999 rezultate për

konkurrentja

"Dil jashtë!" Konkurrentja qëllon me shpullë Renatos në mes të emisionit (VIDEO) Në puntatën e fundit të emisionit "Hell's Kitchen", shefi i kuzhinës Renato Mekolli vendosi të bënte përgjegjëse dhe she
Konkurrentja qëllon me shuplakë shef Renaton, çfarë ndodhi në kuzhinë (VIDEO) Mbrëmja e sotme si gjithnjë nuk ka qenë e qetë në kuzhinën e Hell's Kitchen. Këtë herë Shefi i ka kërkuar Brunildës s
Juliana Pasha tregon hapur konkurrenten që e sfidon në muzikë Këtë herë, përpos të tjerëve, “Shiko kush Luan” solli pranë ekraneve tona edhe artisten Juliana Pasha. As kjo e fundi
Konkurrentja djeg bukët, shef Renato bën reagimin që nuk pritej (VIDEO) Mbrëmjen e sotme një cudi ka ndodhur në kuzhinën e Hell's Kitchen. Si rrallëherë Renato Mekolli ka qeshur kur një inc
"Mjekët bënë gabimin fatal", vdes konkurrentja e "The Voice kids" Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme tërë Turqinë. Një nga ish-konkurrentët e “The voice kids” ka gjetur vd
Zbulohet konkurrentja e radhës në Dancing With the Stars (FOTO) Provat për spektaklin “Dancing With the Stars” kanë filluar dhe një tjetër konkurrent është zbuluar. Bëhet fjalë për
Konkurrentja e DWM do gjejë nuse për Albi Nakon Pas mediave e rrjeteve sociale, divorci i Albi Nakos dhe Klaudia Pepës është bërë temë diskutimi edhe në spektaklin “Da
Konkurrentja e “Dance With Me” përfundon në spital Modelja dhe ish-missi i njohur Xhensila Pere ,e cila aktualisht është konkurrente në “Dance With Me” ka publikuar një fo
Plas sherri me ofendime personale në “Dance With Me”, konkurrentja largohet nga spektakli Gazetarja Fiori Dardha dhe Robert Aliaj kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në mbrëmjen e sotme të “Dance With Me” në
Shokohen teleshikuesit për BB anglez, konkurrentja mbetet shtatzënë dhe humb fëmijën Një konkurente në Big Brotherin anglez është detyruar që të lejë lojën, pasi ajo kishte ngelur shtatzënë. Për fat të keq
Mercedes prodhon makinën 1 milionë dollarëshe (FOTO-LAJM) Kompania e prodhiimt të automjeteve Brabus pritet të nisë prodhiminun e modelit të ri Mercedes Benz ultra-luksoz S-class
Konkurrentja enigmatike e “Miss Botës” (FOTO LAJM) Në pamje të parë, bukuroshja Rakhima Ganieva nuk ka asgjë të ndryshme nga konkurrentet e tjera të Miss Botës. 18-vjeçarj