999 rezultate për

kolumbi

Juventusi në krizë? Jo sipas Cuadrados! Kolumbiani paralajmëron Barcelonan Juan Cuadrado dha një intervistë për mikrofonat e “Sky” dy ditë para Juventus-Barcelona. Kolumbiani foli gjithashtu p
Seks, drogë, puro kubaneze dhe prostituta kolumbiane, ja si i joshin kazinotë "Peshqit e Mëdhenj" Ti fitosh një lojtari edhe dollarin e fundit, pra në depozitimin e milionave të tij në një tavolinë kazinoje, nuk është
Pamje tronditëse, mbrojtësi i Kolumbisë thyen këmbën në ndeshje (VIDEO) Kolumbia nuk hasi vështirësi për të mposhtur 3-0 në shtëpi Venezuelën, duke marrë tre pikët e para në eliminatoret e Kat
Juve do Zapatan, Atalanta e njofton për çmimin e kolumbianit Juventus është duke kërkuar një sulmues qendre për edicionin e ri. Shumë emra të sulmuesve janë lidhur deri më tani m
James larg Realit, 4 klube të Premier League interesohen për kolumbianin ames Rodriguez do të largohet në verë nga Real Madridi, pasi nuk ka mbështetjen e trajnerit Zinedine Zidane. Kolumbia
Mbi 1000 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit në SHBA Sipas Universitetit Johns Hopkins, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë raportuar 965.942 raste me koronavirus dhe 54
Po "ngroh" stolin te Reali, Beckham tenton ta rrëmbejë te Miami yllin kolumbian David Backham tashmë pronar i Inter Miami prej kohësh po vëzhgon emra të njohur në Europë për ti transferuar te skudra e
1.2 ton "mall", reagon ministri: Kokaina ishte nisur nga Ekuadori dhe Kolumbia Ministria e Punëve të Brendshme ka reaguar duke dhënë detajet zyrtare lidhur me aksionin e mbrëmshëm në fshatin Krushope
Juventusi hedh "grepin" te Reali, kërkon mesfushorin kolumbian Juventusi pritet të hidhet përsëri në sulm për yllin e Real Madridit, James Rodriguez. Kolumbiani nuk po gjënë hapsir
DETAJET/ Shkatërrohet banda e drogës shqiptaro-kolumbiane Antimafia Italiane informon se në orët e para të mëngjesit të sotëm ka bashkëpunuar në ekzekutimin e fazës finale të meg
Ish-lojtari i Southampton kapet me 2 ton kokainë, ekstradohet në SHBA (VIDEO) Ish-futbollisti kolumbian John Viafara është ekstraduar ditën e sotme drejt SHBA-së për akuzën trafikimit të 2 tonve kok
Presidenca i përgjigjet Ramës: Kryeministri ka partner strategjik Xibrakën dhe Kolumbinë! Duket se tani "lufta" mes Kryeministrit dhe Presidentit të vendit është bërë akoma edhe më e nxehtë edhe më personale. E
Nga Kili te Kolumbia, këto janë 10 shtetet me tifozet më të zjarrta (FOTO LAJM) Gjëja që e bën futbollin akoma më tërheqës dhe më interesant është tifozëria, sidomos ajo femërore. Kur flasim për ti
Pengjet e kokainës: Si udhëtuan dy shqiptarët në Kolumbi për të ofruar garanci Trafiku i drogës ka rregulla dhe ligje të nëndheshme që nuk ndryshojnë asnjëherë pavarësisht kohës që kalon. Ashtu siç n
Mbytet varka, trafikantët i shpëton kokaina Tre trafikantë u shpëtuan nga roja bregdetare pasi kishin mbetur në det të hapur me 1,2 tonë kokainë. Ndërsa ushtarët ko
Kapen rreth 13 mln euro në Holandë, arrestohen dy shqiptarë Policia holandeze ka organizuar një operacion anti-drogë në shkallë të gjerë në Amsterdam. Sipas gazetës NRC, policia k
Radamel Falcao debuton me gol te Galatasaray (VIDEO) Sulmuesi kolumbian, Radamel Falcao, u prit si hero nga tifozët e Galatasarayt, në momentin e transferimit te kampionët n
Neymar kthehet fuqishëm, por nuk i mjafton Brazilit (VIDEO) Brazili nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 në miqësoren e zhvilluar në Majemi ndaj Kolumbisë. Takimi u ndoq prej m
Falcao pranë gjigantëve italianë Fiorentina po synon yllin e Monacos Radamel Falcaon. Sipas "TuttoSport", Fiorentina tani po ben bërë presion dramatik
Bale e James? Zidane vendos përfundimisht Trajneri francez llogarit për sezonin e ardhshëm në futbollistin uellsian dhe atë kolumbian Gareth Bale dhe James Rod