999 rezultate për

komisioni

PD nuk merr pushime, çfarë pritet të ndodh sot në selinë blu Partia Demokratike kalon në fazën e dytë të përzgjedhjes së kandidatëve për Parlamentin dhe Bashkitë. Mësohet se sot do
Nuk ka pushime për demokratët! Basha mbledh nesër Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar Duket se muaji gusht nuk do të jetë një muaj pushimet për demokratët, të cilët do të vijojnë procesin e përzgjedhjes së
Tension gjatë raportimit të Agim Veliut, tre deputetë largohen nga mbledhja Bekë Berisha, Ganimete Musliu dhe Elmi Reçica janë larguar nga mbledhja e komisionit për Çështje te Sigurisë dhe Mbrojtj
"Përplasje fizike LDK-VV në Kuvend", Gashi e mohon Shefi i deputetëve të LDK’së, Arben Gashi, në një përgjigje për xpress ka mohuar që të jetë përfshirë në një incident br
Kuvendi nis maratonën, diskuton sot hetimin e shkeljeve të Metës Kjo javë, do të jetë e ngjeshur për parlamentarët pasi do të mbahen tre seanca brenda katër ditëve. Në rendin e ditës
Mbledhja e Komisionit të Etikës, çfarë u vendos për Bylis-Tirana Mbledhja e cila pritej të zhvillohej ditën e sotme në lidhje me dyshimet e ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës, mes B
Partitë politike dorëzojnë 76 padi ndaj vendimeve të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve Dhjetra padi për vendimet e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve për refuzimin e ankesave të parashtruara nga partitë poli
Mbyllet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, vendimi që i kalon Kuvendit Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka mbyllur pas pothuajse një viti punimet. Në fundi
Kush është socialisti që kërkon me ngulm shkarkimin e Metës Bashkim Fino është socialisti i vetëm që ka artikuluar qartë kërkesën për shkarkim të Presidentit Meta në raportin përfu
Kush e ka sulmuar faqen e rezultateve zgjedhore? Autoritetet në Maqedoninë e Veriut ende nuk kanë dhënë detaje lidhur me atë se kush qëndron pas sulmit kibernetik të faq
Shkarkimi i Metës: Zbardhet përmbajtja e raportit të Komisionit Ketimor 55 deputetë socialist hodhën firmat për të vënë nën hetim presidentin Ilir Meta nën dyshimin e shkeljeve të rënda kushte
Konferencë për media nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor (VIDEO) Konferencë për media nga Komisioni shtetëror zgjedhor (KSHZ) prej ora 18:15, por pastaj është zhvendosur në orëN 19:30.
Halili dëshmon përpara komisionit: Jam i pastër, nxitova pak me deklaratën Presidenti i Tiranës Refik Halili u shpreh për mediat se klubi bardheblu nuk ka dorë në fiksimin e rezultatit të takimit
Incidenti në votime, 47 vjeçari tërheq nga çanta anëtaren e Komisionit Zgjedhor Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Brendshme në Maqedoninë e Veriut Toni Angellovski ka njoftuar se gjatë hapjes së qen
Meta kërkon takim urgjent me Bashën Presidenti Ilir Meta ka kërkuar sot që të takohet me kreun e opozitës, Lulzim Basha. Takimi do të zhvillohet në orën
Kufijtë e BE-së mbeten të mbyllur për Maqedoninë e Veriut? Sipas parashikimeve, edhe në dy javët e ardhshme nuk do të ketë pushime në plazhet e Greqisë. Bashkimi Evropian duhet
Dyshimet për ndeshjen ndaj Bylisit, Tirana dëshmon para Komisionit të Etikës Pas dëshmive nga pala e Bylisit në javën e kaluar, tashmë rradhën e ka Tirana që të përfaqësohet para Komisionit të Disi
Shkarkimi i Metës, zbulohet data e përfundimit të hetimeve Ditën e sotme është mbledhur sërish komisioni hetimor i ngritur për shkarkimin e presidentit, ndërsa në fjalën e tij dep
Maxhoranca nuk heq dorë, mblidhet sërish Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës Shkarkimi i Metës nga Presidenca nuk është harruar. Komisioni Hetimor i ngritur për shkarkimin e presidentit Ilir Met
Hetimi i FSHF për Bylis-Tirana, Komisioni i Etikës i dërgon fletëthirrje disa lojtërëve Ndeshja e parë gjysmëfinale mes Bylisit dhe Tiranës zgjoi një debat të gjerë. Dyshimet për një trukim të ndeshjes ishin