Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

komentatori

Habit komentatori nga Kosova: Nuk e dua Shqipërinë o vlla, kemi kombëtaren tonë (VIDEO) Komentatori sportiv Andin Lokaj ka çuditur të gjithë me deklaratën e tij. I ftuar në emisionin “Imazh” në Radio Televizi
Gazetari dhe komentatori i sportit bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Ditën e sotme gazetari dhe komentatori i njohur i Digitalb, Alban Xhihani është bërë baba për herë të parë. Ai dhe ba
​Reagimi i çmendur i komentatorit pas golit të Messit (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas paraqitjes së tij mbresëlënëse në ndeshje
RAI nën akuzë komentatori ofendoi Interin? (VIDEO) Interi u mposht 1-0 nga Tottenhemi në ndeshjen e parafundit të grupeve duke lënë kualifikim në dorë të Barcelonës, s
TVSH shkarkon Kosta Grillon, komentatorin i cili bëri tifo për Serbinë Komentatori Kosta Grillo është shkarkuar nga TVSH nga kryredaktori i këtij televizoni Pano Xhixho. Pas shkarkimit
Gjakoset komentatori pak para super ndeshjes Khabib vs. McGregory (FOTO LAJM) Eshtë çështje minutash fillimi i ndeshjes për kampionin e peshave të lehta në UFC, ndërkohë që para kësaj super përballj
Dybala surprizon shqiptarët me një postim në Instagram (VIDEO) Juventus mbrëmjen e djeshme ka marrë fitoren e rradhës në Seria A, këtë radhë kundër Bolognas, me rezultat 2-0. Auto
Rusët të rrezikshëm, drogojnë komentatorin e BBC Në Britani janë bërë shpesh paralajmërime për të pasur kujdes gjatë Botërorit në Rusi. Por pavarsisht këtyre paralaj
Komentatori vdes nga infarkti pas golit që pësoi kombëtarja e tij Duket e pabesueshme, por një tjetër tragjedi e shkaktuar nga humbjet në futboll ka ndodhur në Egjipt. Menjëherë pas h
Çmendet komentatori, shikoni si bërtet pas penalltisë së humbur nga Messi (VIDEO) Komentatorët e futbollit tashmë janë bërë pjesë e bukur e futbollit, dhe njihen për entuziazmin e tyre në komentimin e n
Tifozët shpërthejnë ndaj komentatorit shqiptar që tha se është tifoz i Serbisë në Botëror (FOTO LAJM) Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin Botëror
Surprizon komentatori i njohur shqiptar: Jam tifoz me Serbinë (VIDEO) Komentatori i njohur shqiptar Kosta Grillo i ka surprizaur të gjithë duke u shprehur se ai është tifoz me Serbinë dhe sh
“Flamuri më i bukur në botë Alban”, komentatori tregon ndjesitë rrëqethëse E kush e ka harruar shprehjen e famshme të shkëputur nga ndeshja e paharrueshme me Serbinë, kur mes komentatorëve u tha
Moderatorja në prag të martesës, shtatzënë me komentatorin sportiv? E ftuar në Rudina, moderatorja e Digitalb, Jona Spahiu ka rrëfyer lidhjen e saj me një koleg, komentator ndeshjesh. A
Komentatori i çmendur madrilen, hedh telefonin nga duart tek goli i Marcelos (VIDEO) Fitorja e mbrëmshme ka gëzuar të gjithë madridizmin në mbarë globin dhe në vecanti gazetarin e njohur spanjoll Tomas Ron
Komentatori arab çmendet nga goli i Messit dhe bëhet hit në internet (VIDEO) Me qindra herë ai është cilësuar si “Mesia i futbollit” ose e thënë ndryshe shpëtimtari i sportit më të populluar në bot
Plas "sherri" mes gazetarit dhe komentatorit: A je në rregull nga trutë e kokës ti apo jo? E tensionuar ka qenë mbrëmja e sotme në emisionin “Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili. Të ftuar kanë qenë gazetari
Komentatori që i cilësoi shqiptarët shitës akulloresh, kërkon publikisht falje (FOTO) Komentatori kroat i televizionit HRT, Stjepan Balog, ka kërkuar falje publike për fjalët e thëna gjatë komentimit të nde
Komentatori kroat ofendon shqiptarët: Nuk janë më shitësa akulloresh Skandal në Kroaci gjatë ndeshjes mes Dinamos së Zagrebit dhe Skënderbeut. Një nga komentatorët sportivë në televizionin
SKANDAL/ Komentatori kroat gjatë ndeshjes etiketon shqiptarët si "shitës akulloresh" Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në Kroaci gjatë ndeshjes mes Dinamos së Zagrebit dhe Skënderbeut. Një nga komentator