999 rezultate për

korabi

Vllaznia-Korabi, gjykohet nga një femër Sot në Kategorinë e Parë mund të gjykojë një arbitwr femër. Të paktën kështu flitet dhe bëhet fjalë për një ndeshje si a
Bëri hapin e madh në karrierë, shikoni kur luante Guri para dy vitesh (VIDEO) Kalimi i Sindrit Gurit nga Kukësi tek Ostende, ishte lajmi i ditës sot, me bomberin shkodran që bëri një hap të madh në
Këngëtari Korab Shaqiri duket se i ka dhënë fund martesës së tij Pas tri viteve, këngëtari Korab Shaqiri duket se i ka dhënë fund martesës së tij. Magazina.al, nga burime të afërta
Këngëtari shqiptar i jep fund martesës pas 3 vitesh U martua në 2015, dhe mesa duket këngëtari Korab Shaqiri tashmë i ka dhënë fund martesës së tij. Korabi dhe bashkësh
Deputeti i LSI ironizon mbledhjen e Ramës në Dibër: Ju bëfshin mirë jufkat! Kryeministri Edi Rama sot do të mbledhë qeverinë në Dibër. Ndaj kësaj vizite ka reaguar duke thumbur deputeti i LSI-
Korabi: E mbajta fjalën Deputeti i pavarur Korab Sejdiu tha se me veprimin e tij për të votuar kundër zgjedhjes së Kadri Veselit për kryetar të
Zbuloni cili këngëtar kosovar është sot ky fëmijë (FOTO) Këngëtari kosovar sot ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria e tij. Fjala është për Korab Shaqirin, i cili sot
Në Superligë luhen 3 finale për mbijetesën Sot në orën 17:00 do të luhen 3 ndeshje vendimtare për të përcaktuar skuadrën e dytë që do të zbresë në Kategorinë e Par
Kukësi përmbys Korabin, Pejiç bën tripletë personale (VIDEO) Kukësi bën mrekullinë ndaj Korabit, duke fituar me përmbysje 3-1 në sfidën e luajtur sot në "Elbasan Arena". Skuadra e E
Teuta shkatërron Korabin, Laçi fitore në frymën e fundit ndaj Luftëtarit Laçi merr një fitore shumë të rëndësishme në minutat e fundit për betejën e saj në luftën për mbijetesë. Lacianët triumf
Luftëtari shkatërron Korabin, ngjitet në vendin 4-ët Luftëtari më në fund gjen dritë në fund të tunelit. Skuadra gjirokastrite ka fituar me lehtësi 0-4 sfidën e radhës ndaj
Skënderbeu shkatërron Korabin dhe afrohet me kreun (VIDEO) Skënderbeu mori një fitore shumë të lehtë në shtëpi ndaj Korabit të vendit të fundit. Mbrojtësi Jashanica kaloi Skk
Partizani mund me lehtësi Korabin, ngjitet në krye me Kukësin (VIDEO) Partizani për herë të parë gjatë këtij sezoni ngjitet në vendin e parë në renditje së bashku me Kukësin. Të kuqtë e Star
Kukësi bën "poker" ndaj Korabit Kukësi ka shënuar fitoren më të thellë në këtë sezon duke mundur me shifrat 4-0 në fushën e vet Korabin, edhe pse pritej
Tirana nuk e "ngjit" dot as Korabin, Luftëtari "paqe" me Vllaninë Tirana nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 ndaj Korabit në transfertë. Ndeshja e luajtur në Shkodër dhuroi një nde
Luftëtari "paqe" me Laçin, Teuta mund Korabin (VIDEO) Përfundojnë dy sfidat e para të javës së 23-të në Superligë. Teuta ka marrë një fitore shumë të rëndësishme për mbijetes
Mziu sqaron të vërtetën e asaj që ka ndodhur te Korabi Pas akuzave dhe kundërakuzave ditën e fundit mes Fehmi Mëziut dhe lojtarëve të përjashtuar, vjen edhe një reagim i gjatë
Vllaznia fiton dhe fundos Korabin (VIDEO) Vllaznia merr dytë radhazi në kampionat, teksa ditën e sotme ka mposhtur me rezultatin 0-2 Korabin. Ndeshja e luajtur
Elis Bakaj shënon super gol ndaj Korabit (VIDEO) Korbai -Vllaznia për momentin është në shifrat 0-1 për miqtë. Dibranët e shohin veten në disavantazh që në minutën e 17-
Zbulohet vendi ku do ta luajë sfidën e radhës në shtëpi Korabi Korabi do të luajë sërish jashtë fushe ndeshjen e radhës pritëse. Këtë lajm e ka dhënë faqja zyrtare e FSHF, e cila ka t