999 rezultate për

koeman

Pas "2-8", Barcelona rikthehet në Champions ndaj Ferencvaros: Formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Melodia e Champions League rikthehet, por vazhdon të ngjallë trishtim te Barcelona. Turpi i 14 gushtit në Lisbonë , k
Vazhdon përplasja Koeman-Messi Sipas asaj që raporton ESPN, trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka thënë se Lionel Messi mund të luajë më mirë. Str
Koeman i prerë: Në janar dua Memphis Depay Memphis Depay ishte dëshira më e madhe e Ronald Koeman gjatë merkatos së kësaj vjeshte, por pavarësisht përpjekjeve, Bar
Humbi ndaj Getafes, këto janë fjalët e Ronald Koeman Udhëtimi në Madrid nuk shkoi më së miri për skuadrën e Ronald Koeman, e cila u mposht 1:0 nga Getafe. Pas ndeshjes, d
Griezmann sinjale Koemanit: Dechamps di ku të vendosë Antoine Griezmann realizoi një gol të shkëlqyer në fitoren 1-2 të Francës ndaj Kroacisë në stadiumin “Maksimir”, në Ligë
Koeman fiton "betejën" , ka besimin e lojtarëve Ronald Koeman ka fituar betejën e parë dhe ndoshta më kryesoren te skuadra e Barcelonës. Tekniku holandez, Ronald Koe
Koeman zbulon bisedën me Suarez: Nuk e largova unë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka zbuluar bisedën që zhvilloi me Luis Suarezin para se të largohej nga “Camp Nou”.
Koeman: Jemi ekip më i mirë se Juventus, kemi Pjanic që do të na jap informacione Ronald Koeman ka thënë se ka në skuadër ish-mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic, ku nga ai do të kërkojë më shumë i
Deschamps zbulon një të vërtetë të hidhur: Griezmann nuk është i lumtur te Barcelona Antoine Griezmann nuk është i kënaqur me vendimin e trajnerit të ri të Barcelonës Ronald Koeman që e fut atë në një rol
Dhimbje koke për Koeman, dëmtohet Jordi Alba Jordi Alba do t’i shtojë telashet e Ronald Koeman. Pas barazimit ndaj Sevilla, Ronald Koeman ka marrë edhe një lajm t
Koeman flet për Messin: Situata e verës nuk e ka influencuar Ronald Koeman ka bërë të ditur se situata e krijuar gjatë verës nuk ka influencuar Messin. Lionel Messi kërkoi largim
Barcelona e Koeman bind me lojë dhe rezultat (VIDEO) Barcelona ka fituar me rezultatin 0-3 ndaj Celta Vigos në transfertë. Një ndeshje e sikletshme për ekipin katalanas
Ronald Koeman konfirmon transferimin e mbrojtësit të Ajax-it Sergio Dest do të jetë lojtari i ri i Barcelonës Trajneri Ronald Koeman në konferencën për shtyp para ndeshjes me Cel
Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,
Largimi i Suarez, Koeman: Duket sikur jam unë 'djali i keq në film' Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka dalë në një konferencë për shtyp, para debutimin të tij në stolin e katalanasve
Zuri vendin e Koeman, De Boer beson se Holanda aktuale është më e mirë sesa ajo e 2010-ës Frank De Boer nuk ka kursyer lëvdatat për skuadrën kombëtare të Holandës. De Boer është emëruar si kryetrajner i Hola
Koeman vijon me operacionin "fshesa", radha e francezit Pas Suarezit, Vidalit dhe Semedos është radha e Jean-Claair Todibo për t’u larguar nga Barcelona. Trajneri holandez, Ron
ZYRTARE/ Holanda gjen pasuesin e Koeman, është Frank De Boer Pas eksperiencave të dështuara me Interin, Crystal Palace dhe Atlanta United në Major League Soccer, Frank De Boer rikth
Ky pritet të jetë formacioni i Barcelonës për ndeshjen e parë të La Liga-s (FOTO LAJM) Barcelona bëhet gati për fillimin e sezonit të ri në La Ligë. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka përzgjedhur for
Largoi Semedon, Koeman kërkon këtë lojtar për ta zëvendësuar Barcelona kërkon mbrojtës të krahut për zëvendësimin e Nelson Semedo. Barcelona ka identifikuar përforcimin e ri.