sasi të madhe droge, mbrëmë në zonën e Kosturit. Mësohet se policia ka arrestuar dy shqipt
4 shqiptarë kapen me 37 kg kanabis në Kostur 37 kilogramë kanabis sativa janë sekuestruar sot në zonën kufitare mes Shqipërisë dhe Greqisë, në afërsi të Kosturit. Si
Kapet autori i dytë që përdhunoi shqiptaren në Itali Karabinierët e Roma Appia kanë prangosur autorin e dytë që përdhunoi 26 vjeçaren shqiptare Besjana Kosturi disa javë më
Shqiptarja e përdhunuar përlotet në protestë (VIDEO) Rasti i shqiptares Besjana Kosturi e përdhunuar disa ditë më parë në një kamp romësh në Itali është kthyer në vëmendjen
Shqiptarja në Itali: Si u rrëmbeva dhe u përdhunova nga romët (VIDEO) 27 vjeçarja shqiptare B. Kosturi që u rrëmbye dhe u përdhunua një javë më parë në kryeqytetin italian, ka rrëfyer eksklu
Video e arrestimit të dy të arratisurve të burgut të Drenovës (VIDEO) I dënuari Lulo u gjet në të njëjtën zonë ku u kap mbrëmë Gëzim Toma, ndërsa Reis Haxhiraj, u arrestua në malet e Kosturi
Greqia "kërcënon" Shqipërinë, luftë UÇK-së dhe UÇÇ-së Forcat ushtarake greke ka nisur mëngjesin e së martes një stërvitje në zonën e malit të Gramozit, në rajonin e Kosturit,