999 rezultate për

kombit

Rama: Kur BE na bëri deklaratë dashurie, Meta e Basha u marrosën! Kryeministri Edi Eama ka zgjedhur ti përgjigjet opozitës dhe Presidencës pas thirrjeve për 2 Marsin. "Sa më shumë Shq
Meta bën thirrjen e fortë për të zbritur në shesh: Ju pres me 2 mars Presidenti Ilir Meta ftoi sot qytetarët në protestë më 2 mars, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Gjatë konferencës
Basha premton nga Kukësi: Çfarë do të bëj me tu bërë kryeministër Kreu i PD-së Lulzim Basha gjatë vizitës në Kukës, ka premtuar se vendimi i parë i tij si kryeministër, është që do të he
Nga Sheshi "Skënderbej" te Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", si dukej Tirana e komunizmit (FOTO LAJM) Publikohen fotot e rralla të kryeqytetit shqiptar, Tiranës, e cila këto ditë kremtoi 100-vjetorin e shpalljes së saj si
"S'jam tradhtare e kombit", Rina Balaj sqaron njëherë e mirë origjinën e të dashurit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Rina Balaj dhe reperi Sin Boy që nga momenti kur bënë publike lidhjen e tyre, shihen kudo së bashku dhe
Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, plagosen dy persona Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në hyrje të Rrugës së Kombit, në Milot, ku për pasojë kanë mbetur të plagos
Berisha sulmon ashpër Ramën pas padisë për Haradinajn: Tradhëtar i kombit! Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një reagim pas dorëzimit të padisë nga kryeministri Edi Rama për kryeministrin në
MOTI/ Njoftim i rëndësishëm për ata që kalojnë në "Rrugën e Kombit" Shoqëria konçesionare fton te gjithë përdoruesit e “Rrugës së Kombit” të lëvizin me shpejtësi të reduktuar dhe të respek
Rruga e Kombit: Koncesionari arkëtoi më shumë para se plani, por nuk investoi as gjysmën “Albanian Highway Concesion”, kompania që ka kontratën e koncesisonit për Rrugën e Kombit ka arritur që vetëm në 9 muajt
Haradinaj i përgjigjet Ramës: Nëse të dhimbsen kosovarët hiq taksën tek "Rruga e Kombit" Kryeministri Rama ka bërë deklarata të forta sot ndaj liderëve të Kosovës duke thënë se ata i ishin futur një rrugë qorr
Djemtë e UÇK-së e kanë përzënë nga Kosova Vuçiçin Në 21 vjetorin e rënies së komandantit të Brigadës 113, Mujë Krasniqi dhe 40 dëshmorëve të kombit, kryeministri i Kosovë
Tërmeti mori 45 jetë, biznesmeni në Shqipëri dhuron 1.5 milionë euro "E kam dhënë në çast urdhërin e mosmarrjes së asnjë kokërr leku nga askush që ka kaluar nëpër Rrugën e Kombit për ndihmë
Hoqi taksën pa pyetur kryeministrin, Rama shan e i bërtet Shefqet Kastratit? Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej
"Urrejtje popullore për tradhtarin e kombit", Berisha sulmon ashpër Ramën Ish-kryeministri, Sali Berisha i cili është shumë aktiv në rrjetin social “Facebook”, këtë herë ka komentuar thirrjet që
Drejtoresha tregon si Rruga e Kombit po u rrezikon jetën nxënësve: S’dihet nëse do kthehen Si pasojë e mungesës së një rruge dytësore, nxënësit dhe mësuesit e shkollës 9 vjeçare në fshatin Morin të Kukësit, përb
Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, humb jetën një person Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në një aksident automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kombit në
Aksident në Rrugën e Kombit, ka të plagosur (VIDEO) Dy automjete janë përplasur në dalje të Milotit përgjatë Rrugës së Kombit. Drejtuesit e dy mjeteve kanë marrë plagë d
5 euro për të ngrënë edhe ndonjë gurë kokës tek Rruga e Kombit (VIDEO) Rrëshqitjet e malit në anë të Rrugës së Kombit në zonën e Milotit po vazhdojnë. Por pavarësisht se ARRSH ka vënë mjete n
Rriten financimet nga buxheti për koncesionin e rrugës së Kombit, 5.6 milion euro vetëm për 2019 Albanian Highway Concession, kompania që nëpërmjet një kontrate koncensionare PPP menaxhon mirëmbajtjen në rrugën e Komb
Berisha krahason Ramën me diktatorin Hoxha: Monstra e dytë e kombit Ish-kryeministri Sali Berisha pas përgjigjes negative në lidhje me negociatat me BE-në i ka dërguar një mesazh të ashpë