999 rezultate për

kombi

Të dashuruar në detaje, si kombinohen Dua Lipa dhe Anwar Hadid (FOTO LAJM) Pasi lidhja e tyre u bë publike, Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë filluar të shihen në shumë evente bashkë. Fillimisht u pa
"Oh tani më pëlqen", Sarri i surprizuar nga kombinimet e Ronaldos dhe Higuainit (VIDEO) "Oh, tani më pëlqen". Mauricio Sarri është shprehur në këtë mënyrë dhe dëgjohet qartë zëri i tij, teksa gjatë seancës së
Hiqet taksa e "Rrugës së Kombit" për këtë kategori Koncesionari i ‘Rrugës së Kombit’ ka bërë me dije se është hequr taksa e rrugës për të gjithë personat invalidë të cilë
Basha i bashkohet protestuesve para kryeministrisë Kryetari i PD dhe lideri i opozitës Lulzim Basha ka nisur marshimin e tij nga selia blu drejt bulevardit "Dëshmorët e Ko
Kombinimi i të bardhës me ngjyrën e ndryshkut është sharmi i kësaj vere (FOTO LAJM) Këtë verë sigurohunui të keni në garderopën tuaj dy ngjyra të lehta si e bardha dhe ndryshku. E bardha duket gjithmon
Militantët e opozitës i shkojnë te dera e shtëpisë Saimir Tahirit (FOTO LAJM) Pas incidentit në Bashkinë e Vaut të Dejës ku u dogj KZAZ nr.6 nga një grup militantësh të opozitës, është tensionuar si
Kombinime perfekte që do t’ju bëjnë të qeshni (FOTO LAJM) Çdo kujt mund t’i ketë ndodhur që të veshë diçka të ngjashme me ambientin që e rrethon, apo të shohë dy gjëra të ndryshm
Dalin pamjet e aksidentit në "Rrugën e Kombit", si u nda në mes kamioni (FOTO LAJM) Një aksident i frishëm ka ndodhur pasditën e së enjtës në Rrugën e Kombit. Një kamion me targa Kosove ka rrëshqitur dhe
Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, drejtuesi në luftë me jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Rrugën e Kombit, pranë Doganës së Morinës. Një kamion është përplasur me trafi
Kendall Jenner me fustanin e ngushtë, nxjerr në pah elegancën e saj (FOTO LAJM) Kendall Jenner ishte shfaqur e mahnitshme në Manhatan duke shkëlqyer me një fustan të verdhë, që vinte në pah format bom
Relaksohuni me këto kombinime Pranvera është një shpërthim i ngjyrave dhe aromave dhe gjithashtu përmban një sasi të pabesueshme substancash që mund t
E bardha, veshjet që do na shoqërojë gjatë gjithë verës (FOTO LAJM) E bardha do të mbizotërojë këtë verë. Përveç se është një ngjyrë që të jep dritë dhe të nxjerr tiparet në pah, e bardha
Arta Elezaj nis pushimet, shfaqet provokuese (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Arta Elezaj bën një jetë luksoze, veshjet e kushtueshme dhe pushimet në vendet më të bukura në botë ja
Kombinime të atleteve me veshjen nga VIP-at (FOTO LAJM) Në verë duam të dukemi sa më bukur por njëkohësisht të ndjehemi konfort në ato çka veshim. E rëndësi sigurisht i kus
Haradinaj flet për bashkimin kombëtar: Më mirë Rama të heqë taksën e rrugës të Kombit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar deklaratën e presidentit Hashim Thaçi, ku deklaroi se Kosova dhe S
Kombinimi i mjaltit dhe kanellas ilaç i jashtëzakonshëm Mjalti dhe kanella janë ndër ushqimet më të fuqishme dhe më të larmishme në natyrë, dhe kombinimi i tyre është një ilaç
Risia e protestës së opozitës, 500 balona ngrihen para kryeministrisë (FOTO LAJM) Rreth 500 balona ku shkruhet "Rama ik" janë ngritur në qiell nga protestuesit e opozitës në Bulevardin "Dëshmorët e Komb
Këto zakone në Kore që habisin botën (FOTO LAJM) Koreja e Jugut është një vend i kontrasteve ku teknologjitë moderne dhe traditat e vjetra aziatike janë të kombinuara në
Si të bëni një këllëf telefoni të kombinueshëm me veshjen tuaj Ashtu si i kombinojmë veshjet përpiqemi të kombinojmë edhe këllëfin e celularit. Shumë përdorues zgjedhin të përdorin nj
Mbretëria e Bashkuar është zyrtarisht kombi më i dehur në tokë Britanikët raportohet se po pijnë një mesatare prej 51.1 herë në një periudhë 12-mujore-pothuajse një herë në javë alkoo