999 rezultate për

korrik

Myslim Murrizi nuk përmbahet ndaj Damian Gjiknurit: Nuk ka bir kur*e! "NUK KA AS BIR NENE E AS BIR KU… QE TE TALLET ME KUSHTETUTEN E MIRATUAR NE 30 KORRIK DHE QE KA HYRE NE FUQI..." Depu
Organizoi dy vrasjet e bujshme në korrik, arrestohet 34-vjeçari nga Elbasani Policia e Elbasanit ka zbardhur dy vrasje të ndodhura në Elbasan në muajin Korrik, ku janë vrarë Emiljano Ramazani dhe R
760 USD dieta gjatë korrikut, kush janë 103 parlamentarët që shfrytëzuan maksimalisht statusin e deputetit Mbi 100 deputetë të Kuvendit të Shqipërisë kanë përfituar 350 USD deri në 760 USD dieta për udhëtime brenda vendit gjatë
Hakerët kanë rritur sulmet e tyre kundër kompanive streaming "Peshkimi" është një përpjekje për të vjedhur informacion të ndjeshëm si emrat e përdoruesve, fjalëkalimet, numrat e kar
Punëtorët e Facebook deri në verën e 2021 do të punojnë nga shtëpia Rrjeti social Facebook ka zgjatur deri në korrik 2021 modelin e punimit nga shtëpia të cilën e zbaton për shkak të koron
168 vatra zjarri vetëm gjatë korrikut në vend, shumica kanë qenë të qëllimshme Drejtori i përgjithshëm i AKMC-së (Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile), Haki Çako, në një deklaratë për media rreth s
Korriku një muaj i zi, COVID-19 shënoi 93 viktima Eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho ka bërë një analizë për COVID-19 në vend dhe dëmin e madh që ka bërë në muajin
Sara e Ledrit e bën zyrtare, publikon foton me barkun e rrumbullakosur Që prej thashethemeve – tashmë të konfirmuara – të shtatzënisë, Sara Hoxha ka postuar përgjithësisht selfie, ose foto të
Horoskopi 30 korrik, mësoni parashikimin e yjeve për ju Dashi A ndjeni sikur marrëdhënia juaj e dashurisë ka nevojë për t’u ripërtërirë dhe rritur? Atëherere përgatituni për
30 korriku është më shumë se ndalim koalicioni Nga Namir Lapardhaja Seanca e 30 korrikut do të zhvillohet në rrethana të jashtëzakonshme. Imagjino nëse do të rezult
"U hodh vetë", lihet në burg 47 vjeçari që tentoi të vriste ish-bashkëshorten Gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest me Burg ” për 47 vjeçarin Saimir Rrapollari i cili pasditen e 25 korrikut keq
Raporti javor i ISHP-së: Ulet numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se Instituti i Shëndetit Publik në Maqedoninë e Veriut, sot ka publikuar raportin javo
Meta nuk heq dorë, i kërkon me ngulm Ramës të heqë dorë nga 30 korriku Më 30 korrik kryeministri Edi Rama do të mbledhë Kuvendin për të miratuar listat e hapura dhe ndryshimet kushtetuese për
Fundi i korrikut do t'na pjekë nga vapa! Ja sa do të shkojnë nesër temperaturat Vala e nxehtë afrikane që ka përfshirë vendin, do t’i ktheje ditët e fundit të korrikut në më të nxehtat e këtij muaji.
Rama: Më 30 Korrik Kuvendi voton hapjen e listave Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik duke thënë se më 30 Korrik, Kuvendi d
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
Keni akoma kohë, ja çfarë duhet të bëni në ditët e mbetura të korrikut Muajt kanë ditët e tyre më të mira dhe më pak të tilla. Njerëzit besojnë në astrologji dhe ky tashmë është fakt, vet
Kosova shtrëngon masat, ja çfarë pritet të ndodhë nga 30 korriku Nga data 30 korrik, në Kosovë do të nis të zbatohen masat e reja anti-Covid. Duke parë numrin në rritje të të infektuarv
Më mirë se kaq prishet, ja si do e mbyllin të gjitha shenjat javën e fundit të korrikut Dashi: Me Mërkurin të kthyer nga shenja e Dashit këtë javë, komunikimi do të jetë pika juaj e fortë. Gjendja e pasiguris
Propozimi i PD-së për hapjen e listave, reagon Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar pozitivisht pas propozimit të Opozitës së Bashkuar për hapjen 100% të listave zgjedhore