999 rezultate për

koronavirusi

DETAJET/ Koronavirusi e ndau nga gruaja e fëmijët, 48-vjeçari vrau veten në banesën e tij Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë ku kryefamiljari i dha fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. N
Nga tërmeti te koronavirusi, çfarë kanë kërkuar më së shumti shqiptarët në internet Gati një muaj që jemi izoluar si pasojë e pandemisë dhe e vetmja zgjidhje apo shpëtim na duket lundrimi në internet.
E rëndë, koronavirusi vret nënën e re 27 vjeçare në Kumanovë Nëna e re, vetëm 27 vjeçare nga Kumanova, e cila para disa ditëve lindi një fëmijë, ka ndërruar sot jetë. Informacion
Flet mjeku kumanovar në Gjermani: Shumica e viktimave të Koronavirusit kanë vuajtur edhe nga tri sëmundje tjera (VIDEO) Mjeku kumanovar Rexhail Ramadani tani e disa vite është i angazhuar në spitale të njohura në shtetin Bajern të Republikë
Më shumë se 2,000 studentë të mjekësisë po diplomojnë herët që të ndihmojnë në luftën kundër koronavirusit Rreth 2,213 mjekë të rinj, kanë nënshkruar tashmë për t’u bashkuar me luftën ndaj koronavirusit. Iniciativa nacionale
Koronavirusi në Maqedoni, 2 viktima dhe 18 raste të reja në 24 orët e fundit Prej gjithsej 351 testeve të realizuara gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, 18 kanë rezultuar pozitiv me virusin ko
Nga moti i ftohtë tek konsumi i hudhrave, mitet e rrëzuara mbi koronavirusin Frika nga sëmundja ka shtyrë shumë njerëz në të gjithë botën të besojnë disa teori jo shkencore mbi koronavirusin dhe më
Bashkëshortja denoncon ish-lojtarin e NFL-së, e lëpiu për ti ngjitur koronavirusin Në Las Vegas ka ndodhur një ngjarje e pabesueshme pasi një një ish-lojtar i NFL-së ka lëpirë gruan e tij për t’i ngjitur
I "ndau" koronavirusi, çiftet e famshme shqiptare që janë izoluar në karantina të ndryshme (FOTO LAJM) Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë
Lajm i mirë: 5 mjekë dhe infermierë shërohen nga koronavirusi Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë një tjetër lajm të mirë, lidhur me të infektuarit me koronavirus.
17 rastet e reja, cilat vatra janë më të rrezikshmet në vend Ka shkuar në 400 numri i të prekurve me koronavirus në vend. Lajmin e ka dhënë Ministria e Shëndetësisë, teksa ka përdit
Spanja dhe bota po "lufton" ndaj koronavirusit, Barcelona fillon shkarkimet dhe thellon krizën Barcelona ka nisur me shkarkime, në një kohë shumë të rrezikshme për ndryshime drastike. Skuadra e madhe spanjolle ka
Vdes një person nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut Në Maqedoninë e Veriut numri i viktimave është rritur me një. Gjatë natës së kaluar është shënuar edhe një viktimë ng
Super lajm nga Italia, Maldini dhe djali i tij mposhtin koronavirusin Koronavirusi prekur fuqishëm edhe familjen Maldini. Legjenda e Milanit dhe djali i tij dolën pozitiv disa ditë më parë n
Një vatër e re koronavirusi në Fier, si u infektuan 6 pjestarë të një familjeje Edher në Fier janë zbuluar persona të tjerë të infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për anëtarët e një familjeje në
Koronavirusi i merr jetën producentit të programit njohur (FOTO LAJM) Hal Willner ka ndërruar jetë në moshën 64 vjeçare. Producenti, i njohur për kontributin e tij në albume dhe koncerte,
Koronavirusi nis ashpër luftën edhe në Greqi, 90 pacientë në terapi intensive Greqia aktualisht është një nga vendet që po numëron rritje të ndjeshme në numrin e të infektuarve dhe viktimave. Kës
Kriza nga koronavirusi mund të rikthejë Ronaldon në "Bernabeu" Sipas disa raportimeve, Juventusi është i gatshëm të heqë dorë nga shërbimet e Cristiano Ronaldos për në cmim surprizë.
Ylli gjerman i Realit del kundër uljes së pagave për shkak të krizës nga koronavirusi: Është e kotë Mesfushori gjerman i Real Madridit nuk është dakord me disa prej lojtarëv që kanë pranuar të ulin pagat për shkak të kri
Numër i frikshëm, në SHBA vdiqën 1700 persona brenda 24 orëve Shtetet e Bashkuara regjistruan numrin më të madh të viktimave nga koronavirusi brenda një dite.nju jork Saktësisht 1