999 rezultate për

kontrollit

Qeveria gati për koncesionin e radhës, gazetari: 200 mln USD për kolaudimin e makinave Nga Klodian Tomorri Pak ditë më parë përmes një shkrese zyrtare, Ministria e Infrastrukturës ka urdhëruar k
I dënuar për përndjekjen e italianes, arrestohet 65 vjeçari pas kontrollit në shtëpi Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi në shtëpinë e tij u gjet një pistoletë me silenciator dhe munic
Akuza e fortë e PD-së: Pacientët po trajtohen në ambulanca, situata ka dalë jashtë kontrollit Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia thotë se qeveria nuk ka marrë asnjë masë konkrete për të përballuar pandeminë dhe se pac
Pandemia jashtë kontrollit në Tiranë, si u kthye në zonë të kuqe Të premten (06.05) Tirana është cilësuar nga ekspertët anti-Covid-19 si “zonë e kuqe”. Ky cilësim, që shpreh gjendjen e
Armë në makinë, arrestohet 23 vjeçari në Tiranë Një 23-vjeçar ka rënë në pranga në Tiranë nga forca e posaçme “Shqiponjat”. Te “Mbikalimi i Rinasit”, gjatë orëve të
Drogë dhe armë, vlonjati e pëson pas kontrollit të shtëpisë Një 36 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ju gjetën 22 kg kanabis sativa, 2130 fara kanabisi dhe municion
DETAJET/ Kapet në Rinas britanikja me rreth 22 mijë paund në çantë Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë
5 shenja tregojnë se hormonet tuaja kanë dalë tërësisht jashtë kontrollit Çoni dorën nëse gjatë javëve të fundit jeni ndjerë të lodhura, të fryra apo nevrike. Ju duken të njohura këto shenja? At
Tapë në timon dhe kanabis me vete, arrestohen 6 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar gjashtë persona në orët e fundit. Sipas bluve të kryeqytetit të arrestuarit akuzohen për
Dalin jashtë kontrollit shifrat e reja në Francë, mbi 30 mijë të infektuar vetëm sot Në 24 orët e fundit në Francë është rritur ndjeshëm numri i rasteve të reja me COVID-19. Mësohet se sot në Francë ja
I doli zjarri jashtë kontrollit, policia arreston 59 vjeçarin dhe bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Tiranës ka arrestuar një 59 vjeçar për zjarrvënien në fshatin Kashar nr. 2. Si pasojë e përhapjes së zjarri
Ndezi zjarr në tokën e tij por i doli jashtë kontrollit, e pëson 65 vjeçari Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6, pas marrjes së njoftimit se në fshatin Roshje, Njësi
Vinin nga Anglia, sekuestrohen mijëra paund në Rinas Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë
I riu shqiptar habit italianët: Në vetëm një muaj fitoi një "thes" me euro I riu sipas mediave lokale vendase, kishte mbi 9,000 euro para të gatshme në shtëpi, që besohet se janë të ardhura nga a
I doli situata jashtë kontrollit, si përfundoi pas hekurave kryeplaku i fshatit Një zjarr masiv në pyjet e Beratit ka çuar në pranga kryeplakun e zonës. Kryeplaku i fshatit Skrevan kishte ndezur zj
Bën të vetën hapësirën publike në plazh, procedohen penalisht 4 pronarë Zaptuan hapësirë publike ne plazh duke vendosur shezlongë pa leje, procedohen penalisht 4 pronarë subjektesh.Liqeni_i_Po
Ishte fshehur brenda një banese të braktisur, çfarë i gjeti policia të riut Policia e Maliqit ka arrestuar një person i cili është kapur me lëndë narkotike në një ndërtesë të braktisur. Sipas p
CR7 del jashtë kontrollit, godet me takë në gju kundërshtarin dhe ndëshkohet me të verdhë (VIDEO) Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyese mbrëmjen e djeshme në barazimin 3-3 ndaj Sassuolos. Gjatë lojës a
OBSH: Pandemia ka dalë jashtë kontrollit, përhapet me një ritëm të shpejtë Pandemia koronavirus nuk është frenuar, por ka marrë një tjetër ritëm më të shpejtë përhapjeje. Alarmi është lëshuar nga
FSSHK ngre alarmin: Situata po del jashtë kontrollit, Kosova rrezikon të bëhet Wuhani i Ballkanit Federata e Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës është shprehur se situata e COVID-19 në vend është duke dalë jashtë ko