999 rezultate për

komitetit

Propagandë dhe dy standarde/ Politika përçan mjekët shqiptarë: Kalo largohet, Çomo krah Ramës Ditën e sotme mjeku i njohur Tritan Kalo ka bërë një deklaratë të fortë ku ka konfirmuar se nuk do të jetë më pjesë e Ko
Berisha akuza ndaj Komitetit të Ekspertëve: Rama ka ish-kunatën aty, ka konflikt interesi Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në Ora Neës, ka hedhur disa akuza lidhur me situatën e pandëmisë ne Shqipëri dhe m
Merret vendimi i Komitetit të Ekspertëve, a do të ketë ndryshim të orarit kufizues Ditën e sotme përfundon masa për fashën e orarit 20:00 e mbrëmjes me 6 e mëngjesit. Për këtë arsye Komiteti i Ekspert
Tomini flet për skenaret e Komitetit Teknik: Mund të shtrëngohen masat! Eugena Tomini, zëvendësministrja e Shëndetësisë, gjatë një interviste për Abc News tregoi dy nga skenarët e mundshëm që
"Gratë të stresojnë", jep dorëheqjen kryetari i Lojërave Olimpike Tokio 2020 Presioni i madh i medias dhe opinionit publik bëri që Kryetari i Komitetit Organizativ i Lojërave Olimpike të Tokio 2020
Mbledhja e Komitetit të Ekspertëve për pandeminë, reagon Tritan Kalo Mjeku i njohur Tritan Kalo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka reaguar lidhur me mbledhjen që pritet të
Theu rregullat që vendosi vetë, PD kërkon dorëheqjen e Rakacollit Partia Demokratike ka denoncuar sot shkeljen e kryetarës së komitetit të ekspertëve, Mira Rakacolli e cila nuk ka distan
COVID-19/ Anëtari i Komitetit të Ekspertëve: Pas një viti do të jemi pa maska! Në Athinë shkencëtarët po shohin një stabilizim të situatës pas shpërthimit të COVID-19. Ndryshe nga Selaniku, ku ka
Ish-Ministrja e Bujqësisë humb jetën nga COVID-19 Ish-Ministrja e Bujqësisë dhe anëtarja e Komitetit Qendror të PPSH-së, Themie Thomai ka humbur betejën me koronavirusin.
Kufizimi edhe më i orarit të lëvzjes dhe mbyllja e shkollave, planet e reja të Komitetit të Ekspertëve Komiteti teknik i eksperteve po diskuton mundësinë e aplikimit të masave të tjera kufizuese për të frenuar përhapjen e k
Asambleja e Jashtëzakonshme e FSHF-së, Komiteti Ekzekutiv merr vendimin final Është zhvilluar ditën e sotme mbledhja online e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. FSHF në faqen e
Situata nga COVID-19, Kuvendi anulon seancën e nesërme Seanca plenare e Kuvendit që ishte planifikuar të mbahej ditën e nesërme nuk do të mbahet për shkak të masave të reja të
Artan Lame nuk pyet për urdhrin e Komitetit Teknik: Ceremoni për humbjen e babait Edhe pse ditën e djeshme u vendos ndalimi i grumbullimeve me më shumë se 10 persona, përfshirë edhe ceremonitë mortore,
A do të shkojë edhe Shqipëria drejt mbylljes? Përgjigjet ekspertja e Komitetit Teknik Ekspertja e Komitetit Teksnik, Albana Fico në një dalje për mediat u shpreh se psioni i mbylljes së Shqipërisë do të ish
Ekspertë të mbledhur kokë më kokë dhe pa maska, reagon Ministria e Shëndetësisë Ditën e djeshme u publikuan me shpejtësi në rrjet disa foto të mbledhjes së Komitetit Teknik të Ekspertëve, të cilët shi
Lajm i zi! Ditmir Bushati humb njeriun e shtrenjtë Ditën e sotme është ndarë nga jeta babai i ish-ministrit të jashtëm Ditmir Bushatit. Mësohet se Sulejman Bushati ka
Del letra për Ramiz Alinë, si u zbulua nga dosja sekrete e Komitetit të Partisë në Gjirokastër Publikohet një dokument të panjohur arkivor nga një dosje voluminoze me siglën “sekret” të Arkivit Qëndror të Shtetit në
Dy muaj pas situatës së pandemisë, Rama "ndan" mendjen për drejtuesen e Komitetit të Ekspertëve Rama shpall më në fund drejtuesen e Komitetit të Ekspertëve për Covid-19. Ajo është Mira Rakacolli. Duke folur pas r
EMRI/ Preket nga koronavirusi një tjetër përfaqësues i Komitetit të Covid 19 Një tjetër përfaqësues i Komitetit të Covid 19 pranë Ministrisë së Shëndetësisë preket nga koronavirusi. Mësohet se n
Komitetit Olimpik Ndërkombëtar vendos sot për TOKIO 2020 Një thirrje konferencë është planifikuar sot midis Komitetit Olimpik Ndërkombëtar (IOC) dhe Komitetit Organizues të Lojë