999 rezultate për

kolasinac

Ozil dhe Kolasinac të frikësuar edhe pse klubi i ka ofruar siguri 24 orë Arsenali frikësohet se Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac mund të mos paraqiten as në ndeshjet kundër Burnley dhe Liverpool,
U përlesh me grabitësit për të mbrojtur Ozil, reagon për herë të parë Kolasinac (FOTO LAJM) Dje ylli i Arsenalit Mesut Ozil, ka qenë viktimë e një përpjekje të tmerrshme për vjedhje të makinës në rrugët e Londrës
Manchester United bën Kolasinac të nxjerrë zorrët në fushë (VIDEO) Futbollisti i Arsenal, Sead Kolasinac serviri momentin më të shëmtuar në ndeshjen ndaj Manchester United, kur gjatë fito
Arsenali përmbys për pesë minuta rezultatin ndaj Swanseat Arsenali ka gjetur shpejt në pjesë të dytë golin e barazimit ndaj Swansea Cityt. Është mbrojtësi boshnjak, Sead Kolas
Arsenal zyrtarizon blerjen e parë Arsenal sapo ka zyrtarizuar nënshkrimin e parë për sezonin e ardhshëm. Sead Kolasinac do të na bashkohet këtë verë m