999 rezultate për

komisariat

Aksident i rëndë në Fushë-Bulqizë, makina merr përpara një vajzë të re Një vajzë e re ka mbetur e plagosur, e përplasur nga një makinë teksa kapërcente rrugën. Rreth orës 13.00 të kësaj të
Kajmaku lëviz lirisht nëpër Tiranë? Drejtori i Policisë mesazh komisariateve Ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vazhdon te jete ne arrati, pa u kapur dot nga policia, drejtori i policisë së Tiranës,
Tentuan të bënin "të fortin" me policinë, dy të rrinjtë nga Tirana e pësojnë keq Policia e Tiranës kamundur të arrestojë dy persona të cilët kundërshtuan dhe fyen punonjësit e policisë. Nga Speciali
Krimi ka marrë dhenë, ndryshohen drejtuesit e policisë në disa komisariate Duket se kupola e Policisë së Shtetit akoma nuk ka zënë plotësisht vend. Këtë herë ndryshime të tjera janë bërë në st
Godet me thikë motrën, kapet 24 vjeçarja në Tiranë Një 24 vjeçare është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me thikë motrën e saj 21 vjeçare. Ngjarja e rëndë ka ndodh
Si në filma: Guxoi të bënte "të fortin" me policinë, të riut pasanik i ndodh ajo që nuk e priste (VIDEO) Policia e Shtetit ka arrestuar 29 vjeçarin i cili pasditen e sotme bëri manovra përpara komisariatit të policisë. Pas
Të rinjtë e pasur "tallen" me policinë, "AMG" bën "drift" para komisariatit (VIDEO) Një i ri "i ccmendur" ka vendosur të bëjë një veprim të pazakontë mbremjen e sotme para komisariatit nr.6 në kryeqytet.
SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
Policia shkatërron bandën e adoleshentëve, ishin kthyer në tmerr të bizneseve në Tiranë Janë arrestuar në flagrancë dy adoleshentë të cilët kryenin vjedhje gjatë natës në kryeqytet, si dhe janë shpallur në kë
Atentati ndaj Fatos Tushes, nis "furtuna" në komisariatin e Lushnjës Sulmi ndaj kryebashkiakut të Lushnjës Fatos Tushe, ditën e 31 dhjetorit, ka sjellë shkarkimin e shefave të policisë.
Dy vëllezër plagosin me thikë të riun në Gjirokastër Një konflikt mes tre personash ka ndodhur gjatë mesnatës në lagjen “18 shtatori” në Gjirokstër. Burime për abcnews.al
Përplaset 60 vjeçari në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën Një person rreth 60 vjeç është përplasur për vdekje nga një automjet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në autostradën Tiran
Shkarkimet në Komisariatin e Librazhdit, kush janë drejtuesit e rinj Bukurosh Teqja është komanduar shefi i Komisariatt të Librazhdit, pas pezullimit nga kjo detyrë të Bedri Hasanaj. Ky
E konfirmon Rama! Polici që vodhi ndihmat e tërmetit është arrestuar (VIDEO) Nga çadra ku po qëndrojnë qindra qytetarë të Thumanës pas dëmtimit nga tërmeti, ka folur dhe për ata që po abuzojnë me f
U përplas nga një makinë, vdes rrugës për në spital këmbësori Rreth orës 16:45 , në autostradën Milot- Rreshen, tek “Rrethrrotullimi i Milotit”, automjeti tip “Benz” me drejtues shte
Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren Mëngjesin e sotëm, rreth orës 09:15 në rrugën e “4 Dëshmorët” automjeti me drejtues shtetasin J. L, ka përplasur këmbëso
Berisha: Taulant “Yaris” do të mbyllë dosjen, fitonte gjysmën e parave të "mallit" Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në policinë e shtetit ka nisur një hetim në lidhje me disa drejtues të lar
Proçedohen tre policë në Kavajë SHÇBA procedon 3 punonjës policie në Kavajë, dyshohet se lejuan ndërtime pa leje dhe për falsifikim dokumentesh Shërb
Ronela Hajati tregon si përfundoi në komisariat: Më mbajtën 5 orë Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati ka përfunduar në polici pas xhirimeve të klipiit të këngës “A don si kjo?”. E ftua
Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore Shkarkohen nga detyra 2 shefa të komisariatit të policisë rrugore në Tiranë dhe një specialist pas një debati me shefin