999 rezultate për

koci

Kiço Mustaqi flet hapur: Pse shkova në festë me Petro Koçin Ish-ministri i Mbrojtjes dhe shef i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë në periudhën e diktaturës, Kiço Mustaqi, ka treg
May: Një Skoci e pavarur nuk do të jetë pjesë e BE-së! Kryeministrja britanike Teresa May ka deklaruar se Skocia e pavarur nuk do të jetë pjesë e Bashkimit Evropian. Gjatë
Fjolla Morina publikon një foto me Greta Koçin, por ky detaj ka irrituar fansat (FOTO LAJM) Ende nuk dihet nëse është e padepiluar apo është një rrudhje lëkure, por një foto e publikuar nga Fjolla Morina po “çmen
Koçijançiç për vizitën e Hahn në Shkup: Do takohet me liderët politik Eurokomisioneri për negociata për zgjerim, Johanes Han, pritet të zhvillojë një vizitë zyrtare të enjten në Shkup. Ndërk
Kuvendi mban seancë të jashtëzakonshme për Haradinajn Kuvendi Komunal i Prishtinës pritet të mbajë sot një mbledhje të jashtëzakonshme për miratimin e rezolutës së përbashkët
Matilda Makoçi kujton: Si më ngacmonin në gimnaz dhe raporti me Gregun Ish-bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, aktorja Matilda Makoçi ishte e ftuar këtë të diel në emisionin ‘E Diell’ në
Ervin Koçi: Një lajm i mirë për punonjësit e naftës dhe te gazit Nga Ervin Koçi Diskutimi i sotëm për statusin e naftëtarëve. Të nderuar naftëtarë që jeni sot këtu, Të d
E kërkoi Ervin Koçi, Shkëlzen Berisha dëshmon sot për "Çështjen CEZ" Kanë nisur punimet e Komisionit për CEZ ku pritej të dëshmonte Nuel Kalaj, por që nuk është paraqitur në Komision, si d
Kocijançiç i përgjigjet VMRO-së: Koalicion i gjërë kërkohet për ballafaqimin me të gjithë sfidat Zëdhënësja e Komisionit Evropian Maja Kocijançiç, i është përgjigjur deklaratës së VMRO-DPMNE-së për deklaratën e saj pa
Koçi: Gjithçka është e sajuar nga Serbia, asgjë nuk e ndal Haradinajn Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koçi, i cili ka njoftuar për fillimin e seancës gjyqësore të liderit të AAK-së në K
Koci: Haradinaj së shpejti në Kosovë Avokati Arianit Koci, që po qëndron në Francë, sapo ka publikuar këtë fotografi me ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush H
A do të ketë tërmete të tjera në Shqipëri? Ja çfarë thotë sizmiologu Rexhep Koçi Lëkundjet e fundit sizmike që prekën vendin tonë, kanë shkaktuar jo pak panik tek qytetarët. Përgjegjësi i departam
Koci: Ja kur do të mbahet seanca e radhës për Haradinajn Avokati Arianit Koci ka njoftuar kohën se kur do të mbahet seanca e radhës kreun e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AA
Avokati i Haradinajt: Politikanët serbë po tentojnë të ndikojnë në drejtësinë franceze Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koçi, ka thënë se Ivica Daçiç dhe ministrja e Drejtësisë në Serbi Nela Kuburoviç, n
Paketa e Solidaritetit, Koçi: Përfituan 643 mijë pensionistë dhe mijëra familje në nevojë Qeveria miratoi Paketën e Solidaritetit në fund të vitit 2016 duke akorduar rreth 4 miliardë lekë për shtresat në nevojë
Krahas Berishës, Ervin Koçi kërkon edhe Shkëlzenin në Komisionin Hetimor për CEZ-in Maxhoranca pritet të miratojë nesër kërkesën për të thirrur si dëshmitar në Komisionin Hetimor për CEZ-in, Shkëlzen Beri
Arianit Koci: Për Ramushin, për Kosovën, të gjithë në protestë Avokati Arianit Koci ka thënë se sulmi i Serbisë ndaj Ramush Haradinajt është edhe sulm ndaj Kosovës. Në një postim n
Kocijançiq: Treni është çështje e Kosovës dhe duhet të zgjidhet në dialog me Serbinë Zëdhënësja e Bashkimit Europian për Politikë të Jashtme dhe të Sigurisë, Maja Kocijançiq, në një prononcim për Klan Koso
Zëvendësministri Koci: Qeveria po hesht “pushtimit” të Serbisë Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik, Gani Koci, ka lëshuar akuza në drejtim të Qeverisë së Kosovës duke e akuzuar se
Arianit Koci: Serbia e ka halë në sy Haradinajn Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj është liruar sot pasi u ndalua nga policia në Francë. Gjyk
 
Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Përtej tensionit politik që shkaktoi, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.