999 rezultate për

kodheli

Dolli, birra, mish dhe patate! Darka e Kodhelit dhe Murrizit bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Në mediat on-line dhe rrjetet sociale po qarkullojnë imazhe, që tregojnë harmoninë e admirueshme të deputetëve të maxho
Birra, gjizë dhe qofte me Mimi Kodhelin, Murrizi nuk përmbahet ndaj atij që e fotografoi Deputeti i djathtë Mylsim Murrizi ka reaguar pas fotos së publikuar në media ku shfaqej duke pirë birra me deputeten e P
Mimi Kodheli me Myslim Murrizi "kapen mat" teksa pijnë birra, çfarë po festojnë (FOTO LAJM) Megjithëse për Shqipërinë pritet të jetë një javë e vështirë, pasi bëhet fjalë për të ardhmen e vendit drejt integrimit
"Kur Kodheli nxjerr sekretin para kohe", Presidenca reagon sërish për raportin e Komisionit të Venecias Pas publikimit të raportit të Komisionit të Venecias, ku Presidenti Meta akuzohet se ka bërë shkelje të Kushtetutës, ka
BOMBAT E TAHIRIT/ A shkon ish-ministri deri tek Rama? Saimir Tahiri tregoi dje gjatë mbrojtjes së tij para trupës së gjykatësve të Gjykatës së Krimeve të Rënda se nuk është n
Trafiku i drogës, çfarë ndodh tani me Mimi Kodhelin pas deklaratës bombë të Tahirit? Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri vijon mbrojtjen e tij përmes avokatëve dhe vetes para trupës gjykuese në Gjykatë
Pas Kodhelit, Tahiri i bën "gropën" ministres tjetër të Ramës Saimir Tahiri është njeriu i ditës sot. Jo vetëm për faktin se e gjithë vëmendja mediatike është tek ai, por edhe prej d
Mimi Kodheli: Blerjen e votës nuk e kanë filluar socialistët Ish- Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka treguar se puna e blerjes së votave është një fenomen i shëmtuar… por që nuk
Flet hapur ish-ministrja e Ramës: Dhe djemtë më esnafë të politikës kanë vjedhur vota Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli e ftuar në ‘Mbrëmje Ide’ në abcnews, ka folur për përgjimet e fundit të publikuar
Dalin pamjet, si u përcoll Klodian Tanushi për në Letoni (FOTO LAJM) Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, ka kujtuar majorin Klodian Tanushi, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e së premtes,
Mimi Kodheli gënjen trashë: Merr foto nga Amerika dhe i "shet" si nga Kukësi (FOTO LAJM) Dëshira për të qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe për të mikluar zgjedhësit e tyre i bën jo pak herë qesharakë pol
Mimi Kodheli: Burri im donte një brune, jo mua E ftuar së fundmi në emisionin "Soiree" ishte deputetja e njohur shqiptare Mimi Kodheli. Ajo ishte një ndër bjondet e sh
"Kemi një bilanc", çfarë paralajmëron Braçe krah Mimi Kodhelit (FOTO LAJM) Erion Braçe ka postuar përsëri një foto me ish-ministren, Mimi Kodheli, ku si diçitur shkruan se kanë një bilanc për të
Skandalet nuk kanë të sosur, një tjetër ish-Ministre akuzohet për plagjiaturë Skandali i doktoraturave të kopjuara në Shqipëri duket se nuk ka të sosur. Ishte Zv.Ministri i Arsimit Taulant Muka i
Kaubojsi uron Mimi Kodhelin për ditëlindje: Ku janë fjalët që mi thoje me zjarr! Ditën e djeshme Mimi Kodheli ka festuar ditëlindjen e saj mes miqve dhe kolegëve të saj. Nga të gjitha urimet, urimi
Zonja me pantallona, kush është ish-ministrja e Ramës që urren të veshë fustane Mimi Kodheli është një ndër politikat më me eksperiencë në politikën shqiptare. Ajo është një figurë e lakmuar brend
Kodheli "tradhton" Ramën për detin: Ndaj të njëjtin mendim si Meta Ditën e sotme në Presidencë janë pritur anëtarët e Komisionit të Politikës së Jashtme, të cilët kërkuan informacion për
Nga Imami tek Kodheli, zbulohet super skandali në ushtrinë shqiptare Dokumentet zyrtare të rrjedhura nga Ministria e Mbrojtjes tregojnë se mirëmbajtja e sistemit të radarëve detarë është nj
50 mijë euro gjobë, gjykata rrëzon Mimi Kodhelin Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, është rrëzuar nga Gjykata e Tiranës. Kodheli kishte paditur zëdhënësen e PD
Reagon Kodheli, thotë se vrasja e Ivanovicit ishte e paralajmëruar Kryetarja e Komisionit për Politikën e Jashtme të Kuvendit të Shqipërisë, Mimi Kodheli bëri sot për mediat shqiptare një