999 rezultate për

kombinat

Militantët e opozitës i shkojnë te dera e shtëpisë Saimir Tahirit (FOTO LAJM) Pas incidentit në Bashkinë e Vaut të Dejës ku u dogj KZAZ nr.6 nga një grup militantësh të opozitës, është tensionuar si
Del në shitje ndotësi i madh i ajrit në Maqedoni Kombinati Jugohrom në Maqedoninë e Veriut ndërpret të gjitha punimet në drejtim të vënies së filtrave. Siç njoftuan drej
Këta zona të Tiranës mbesin pa drita për dy ditë Punimet e kryera nga Operatori i Sistemit të Transmetimit në nënstacionin TEC në zonën e Kombinatit do të sjellë ndërpre
Arrestohet 'i forti' i Kombinatit, lëvizte me pistoletë me vete Falë bashkëpunimit me qytetarët, bie në pranga një shtetas për armëbajtje pa leje. Sekuestrohet një armë zjarri pisto
Bashkia e Tiranës rikonstrukton shkollën 9-vjeçare “Sharrë” në Kombinat Bashkia e Tiranës investon njësoj, me të njëjtat standarde, si në qendër, ashtu edhe në periferi. Një nga investimet më
S'ka para, minatorët nuk e marrin rrogën të plotë Rreth 1300 minatorë të kombinatit metalurgjik "Trepça" kanë marrë vetëm 60% të pagës të mërkurën, për shkak të siç thuhe
Bashkia e Tiranës nis mbjelljen me bimësi të lulishteve në zonën e Kombinatit (FOTO LAJM) Pas rikualifikimit të bllokut pranë rrugës “Musine Kokalari” në Kombinat, Bashkia e Tiranës ka nisur punën për krijimin
“Policia më mori zvarrë”, protestuesja në Astir tregon shenjat në trup Një nga banoret e Astirit dhe gjithashtu protestuese, ka akuzuar Policinë e Shtetit se e ka marrë me dhunë. Teksa tre
Shkolla “Kongresi i Manastirit” në Kombinat hap dyert si qendër komunitare Bashkia e Tiranës vijon me sukses zbatimin e projektit për shfrytëzimin e shkollave si qendra komunitare në kryeqytet. E
Aksion gjatë natës, si u arrestua nga policia i riu në Kombinat (VIDEO) Policia Rrugore ka vijuar kontrollet gjatë gjithë natës jo vetëm në rrugët e qytetit por edhe në autostradë për të evid
Vrau 30 vjeçarin me thikë, kush është autori i krimit brutal Policia e Tiranës ka dhënë detaje për vrasjen me thikë të një 30-vjeçari mbrëmjen e djeshme në rrugën “Bego Hoxha” në Ko
Digjet qëllimisht makina e drejtoreshës në Tiranë Policia e Tiranës bën me dije se në orët e para të mëngjesit ka shpërthyer në flakë makina e drejtoreshës së qendrës soc
Rrugë e re nga kryqëzimi i ish Kombinatit “Josif Pashko” te ish “Uzina Dinamo” Mijëra familje në zonën e ish Kombinatit “Josif Pashko” kanë sot një rrugë të re. Bashkia e Tiranës vijon punën për përm
Nis rikonstruksioni i aksit rrugor nga mbikalimi i Shkollës Teknologjike në Kombinat Hyrja nga Kombinati për në Tiranë po merr një pamje të re. Pas rehabilitimit të hyrjeve nga Rruga e “Elbasanit”, Rruga e
Bashkia shtron iftar për njerëzit në nevojë në mensën sociale në Kombinat Familjet dhe njerëzit në nevojë mund ta kalojnë muajin e Ramazanit në qendrat sociale të kryeqytetit. Bashkia e Tiranës
Turi i dëgjesave, Veliaj dhe Gjiknuri bashkëbisedim me banorët e Kombinatit Kombinati ishte ndalesa e radhës e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në vijim të turit të dëgjesave publik
Parandalohet tragjedia në Tiranë, gjendet një granatë pranë një lokali Një granatë është gjetur e pashpërthyer në Kombinat në afërsi të një lokali. Sipas burimeve ajo ishte e lidhur me nj
Veliaj: "Shqiponja" me mbikalim, do ribëjmë segmentin Kombinat-Plepa Vera që vjen do ta gjejë Tiranën në një kantier të vërtetë të punëve infrastrukturore. Bashkia e Tiranës do të nisë një
Gruaja rreh burrin në mes të Kombinatit: Ik zhduku! (VIDEO) Kush tha që vetëm burrat shqiptar dhunojnë gratë e tyre? Ditën e sotme në mesditë në Tiranë ka ndodhur një incident k
Merr flakë banesa në Kombinat, i moshuari humbet jetën Një i moshuar ka humbur jetën ditën e sotme në Kombinat. Në shtëpinë ku banonte i moshuari ka rënë në zjarr ndaj edhe