999 rezultate për

kombetare

Panucci nuk harron të sulmojë FSHF-në Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci është rikthyer edhe një herë për të folur për aventurën e tij të
Cana e shpreh përsëri: Duhet të kemi vetëm një Kombëtare Ish kapiteni i Kombwtares Shqiptare, Lorik Cana wshtw shprehur pwrswri se shumw shqiptarw duan qw tw ketw vetwm njw komb
Festa me prostituta në kohë karantine i kushton rëndë yllit anglez, rrezikon mos luaj më me kombetaren Karriera e yllit të Mancheste City dhe kombëtaren Angleze mund të marrë një goditje nga momenti në moment. Festa me dy p
Nga karantina Cana tregon momentet më të veçanta me Kombëtaren Ish-kapiteni legjendar e Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana i karantinuar në qytetin e Romës në një lidhje me "Fan Zone" k
"Qëndruam 13 ditë të mbyllur", sulmuesi i kombëtares tregon jetën në Kroaci Kjo periudhë është e vështirë për të gjithë njerëzit anë e mbanë botës për shkak të situatës që është krijuar prej “Covi
Luftoi me vdekjen për dy javë, koronavirusi i merr jetën ish-kampionit të boksit Ish-trajneri i kombëtares së boksit të Shqipërisë, Skënder Kurti u raportua si viktima e pestë nga Koronavirus në Shqip
"Po kalojnë netët mes borës dhe acarit", PD akuza të rënda qeverisë për shqiptarët e mbetur në kufi Prej disa ditësh disa shqiptarë kanë mbetur në kufirin greko-shqiptar, pa mundur të kthehen pas, ndërkohë që autoritetet
Trajneri i kombëtares angleze pranon uljen e pagës me 30% Trajneri i Kombëtares së Anglisë, Gareth Southgate ka pranuar gjithashtu ulje të pagës. Ulja e pagës së tij besohet s
Ylli i Kombëtares publikon sfidën e re, duket e pamundur (VIDEO) Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Ermir Lenjani ka publikuar një video ku ka sfiduar edhe futbollistët e tjerë.
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar Ashtu si pjesa më e madhe e njerëzve në botë edhe ish-futbollisti i kombëtares shqptare, Besnik Hasi këto ditë mjaft të
19 ditë në izolim, mbrojtësi i Kombëtares zbulon 5 aktoret pornografke të preferuara Në këto ditë të vështira karantinimi, klubi letonez i Rigës, iu ka kërkuar futbollistëve që të zgjedhin 5 gjërat e tyre
Trump e pranon: Drejt fundit rezervat kombëtare të paisjeve mbrojtëse për mjekët Në konferencën e përditshme për shtyp lidhur me koronavirusin, Presidenti Donald Trump e pranoi se rezervat kombëtare të
A po bëhet testi i koronavirusit në spitalet private në Shqipëri? Vjen përgjigja Ndërkohë që Shqipëria ende nuk e ka miratuar testimin në masë të popullsisë për COVID-19, Agjensia Kombëtare e Barnave ë
Sadiku: Kohën e kaloj duke luajtur FIFA me shokët e kombëtares Ditët kalojnë dhe numri i të infektuarve me koronavirus vijon të rritet, veçanërisht në Spanjë. Në një intervistë për
Shqipëria i erdhi në ndihmë Italisë duke dërguar 30 mjekë, këto janë shkrimet e mediave ndërkombëtare Ditën e djeshme Shqipëria u solidarizua me Italinë duke dërguar 30 mjekë dhe infermierë. Italia është një nga vendet
"100 zogjtë e pulave kundër një luani", futbollisti i Kombëtares mbështet Albin Kurtin (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj ka shprehur hapur simpatinë e tij për kryeministrin në detyrë të Kosovës
Infektohet me koronavirus legjenda e futbollit turk, dërgohet në spital Ish-portieri i Barcelonës dhe kombëtares turke, Receber Rustu ka rezultuar pozitiv në testet e bëra për koronavirusin.
Kombëtarja e Anglisë mesazh emocionues për kombëtaren e Italisë Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Italisë planifikohej të luanin një miqësore luksi, sonte. Përhpaja e pandemisë Covid19
I gjetët fundin bibliotekës suaj? Këtu mund të gjeni 1.4 milion libra pa asnjë pagesë Organizata jofitimprurëse Internet Archive ka vendosur 1.4 milion libra në dispozicion falas online për të ndihmuar ata
COVID-19 në Shqipëri, Meta zbulon detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare Ditën e sotme u mblodh me kërkesën e Presidentit Meta Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Mbledhja u mbajt nëpërmjet një