999 rezultate për

komisariatit

Nxorrën informacion për aksionin e armëve, pezullohet shefi i komisariatit të Cërrikut e dy zyrtarë të tjerë Ka shkuar në 4 numri i efektivëve të pezulluar që akuzohen se kanë ndjerrë informacione hetimore në lidhje me arsenalin
Goditi me gur makinën e Fatos Lubonjës, arrestohet me thikë në dorë autori Autori i goditjes me gur të makinës së analistit Fatos Lubonja, është identifikuar. Policia ka arrestuar shtetasin Ar
Sulmuan KZAZ nr.19 në Dibër, shoqërohen 12 persona, PD protestë para komisariatit të policisë 12 persona janë shoqëruar nga policia në orët e para të mëngjesit në qytetin e Dibrës pas sulmit ndaj forcave të rendit
Tentuan të vrisnin njëri-tjetrin, policia parandalon krimin, arrestohen 2 autorët Policia ka arritur të marrë në kjontroll një situatë sherri, e cila mund të sillte vdekjen e 2 personave. Janë arrest
Shkojnë për të liruar KZAZ-në, Policia Bashkiake përplaset me atë të Rendit në Lezhë (VIDEO) Drejtuesi i Policisë Bashkiake të Lezhës është përballur me drejtuesit e Komisariatit të Lezhës ku iu ka kërkuar se cila
Vidhte natën garazhe, polica arreston në flagrancë 41 vjeçarin nga Kavaja (VIDEO) Një 41-vjeçar, banues në Kavajë dhe i dënuar më parë për vjedhje ka rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 3 n
Qëlloi me shuplakë banoren tek Bregu i Lumit, PD e LSI padisin shefin e komisariatit nr.4 (VIDEO) Pas dhunës së pashembullt ushtruar ndaj banorëve të Bregut të Lumit dhe prishjes pa asnjë të drjtë të banesave të tyre k
Kaosi në Rinas: Ushtria e rrethon, policia merr kontrollin Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu tha se shefi i komisariatit të Rinasit, nga sot merr në kontro
Tërmeti në polici, zbardhen emrat e drejtuesëve që lëvizën Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka firmosur një sërë lëvizjesh në radhët e drejtuesve të komisariateve të policëv
E FUNDIT/ Vrasjet në Shkodër, shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit, bëhët i njohur emri i zëvendësuesit Ngjarjet e fundit në Shkodër nuk kanë tronditur vetëm qytetin verior për të gjithë vendin. Pas vrasjeve të ditëve të
Skandali i lirimit të Naser Gashit, shpallet në kërkim shefi i Komisariatit të Kukësit Disa muaj pas skandalit me lirimin e trafikantit të drogës Naser Gashi nga komisariati i Kukësit, Krimet e Rënda kanë lë
Protestuesit shkojnë para komisariatit, kërkojnë lirimin e të arrestuarve Protesta e sotme ka vazhduar për ditën e 28-të në Unazën e Re. Por ndryshe nga ditët e tjera, në zonën pranë mbikalim
Ndërroi jetë në burg, a u rrah për vdekje nga policët Enea Ftoi? Enea Ftoi muaj më parë u arrestua nga policia e Korçës, dhe mbi të rëndonin akuzat e "vjedhjes me dhunë", por tre ditë m
Trondit shefi i komisariatit: Kush ishte në vendin tim, janë bërë milionerë Disa ditë më parë, shefi i policisë së Patosit, Flamur Veliu, u vu në pranga pasi siç u raportua nga policia, u përfshi
Vrava gruan, të vras edhe ty! Dëshmon shoferi që largoi nga vendi i krimit Fadil Kasemin Është zhvilluar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda seancën e radhës gjyqësore për Fadil Kasemin. Ky i fundit vrau bashkë
Granatë në shtëpi, zbulohet konflikti i ish-shefit të Komisariatit në Shkodër Në orët e para të mëngjesit të sotëm në oborrin e banesës së Shyqyri Çela janë vendosur dy granata. Njëra ka shpërth
I riu në Korçë dhunohet barbarisht nga policët pasi goditi makinën e oficerit Një i ri në Pogradec ka denoncuar dhunën barbare sipas tij të ushtruar në ambientet e komisariatit të Korçës. I riu ë
Vdiq në komisariat, policët e akuzuar akoma në detyrë Efektivët e Komisariatit të Policisë së Korçës që akuzohen nga familjarët e të ndjerit Enea Ftoj se e rrahën atë për vde
“Shumë mirë që vrau veten”, reagon Ministria e Brendshme Ministria e Brendshme ka reaguar nëpëmjet një deklarate kur ka theksuar se personi i cili është regjistruar nga Fiks Far
“Shumë mirë që u vetëvra”, shefi i komisariatit shokon me deklaratën “Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së enjtes veprimet e Policisë së Vaut të Dejës në shoqërimin e një 47-vjeçari, i cili pa