999 rezultate për

kohĂ

Të gjithë po thonë pini vitamina, por kur është koha e duhur për t'i marrë gjatë ditës? Shumë njerëz marrin një ose disa vitamina gjatë ditës për të plotësuar dietën e tyre. Por, a ka rëndësi koha kur i konsu
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
Pirlo optimist: Mbaroi koha e përshtatjes, tani ka vetëm finale! Ja çfarë dua të shoh te djemtë! Kohë kampionatesh! Pasi kombëtaret kanë përdunduar ciklin e tyre të ndeshjeve, tani është koha e turit të forcës. Tra
"Kur ishim të rinj", Afrona publikon fotot "sekrete" me Bleron (FOTO LAJM) Blero dhe Afron kanë fituar shumë shpejt zemrat e shqiptarëve dhe janë padyshim një nga të preferuarit e tyre. Në 21
Ozil reagon pas humbjes turpëruese të Gjermanisë ndaj Spanjës: Koha për ta kthyer këtë lojtar Gjermania u mposht me rezultat 6-0 nga Spanja në ndeshjen e fundit të Ligës së Kombeve. Pas humbjes ka reaguar Mesut
HOROSKOPI/ Koha e duhur për të pajtuar miqësitë që janë ndërprerë për arsye të kota Dashi Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni t
Në mëngjes apo në mbrëmje? Koha e duhur për pirjen e ilaçeve të tensionit Ekspertët thonë se tensioni i gjakut ka një ritëm të caktuar. Ai rritet gjatë ditës dhe në mbrëmje kur njeriu bëhet gati
Koha e Kombëtareve, sot luhet "vëllazërorja" Sot fillojnë ndeshjet e kombëtareve për muajin nëntor. Kosova luan me Shqipërinë në ndeshjen vëllazërore për tu parap
HOROSKOPI/ Ka ardhur koha për të bërë zgjedhjen që i shmangeni prej kohësh Dashi Mundohuni të mbani larg nervozizmin, zemërimin dhe xhelozinë. Në punë, mos nënvlerësoni projekte të reja: kjo ë
"Koha të kthejmë borxhin", Meta ragon pas tërmetit të fuqishëm që tronditi Turqinë dhe Greqinë Presidenti Ilir Meta ka shprehur solidaritet për popullin turk dhe grek pasi u goditën nga tërmeti i fuqishëm me magnitu
Ora kur hani darkën tregon shumë për shëndetin e zemrës Studimet e fundit kanë paralajmëruar se ushqyerja vonë në darkë rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës. Koha e të ngrën
Koha është gjithçka: Ja kur duhet të hani nëse doni të dobësoheni Kur planifikojmë për t’u dobësuar, përpiqemi të marrim informacione vetëm se çfarë dhe sa duhet të hamë. Por, nuk duhet
"Koha për ndryshim", Olta Boka bën një ndryshim drastik në pamje (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka u bë nënë me një vajzë që vendosi ta quajë Gaia. Ajo ka ndarë
Ora kur hani darkën tregon shumë për shëndetin e zemrës Studimet e fundit kanë paralajmëruar se ushqyerja vonë në darkë rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës. Koha e të ngrën
Ora kur hani darkën tregon shumë për shëndetin e zemrës Studimet e fundit kanë paralajmëruar se ushqyerja vonë në darkë rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës. Koha e të ngrën
Dendias në Tiranë, DW zbulon detaje: Koha për ndarjen e detit Jon Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias do të takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis
Paradite vranësira, pasdite çel koha Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë kushtet e motit në vendin tonë gjatë paradites, ku më të sh
Koha e duhur për të ngrënë mëngjesin, drekën dhe darkën për ata që duan të humbin peshë A keni menduar ndonjëherë se kur është koha më e mirë për të ngrënë mëngjes, drekë dhe darkë nëse doni të humbni peshë?
Stresi më romantik se kurrë, poston foto nga koha kur ngacmonte Kejsin (FOTO LAJM) Pas shumë zërave për ndarje e bashkime, Stresi ka bërë një deklaratë "të fortë" romantike për Kejsin. Këtë herë nuk
Presidenti i Sampdorias sërish protagonist: Koronavirusi nuk vret, koha t’i rikthehemi normalitetit Presidenti i Sampdorias Massimo Ferrero është bërë shpesh protagonist me mënyrën e të festuarit në shkallët e stadiumit