999 rezultate për

kolaneci

Rashel Kolaneci s’lë vend për imagjinatë, pozon e veshur e gjitha në rrjetë (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është një prej vajzave më të komentuara të showbizi-it shqiptar. Edhe pse ka kohë që nuk e kemi parë në
Një xhiro brenda shtëpisë super luksoze të Rashel Kolanecit në Mykonos (VIDEO) Rashel Kolaneci eshte nje nga vajzat me te komentuara te showbizit shqiptar dhe te mediave roze. Rasheli gjithmone k
Rashel Kolaneci "tërbon" rrjetin, pozon foto të nxehta nga ishulli (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është një ndër femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar. Këto ditë Rasheli është larguar nga vendi ynë
Rashel Kolaneci çmend grekët (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci cilësohet si një prej femrave më të bukura shqiptare. Edhe pse prej kohësh i mungon ekranit, ajo është m
Rashel Kolaneci vazhdon të mahnisë me format e saj (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci nuk e lë asnjë rast ti ikë pa i ekspozuar linjat e saj të trupit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet s
Rasheli shkon sërish në Klan? Rashel Kolaneci ka njoftuar përmes një postimi në Instatsory se ku do e shohim nga e shtuna. Bëhet fjalë për emisionin “
Iku nga Ermali, ku do ta shohim këtë sezon Rashel Kolaneci (VIDEO) Reperja nga Kosova, Tayna, është një prej emrave që është zbuluar se do të jetë pjesë e spektaklit “Dance With Me”. N
E pyesin pse ike nga “Xing”-u, Rashel Kolaneci jep përgjigjen epike (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa javësh shoqëroi Ermalin në "Xing". Arsyeja e largimit të saj nga a
Rashel Kolaneci do të rikthet sërish në "Xing"? (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa kohësh shoqëroi Ermal Mamaqin në programin "Xing" në Tv Klan. Por di
Ermali e quajti “budallaqe”, Rashel rikthehet në Xing Edhe pse ajo tashmë është larguar nga emisioni “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci tregoi se gjerat mes saj dhe moderator
Rashel Kolaneci na prezanton të dashurin (FOTO LAJM) Rasheli është një nga vajzat më bukuroshe të ekranit shqiptar. Ajo na ka prezantuar më në fund të dashurin përmes një
Rashel Kolaneci paska një binjake dhe ne se kemi ditur?! (FOTO LAJM) Vajza seksi Rashel Kolaneci është njëra ndër më të përfolurat e shoëbiz-it. Por ndërkohë që të gjithë fokusohen në n
Luana Vjollca vjen ndryshe në këtë foto, kështu e quan Rashel Kolaneci! (FOTO LAJM) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim? (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa javësh shoqëroo Ermal Mamaqin në programin ''Xing'' në Tv Klan. Kolan
Rasheli bën akuzën e fortë ndaj Ermalit: Më ka ngacmuar seksualisht (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar Rashel Kolaneci ka qene nder personazhet e ftuar ne emisionin “Shiko kush luan” te emisioni i Luana Vj
Ky detaj nga të pasmet e Rashel Kolanecit do t’ju habisë (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, fama e së cilës u rrit shumë shpejt që në daljen e saj të parë në
Rashel tashmë e sigurt: Dua të prezantoj Procesin Sportiv “Procesi Sportiv” tashmë është një një luftë të padukshme mes ish-velinës së “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci dhe miss-
Rashel Kolaneci “braktisi” Ermalin, tregon ku do ta shohim Lajmi se Rasheli nuk do të shoqërojë me Ermalin në emisionin e tij u bë shumë shpejt kryetemë në rrjetet sociale. Ka
Nga Klani në Top channel, rrëfehet Rashel Kolaneci Rashel Kolaneci është padyshim një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar e gjithashtu e shumë komentuar në media. B
Shikoni cfarë ka ndodhur në ditëlindjen e “të bukurës së Klanit” (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar vajza seksi Rashel Kolaneci festoi ditëlindjen. Mbrëmja e djeshme ishte një ditë e shënuar për bukuro