999 rezultate për

kontrata

Rama gënjeu sërish! Kontrata zbulon kush do t'i paguajë dëmet në Rrugën e Kombit Protestat në rrugën e Kombit i kanë krijuar miliona euro dëme kompanisë koncensionare, të cilat sipas deklaratave të Min
Gallatë në Kuvend me Spiropalin, Berisha e përshëndet me dorë Dita e sotme në Kuvendin e Shqipërisë janë zhvilluar debate të ashpra mes opozitës dhe maxhorancës në lidhje me taksën e
Qeveria miraton kontratën për ndërtimin e Rrugës së Arbrit Ditën e sotme është miratuar kontrata për ndërtimin dhe mirëmbajtjen e Rrugës së Arbrit, kontratë e firmosur në 5 shkurt
Roma nis negociatat me Alissonin për rinovimin e kontratës Roma dhe Alisson Becker do ta vazhdojnë karrierën me njëri-tjetrin. Real Madrid, Chelsea, Paris Saint Germain, Liverpool
Gazetarja i kujton foton me Obamën, Rama: PS ka bërë kontrata lobimi I ftuar në Neës 24, Kryeministri Rama është ballafaquar nga gazetarja se edhe kohë më parë, Rama bëri të njëjtën gjë si
E respektuat më kot Fiorentinën, kontrata dhe paratë për familjen e Astorti janë gënjeshtra Kapiteni i Fiorentin Davide Astori u nda nga jeta mëngjesin e të djelës dhe kjo preku jo vetëm klubin dhe qytetin por mb
Këtë javë Mustafës i skadon kontrata, le Telekomin në gjendje mjeruese Kryeshefi ekzekutiv i Telekomit të Kosovës (TK), Agron Mustafa, erdhi në krye të kësaj ndërmarrjeje publike në fillim të
Lidhet kontrata historike e gazit mes Izraelit dhe Egjiptit Izraeli nënshkroi një kontratë të konsideruar historike për furnizimin e Egjiptit me gaz natyror , njoftoi sot kryeminis
Nuk është më sekret, Ausilio e pranon se Interi dëshiron rinovimin me Icardin Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka sqaruar së fundmi situatën lidhur me rinovimin e kontratës me Mauro Icardin
Sherr LIVE mes Malltezit dhe ministrit Klosi: Je injorant komplet! Hec-et që u përfolën se do ndërtoheshin në lumin Osum, shkaktuan shumë zhurmë në politikën shqiptare. Ministri i Turi
Plas brenda PS-së, Erion Braçe del hapur kundër Edi Ramës Si rrallë herë më parë, PS ka marrë një goditje nga brenda saj në lidhje me lejet e ndërtimit të dy hidrocentralëve në l
Plas në maxhorancë, Braçe akuzon rëndë qeverinë Erion Braçe ka reaguar ashpër ndaj qeverisë së kryeministrit Edi Rama. Përmes një statusi në profilin e tij në ‘Faceboo
Firmoset kontrata për rrugën e Arbrit, brenda këtij viti nis puna Në mjediset e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë u krye firmosja e kontratës së koncesionit për Rrugën e Arbrit
Mediat gjermane të sigurta për të ardhmen e Ozilit Mesut Ozil është bindur për të qëndruar për shkak të ardhjes së Pierre-Emerick Aubameyang. Gazeta gjermane Bild thotë
Pesë vjet pas shitjes, publikohet pjesërisht kontrata për shitjen e KEDS-it Ministria e Zhvillimit Ekonomik ka bërë publike kontratën me investitorin “Limak-Çalik”, pesë vjet nga shitja e kompanis
UKT apel qytetarëve, të nxitojnë me lidhjen e kontratave Kur ende nuk kanë mbetur shumë ditë nga afati për të formalizuar lidhjet e jashtëligjshme me ujësjellësin, UKT i bën thi
Shkëndija ndërpret me mirëkuptim kontratat me dy futbollistët Shkëndija e Tetovës ndërpret me mirëkuptim kontratat me dy futbollistë, Andurrahimin dhe Asanin, të cilët nuk po gjenin
Kontrata e çmendur e Sanchezit, këta janë 10 lojtarët me pagë më të lartë në Premier League (FOTO LAJM) Transferimi i Alexis Sanchez tek Manchester United, përveçse ka bërë bujë të madhe në Angli, ka thyer edhe një rekord pë
Dy futbollistët e Arsenalit do të nënshkruajnë kontratat e reja me klubin Mesut Ozil dhe Jack Wilshare do të qëndrojnë në Arsenal edhe për disa vite të tjera. Dy mesfushorët, Mesut Ozil dhe J
Nuk mjafton kontrata e punës, të marrësh azil në Gjermani është mision i pamundur Ata pak azilantë ballkanas që fitojnë të drejtë qëndrimi në Gjermani kalojnë nga Komisioni i Rasteve të Vështira. Por nj