Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin
999 rezultate për

kokedhima

"Të të vijë turp", Besa Kokëdhima i kthehet Ermalit live në emision E ftuar në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shumë kohësh që nuk e shihnim në emisione
"Karagjoz, mashtrues" Pse plasi sherri mes Kokëdhimës dhe analistit në emision (VIDEO) Kreu i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima, ka shpallur së fundmi kandidaturën për kryetar të Bashkisë së Tiranës për zgjed
Kokëdhima për Veliajn: Shqiptarëve do u duket lule Rama e Berisha nëse ai bëhet kryeministër Teksa ka qenë në emisionin “Zonë e lirë”, kryetari i “Zgjidhja”, Koço Kokëdhima që do kandidojë për bashkinë e Tiranës,
"I çmendur! I sëmurë!" Plas sherri ne emision mes Koço Kokëdhimës dhe analistit Kreu i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima, ka shpallur së fundmi kandidaturën për kryetar të Bashkisë së Tiranës për zgjed
Ish-miku i vjetër: Rama, një kusar i çmendur Koço Kokëdhima ka qenë një ndër miqtë më të ngushtë të Ramës, por ata u prishën keq pasi PS mori pushtetin në vitin 2013
"20 mijë dollar për një leje", Kokëdhima tregon rastin me Ramën Koço Kokëdhima i ftuar në A Shoë është pyetur në lidhje me Ramën dhe nëse dinte dicka që mund ta dëmtonte këtë të fundit
Dikur "miq për kokë", sot Kokëdhima sulmon ashpër Ramën Edi Rama dhe Koço Kokëdhima përveç kolegë në Partinë Socialiste njihen edhe si dy miqë të vjetër. Por që nga ajo per
“Gjendet fajtorja”, këngëtarja habit me postimet për Elvanën Që prej vrasjes në Bllok, Elvana është zhdukur nga rrjete sociale. Ajo nuk ka postuar asnjë fotografi as ka bërë ndon
Besa Kokëdhima thyen “rregullin”, poston foto nga dasma e Ledionit dhe Sarës (FOTO LAJM) Dasma shumë intime e trashëgimtares së Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatorit Ledion Lico ka qenë padyshim një nga të v
Bora Kokëdhima publikon foton e rrallë me të fejuarin: E diela është për të dashuruarit E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë
Ish-deputeti socialist bën deklaratën e fortë: Rama po lufton Fatmir Xhafajn Ish-deputeti socialist, Koço Kokëdhima, kryetar i partisë “Zgjidhja” ka bërë deklaratën e papritur në News2 se në fakt R
Edhe kjo këngëtare shqiptare ka gati albumin e saj të parë ndërkombëtar Këngëtarja Besa Kokëdhima duket se ka lënë Shqipqrinë dhe është zhvensdosur për të jetuar në Paris. Prej andej ajo duket
Kokëdhima zbulon planin sekret të Ramës: Arrestohet Ilir Meta! Ish-bashkëpunëtori i ngushtë i kryeministrit Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë. I ftuar në "Opinion", ai ka dek
Dikur miq të ngushtë, Kokëdhima tregon arsyen pse u prish me Ramën Kryetari i partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima i ftuar në Opinion ka sqaruar ndër të tjera se pse u prish miqësia e ngushtë
Besa poston foton kur ishte e vogël dhe bën një dedikim për babain e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur me një zë unik Besa Kokëdhima, në ditën më të veçantë për babanë e saj këngëtarja Besa Kokëdhima bër
Koços nuk i del inati me Ramën: PS, parti mafioze e kalbur! Nga partnerë e miq të mirë, mes Edi Ramës dhe Koço Kokëdhimës ka mbetur vetëm zhgënjim. Kështu është shprehur ky i fu
Bora Kokëdhima, mbrëmje romantike me të dashurin (FOTO LAJM) E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë
Besa Kokëdhima merr dhuratën më të veçantë nga babai i saj (FOTO LAJM) Sot ajo është një ndër këngëtaret më të bukura shqiptare, e duket se një bukuri të tillë e ka të lindur. Bëhet fjalë për
Besa Kokëdhima ndërron profesion, bëhet "avokatja" e kolegeve Duket se edhe pse nuk është shumë aktive në botën e muzikës Besa Kokëdhima ka gjetur një mënyrë tjetër si të jetë pranë
Tashmë Besa Kokëdhima i del në mbrojtje Elvana Gjatës (FOTO LAJM) Dy ditë më parë Elvana Gjata, dha koncertin e saj sërisht në Top Channel. Por teksa Ledina Çelo, shikonte koncertin shk