26 rezultate për

kolektive

Ultimatumi i Sindikatės sė Arsimit: Nėse nuk rriten pagat mė 10 janar nė grevė Sindikata e Arsimit i ka dhėnė ultimatum qeverisė qė deri mė datė 10 janar tė reflektojė pėr ngritjen e pagave pėr 25% d
Punonjėsit HEC-it tė Banjės sėrish nė proteste Rreth 600 punonjės tė Hidrocentralit tė Banjės kanė bojkotuar punėn, duke qėndruar jashtė ambienteve tė kantierit tė fir
Veliaj: Pėrparėsi zhdukja e pabarazisė mes pagės sė burrave dhe grave Pėr tė mbrojtur punonjėsit nga njė pagė jo e denjė pėr ta, ministria, me tė gjitha strukturat e saj, do tė ndikojė qė nė
Nishani merr nė mbrojtje gjyqtarėt Presidenti Bujar Nishani vuri sot nė dukje se lufta kundėr korrupsionit nė radhėt e gjyqėsorit po dėmtohet nga retorikat
Nėnshkruhet kontrata kolektive pėr arsimin Ministri i Arsimit tė Kosovės Ramė Buja dhe kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, kanė nėnshkruar sot kontratėn kolekt
Thaēi nėnshkruan kontratėn kolektive Ashtu siē ishte paralajmėruar Kryeministri i Kosovės Hashim Thaēi dhe pėrfaqėsues tė OEK, AKB-sė, BSPK-sė dhe KES-it, ka
Thaēi pritet tė nėnshkruaj sot kontratėn kolektive Kryeministri i Kosovės Hashim Thaēi, sot do tė nėnshkruajė Marrėveshjen e Pėrgjithshme Kolektive me tė cilėn rregullohet
PD: Rama po mbulon dėshtimin me akuza kolektive ndaj qytetarėve Deklaratat e Kryeministrit Rama, sipas tė cilit 91 % e shqiptarėve abuzojnė me energjinė elektrike, ėshtė cilėsuar nga P
Tahiri- Berishės: Mohove baxhanakun qė tė vdiq nė Gėrdec Update-Ministrii Brendshėm Sajmir Tahiri mohoi akuzat e ish-kryeministrit pėr lidhje me elementė tė krimit duke u kundėr
Mani: Tė nėnshkruhet kontrata kolektive pėr tė punėsuarit nė arsim Nė prag tė fillimit tė vitit tė ri shkollor, Sindikata e Bashkuar e Arsimit, ka kėrkuar qė tė nėnshkruhet sa mė shpejt K
Albumet fotografike nė Facebook bėhen "kolektive" Albumet e fotografive nė Facebook nuk do tė kenė vetėm njė autor. Krijuesi i albumit do tė ketė mundėsinė e dhėnies sė q
VV Ferizaj: Gjendja e mjerueshme e strehimores kolektive Lėvizja VETĖVENDOSJE!, Qendra nė Ferizaj organizoi kete te hene nje konferencė pėr media me temėn: Gjendja e mjerueshme
Pėrfundon protesta e punėtorėve tė KEK-ut Punėtorėt e KEK-ut nė minierėn e Bardhit, Mirashit, Termocentralit Kosova A, Termocentralit Kosova B dhe sėrviset e DPS-
Energjia, dėnimet kolektive, histori e harruar Dėnimet kolektive janė histori e harruar. Kėshtu u shpreh administratori i CEZ shpėrndarje Sait Dollapi gjatė inspektime
Punėtorėt e PTK protestojnė sėrish Nuk do tė ndalen protestat derisa tė nėnshkruhet Kontrata Kolektive, kėshtu ėshtė shprehur nė protestėn e sotme kryetari
Ndėrprerjet kolektive, ERE monitoron CEZ Enti Rregullator i Energjisė ka vendosur nė mbledhjen e sotme qė tė nisė monitorimet pėr ndėrprerjet kolektive tė energ
Arifi: Integrimet, pėrgjegjėsi kolektive Integrimet evropiane janė proces kolektiv dhe kėrkojnė angazhim dhe pėrgjegjėsi nga tė gjithė, pasi pėrfitimet nga anėta
Ronaldo nė formė me Portugalinė Ish drejtori i pėrgjithshėm i Real Madridit, duke komentuar nė pėrgjithėsi Kampionatin Europian, foli nė veēanti edhe pė
Studentėt protestojnė kundėr shembjes sė Piramidės Studentė tė arkitekturės por edhe qytetarė tė tjerė tė Tiranės gjatė njė tubimi tė realizuar gjatė mbrėmjes sė kaluar ka
Wollfart: Armėt, rrezik i madh pėr sigurinė individuale dhe kolektive Kreu i Prezencės sė OSBE-sė nė vendin tonė Eugen Wollfarth gjatė fjalės sė tij nė simpoziumin pėr kontrollin e armėve ės
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.