E FUNDIT/ Real Madrid bën një hap fals në luftën për titull (VIDEO)
999 rezultate për

koleksioni

Koleksioni i kukullave të frikshme të ngulura në pemët e parkut që po tmerron banorët (FOTO LAJM) Ishin vendosur në njëfarë rregulli. Të gjitha kishin fustanet të bëra me rrecka dhe ishin të ngulura me gozhdë nëpër pem
Larg formave "ideale", Dolce & Gabbana zgjedh aktoren e kolme për koleksionin e ri (FOTO LAJM) Aktorja italiano-spanjolle, Vanessa Incontrada do të jetë protagonistja e fushatës së re reklamuese e Dolce & Gabbana. A
Njihuni me koleksionin më të madh të telefonave më unikë e të çuditshëm (FOTO LAJM) Sahabettin Ozçelik ka ndoshta koleksionin më të madh të celularëve që ju keni parë ndonjëherë. Duke filluar si riparu
Nga 5 mijë deri në 12 mijë dollarë, ky është koleksion i limituar i iPhone 12 Pro (FOTO LAJM) Phone 12 Pro mund të cilësohet në internet si telefoni që të gjithë njerëzit kërkuan, po natyrshëm lind pyetja se kush k
CR7 nuk kursehet aspak, i shton koleksionit të çmendur makinën unike (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u shpall për herë të dytë radhazi kampion Italisë me Juventusin. Hera e shtatë që ylli portugez fiton
Doli e zhveshur dhe vetëm me një kitare, shqiptarët në sulm ndaj Dua Lipës Në edicionin e majit për Elle, ku promovon albumin e saj të dytë, “Future Nostalgia”, Dua Lipa zgjodhi për kopertinë një
Dua Lipa pozon e zhveshur për kopertinën e revistës prestigjoze (FOTO LAJM) Në edicionin e majit për Elle, ku promovon albumin e saj të dytë, “Future Nostalgia”, Dua Lipa zgjodhi për kopertinë një
Disa fakte që s’i keni ditur për Eto, nga gjuajtja me shishe ndaj Aragones, tek koleksioni i makinave luksoze Samuel Eto do të mbahet mend si një nga sulmuesit më të mirë viteve të fundit në futboll. Afrikani i famshëm arriti k
Akuza e rëndë e koleksionistit: Rama i dënuar 2 herë në Francë për vjedhje ikonash "Kryeministri Edi Rama është dënuar dy herë për vjedhje ikonash..." Gjergji Thimio, koleksionisti i njohur korçar, i
Koleksioni më i madh i uiskit në botë në ankand për 10.5 milion dollarë Koleksioni më i madh në botë i uiskit skocez do dalë së shpejti në ankand. Pritet që koleksioni të shitet për një shumë
14 vjeç, vajza e Angelina Jolie ka që tani biznesin e saj (FOTO LAJM) Gjatë premierë së filmit “Maleficent: Mistress of Evil” ku është në rol kryesor, aktorja Angelina Jolie shkëlqeu teksa p
"Bebat", Adelina Tahiri zbulon koleksionin e çantave të shtrenjta në garderobën e saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka rënë shpesh në sy të mediave për shkak të jetës luksoze që bën. Pak ditë më parë ajo festoi 1-vjetorin
Ronaldo reklamon linjën CR7 në automjete historike (FOTO LAJM) Cristiano Romaldo ka menduar një mënyrë të veçantë reklamimi për linjën e re Fall/Winter 19 të koleksionit të tij. Yl
Koleksioni i orëve të diktatorit Enver Hoxha, që ruhet edhe sot (FOTO LAJM) Orët në foto dikur kanë qenë të ish diktatorit shqiptar Enver Hoxha. Pas rënies së komunizmit, shumë objekte të tij u
Aurela Hoxha realizon ëndrrën! Prezanton koleksionin e saj në Barcelonë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha, modelja e njohur shqiptare shquhet për bukurinë e saj dhe linjat trupore. Së fundmi ajo duket se ka re
Vazhdon krenaria, një tjetër xhudiste i shton medaljen e artë koleksionit të Kosovës Pas Distria Krasniqit, edhe xhudistja Nora Gjakova ka arritur të fitojë medaljen e artë në ‘Grand Prix’ në Turqi. Spo
Dua Lipa e mahnitshme për koleksionin e ri të "Patrizia Pepe" (FOTO LAJM) Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare në muzikë, kërkohen edhe nga fushat e tjera. Ato janë bërë im
Gjyshja e Alban Ramosajt, pjesë e koleksionit të Dolce&Gabbana Linja e famshme e modës, “Dolce&Gabbana”, po përgatitet për koleksionin pranverë-verë 2018, ku fotografi Endrit Mërtiri
Kylie Jenner çmend fansat me koleksionin e shtrenjtë të çantave Kylie Jenner aktualisht i është dedikuar vajzës së vogël, të sapoardhur në jetë, Stormi, por kjo nuk e ka ndaluar që të
Rita Ora vjen me një projekt të ri Këngëtarja, Rita Ora befason gjithmonë me hitet e saj, të cilat kryesojnë listat ndërkombëtare, por ajo që spikat më tep