999 rezultate për

koronavirusit

Situata është serioze, ku u shënuan rastet e reja të koronavirusit në vend Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot 2 viktima nga koronavirusi dhe 90 raste të reja. Rastet e reja u shënuan n
Humbin jetën nga koronavrusi dy pacientë të tjerë tek Infektivi Dy pacientë të tjerë të cilët merrnin shërbim në spitalin Infektiv kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavir
Zgjerohet zinxhiri i koronavirusit në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 68 raste të reja me COVID-19. Shpërndarja gjeografike
Shpërthen infeksioni në Krujë, shënohen 12 raste të reja me Covid-19 Kruja vijon të mbetet një nga vatrat më të nxehta të koronavirusit në vendin tonë, ku gjatë orëve të fundit mësohe se ka
Klorin kundër Koronavirusit? Kurrë mos provoni këto përzierje detergjentësh Rreziqet kanë të bëjnë me toksicitetin dhe aftësinë gërryese. Pra, klori nuk duhet përzier kurrë me acide, amoniak ose
Policia aksion në Prishtinë pas hyrjes në fuqi të masave të reja Sot në orën 21:00 kanë hyrë në fuqi masat e reja të qeverisë kundër përhapjes së koronavirusit. Që nga ora 21:00 e di
Për shkak të koronavirusit, aktori i njohur ndërron jetë në moshën 41-vjeçare (FOTO LAJM) Nick Cordero, aktori i njohur i Broadway ka humbur betejën pas infektimit me COVID-19. Ka qenë bashkëshortja e tij, A
I mbijetoi koronavirusit, Alimadhi ia shtron me mish e me birra për ditëlindje (FOTO LAJM) Deputeti Adriatik Alimadhi arriti të mposhte me sukses koronavirusin. Edhe pse kaloi një periudhë të gjatë në spital, ku
Liri pas koronavirusit, fotot e fëmijëve të miliarderëve që po "çmendin" të gjithë (FOTO LAJM) Fotot super luksoze të fëmijëve të miljarderëve bëjnë namin në Instagram nga mbarë bota. Që nga pijet e shtrjnta, ven
Përkeqësohet situata në SHBA, shtim rekord i rasteve të reja me koronavirus Për herë të parë që nga arritja e koronavirusit në Shtetet e Bashkuara, numri i rasteve brenda një dite në vend ka kalua
Australia vendos sërish masa të rrepta ndaj koronavirusit, 300 mijë njerëz në izolim Australia ka urdhëruar izolimin e më shumë se 300 mijë njerëzve në disa zona të qytetit Melbourne, për të shmangur rrezi
Eksperti amerikan: Përhapja e koronavirusit mund të përkeqësohet Eksperti më i lartë i qeverisë së SHBA për sëmundjet infektive tha se vendi nuk mund t’i mbajë shpresat te krijimi i vak
Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit Kreu i Dhomës së Tregtisë Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka është infetktuar me Covid-19. Aktualisht ai ndodhet i shtruar në spitalin Inf
Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit gazetari i njohur Gazetari i njohur kosovar Berat Buzhala është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar vetë gazetari me anë të n
Lazio me gjest për tu duartrokitur para ndeshjes me Atalantën Përpara ndeshjes së sotme Atalanta-Lazio në kuadër të javës së 27-ë të kampionatit italian, përfaqësuesit e klubit bardh
Dasmë me maska, mjekët shqiptarë martohen gjatë pandemisë (FOTO LAJM) Dy mjekë shqiptarë Livia Qose nga Tirana dhe Amir Mamusha nga Prizreni, të cilët jetojnë dhe punojnë në Ankara të Turqis
Edmond Budina: E vërteta jonë rreth testit të koronavirusit Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter, bëri publik lajmin se vëllezërit Edomond dhe Robe
Rezultojnë pozitive ndaj koronavirusit dy mësuese në gjimnazin "Sami Frashëri" në Tiranë Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 33 raste të reja me koronavirus prej të cilave 23 janë shënuar në Tiranë. Albeu
Virologu fitues i Çmimit Nobel në mjekësi: Arsyet pse nuk do të ketë një valë të dytë të koronavirusit Një nga temat kryesore të diskutimit rreth evolucionit të Coronavirus ka të bëjë me të ashtuquajturën “vala e dytë”.
Askush nuk është në djeni, në celularët tuaj është shkarkuar një gjurmues Një gjurmues është instaluar në telefonat inteligjentë, edhe pse përdoruesit e këtyre aparateve nuk e kanë shkarkuar dhe